Танцюйте і вчіть англійську мову разом з Native English School

Танцюйте і вчіть англійську мову разом з Native English School

tancujjte i uchite anglijjskijj yazyk vmeste s native english school25 Танцюйте і вчіть англійську мову разом з Native English SchoolСьогодні ми розповімо, як можна відпочити, провести час із задоволенням, рухаючись під ритми латиноамериканських танців, і виграти подарунковий сертифікат на 12 уроків від Native English School.

Вивчити англійську танцюючи? Легко!

Кожен з нас пробував танцювати: хтось іде в світ танців, щоб урізноманітнити рутинні домашні справи, хтось не може зібратися на прогулянку без музики, а хтось навіть займається танцями професійно. А може Ви з тих, хто любить просто потанцювати на дискотеці або гучній вечірці? Тоді наша пропозиція Вам дуже підійде!

Native English School спільно з клубом Schooters об’єдналися в одне ціле і створили запальний мікс латиноамериканських танців та англійської мови!

Кожен четвер і п’ятницю, в клубі Schooters, проводяться вечірки сальси — Salsa Nights, де можна потанцювати, отримати заряд позитиву, приємних емоцій, завести нові знайомства і отримати шанс займатися в кращій школі англійської з носіями мови в місті Київ. Якщо Ви ніколи не пробували зануритися в світ запальних латинських ритмів, не варто боятися пробувати, — потрібно лише зробити перший крок і прийти. Досвідчені інструктори допоможуть вам відчути себе впевнено на танцполі і вивчити нові рухи. Хто знає, може наступним переможцем і власником сертифікату від Native English School на 12 групових занять — станете саме Ви!

Ми раді вітати всіх учасників, але особливо хотілося б відзначити переможців! І деякі з них вже стали студентами Native English School!

Імена наших переможців:

Нельсон Парра

Монько Олеся

Кухар Єлизавета

Редько Олександра

Шульга Анастасія та багато інших.

Слідкуйте за анонсами! З нами Ви зможете не тільки урізноманітнити Ваші будні, а провести їх весело, задерикувато, отримуючи нові знання та розвиваючи себе. Залишайтеся з NES і тоді Ви точно забудете що таке «сірі будні»

Читайте також:
Вчити англійську за допомогою мультфільмів? Ефективно на 100%

 

 

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн