Тепла субота в Native English school

teplaya subbota v native english school55 Тепла субота в Native English schoolСьогодні на вулиці холод і сльота — звичайний осінній день. А у нас, в NES, тепло, весело і цікаво. Втім, як і завжди!

Бажаючих потрапити до Aly на Drama і Movie club виявилося дуже-дуже багато. З-за цього було подвійно, навіть втричі веселіше, ніж зазвичай!

Зібравшись в затишній аудиторії Bahamas, студенти вислухали нові завдання від Aly і почали свої забавні ігри. Написавши на папірці місця, різноманітні речі і жанри кіно, всі розбилися на команди і стали придумувати собі ролі, згідно з планом. Показавши одну сценку, інші команди загадували грав все нові і нові жанри. Імпровізації вдалися на славу: хтось співав на сцені, хтось читав вірші, і всі разом так заразливо сміялися ?

Ну а після активного заняття на Драмі, ми вирушили дивитися фільм «Шосте почуття», який, до речі, був обраний самими студентами шляхом голосування. Кінокартина розповідає про хлопчика, який бачить привидів, і доктора Малкольма Кроу, який намагається йому допомогти. Фільм насичений інтригами, подіями і різними дивацтвами. Картина з Брюсом Віллісом і Хейлі Осментом в головних ролях входить в четвірку картин в жанрі «хорор», отримували номінацію на Оскар. Під час перегляду глядачі і сміялися, і охали, та зітхали… Не дивлячись на фінал фільму, наша осіння субота в NES вийшла переповнена почуттями — відчуттями радості і позитиву!

Читайте також:
Суботній клуб в Native English School
Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн