Тест на знання англійської мови, що вас чекає?

Ви повинні проходити тести на англійській, а також інші випробування! Звичайно, ви можете здавати англійські тести в школі і в університеті, але більш корисними для вас виявляться англійські тести, такі як TOEFL, IELTS , TOEIC або FCE. У чому різниця і який потрібен саме вам? Наша стаття допоможе вам вибрати кращий тест з англійської мови, враховуючи ваші потреби і цілі подальшого освіти, так і кар’єри.

test na znanie anglijjskogo yazyka, chto vas zhdet 31 Тест на знання англійської мови, що вас чекає?

5 основних тестів на знання англійської мови

TOEFL (Test of English as a Foreign Language, рос. Тест на знання англійської мови як іноземної)

IELTS (англ. International English Language Testing System) — міжнародна система тестування з англійської мови.

Можете почитати нашу статтю: Як скласти іспит IELTS?

FCE (англ. First Certificate in English, відомий як Перший Кембриджський сертифікат)

CAE (Certificate in advanced English) — іспит з англійської мови, розроблений і проводиться підрозділом ESOL (English for Speakers of Other Languages) Кембриджського університету.

BULATS — Ділова англійська мова (Business Language Testing Service).

Ці тести з англійської створюються двома компаніями, які домінують в Англійській системі навчання: ETS і університет Кембриджу. TOEFL і TOEIC розробляються ETS, а IELTS, FCE, CAE і BULATS розробляються Кембриджським університетом.

ETS — це американська компанія зі штаб-квартирою в Прінстоні, штат Нью -Джерсі. ETS Тести ґрунтуються на північноамериканському англійською та комп’ютерній базі. Питання майже виключають декілька відповідей, і Вас просимо обрати один з чотирьох варіантів, заснованих на інформації, яку ви читали, чули або мали справа тим або іншим способом. Здається тест на комп’ютері, так що якщо у вас є труднощі з набором на клавіатурі, то у вас можуть бути труднощі з цими питаннями. Очікуйте північноамериканські акценти на аудіюванні.

Читайте також:
вказівні займенники в англійській

Кембриджський університет (Кембридж, Англія) відповідає за широкий діапазон англійських іспитів. Тим не менше, основні міжнародні тести, які ми сьогодні обговорюємо в цьому огляді є IELTS, FCE та CAE. Для ділової англійської мови BULATS також варіант. В даний час BULATS не так популярні, як і інші тести, але це може змінитися в майбутньому. Кембриджський університет є домінуючою силою, виробляючи багато титулів з Англійської навчання, а також проведення тестів. Кембриджські іспити мають широкий спектр типів питань, включаючи множинний вибір, геп – заливки, узгодження і т. д. Ви почуєте більш широке розмаїття акцентів на іспиті Кембриджського університету, але вони мають тенденцію до британської англійської більше.

test na znanie anglijjskogo yazyka, chto vas zhdet 32 Тест на знання англійської мови, що вас чекає?Який тест з англійської мови я повинен здати? – Мета.

Перший і найважливіший питання слід задати собі при виборі тесту з англійської мови: Чому я повинен здати тест на знання англійської мови?

Виберіть один з наступних відповідей на ваше питання:

  • Мені потрібно здати тест з англійської мови для навчання в університеті закордоном.
  • Мені потрібно здати тест з англійської мови, щоб отримати роботу або поліпшити свою кар’єру закордоном.
  • Я хочу покращити свої загальні навички англійської мови.
  • Дослідження для університету.

Якщо вам потрібно здати тест з англійської мови для навчання в університеті, у вас є кілька варіантів. Щоб зосередитися на вступі в університет ви можете здати TOEFL або IELTS. Обидва використовуються в якості кваліфікації для вступу в університети. Є деякі важливі відмінності. Багато університетів в усьому світі тепер приймають за результатами обох тестів, але ці два тести більш поширені в різних країнах з більшою або меншою силою.

TOEFL — Найбільш поширений іспит для навчання в Північній Америці (Канада чи США).

Читайте також:
Негативна форма англійського речення

IELTS — Найбільш поширений іспит для навчання в Австралії або Нової Зеландії.

FCE та CAE носять більш загальний характер, але часто запитуються університетами у всьому Європейському Союзі. Якщо ви хочете вчитися Європейському Союзі, кращий вибір для вас FCE або CAE .

Школа Native English готує до здачі цих іспитів індивідуально.

test na znanie anglijjskogo yazyka, chto vas zhdet 33 Тест на знання англійської мови, що вас чекає?Дослідження для кар’єри.

Якщо кар’єрні мотиви – це найважливіша причина у вашому виборі тесту з англійської мови, то слід здавати IELTS. Результати цього тесту часто запитують багато роботодавців або пропонують протестувати розуміння англійської мови, який ви будете використовувати на робочому місці. Крім того, FCE та CAE відмінні тести для розробки загальної знання англійської мови в широкому діапазоні областей. Якщо ваш роботодавець спеціально не просить IELTS, я дуже рекомендую здавати FCE або CAE.

Загальна англійська. Поліпшення.

Якщо ваша мета здати тест з англійської, щоб поліпшити загальні знання, я дуже рекомендувала б брати FCE або, для більш просунутих учнів CAE. Вони тестують усі аспекти вивчення англійської мови і ці тести з англійської відображають як би ви використовували англійську мову в повсякденному житті.

Ділова англійська

Якщо ви працювали багато років і хочете поліпшити свої знання англійської виключно для ділових цілей, іспит BULATS, введений Кембриджським університетом, на сьогоднішній день є кращим вибором. Цей іспит не можна віднести до тестів англійською для початківців.

А для того, щоб почати вивчення англійської в нашій Native English School вам знадобитися пройти вступне тестування для визначення рівня у нас на сайті. Тест на рівень англійської мови ПРОЙТИ ЗАРАЗ.

Після чого в ідеалі потрібно сходити на пробне заняття, щоб викладач в живу з вами поспілкувався і тільки після цього ви 100% будете знати ваш рівень і звідки варто починати (або продовжувати) цей захоплюючий шлях з вивчення англійської мови.

Читайте також:
Англійська з носіями мови: чому це важливо?

 

ДІЗНАЙСЯ ЯК ЛЕГКО

ВЧИТИ АНГЛІЙСЬКУ!

Запишись на пробне
заняття в Native English абсолютно БЕЗКОШТОВНО!

Перевірте це на практиці

Хочу пробне заняття

 

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн