ТОП-10 аудіокниг з англійської мови

Існує безліч ресурсів з аудіокнигами для вивчення англійської мови. Коли ви починаєте набувати навички мови, читання та розуміння важливо також приділяти увагу вимові та аудіювання. Ви можете знайти багато аудіокниг англійською онлайн безкоштовно або за невелику плату. В залежності від типу книг, в яких ви зацікавлені, потрібно вести пошук по темах або авторам, які забезпечать вам якісне навчання.

ТОП-10 аудіо книг для вивчення англійської мови.

top 10 audioknig po anglijjskomu yazyku38 ТОП 10 аудіокниг з англійської мови10. Rush Hour Ingles by Howard Beckerman Description.

Співайте на своєму шляху до нової мови, в будь-який час, в будь-якому місці! Нове покращене видання Годину пік Ingles включає в себе дві звукових програми, музика тільки для версії улюблених годину пік пісень, а також безкоштовна слово гра. Оригінальна музика і запам’ятовуються пісні допоможуть вам запам’ятати повсякденні слова, фрази і пропозиції. Цікаво використовувати в поодинці або з сім’єю!

 

 

top 10 audioknig po anglijjskomu yazyku39 ТОП 10 аудіокниг з англійської мови9. Teach Yourself American English (as a Foreign/Second Language)

Цей подвійний пакет CD є частиною серії «Teach Yourself». Вона спрямована на комунікативний підхід американського викладання англійської та спрямована на задоволення потреб всіх учнів, які потребують матеріал самостійно доступу. Курс підходить для дорослих з елементарним рівнем і тим, хто вивчав англійську мову, але тепер потрібно поліпшити знання для соціальних або ділових цілей. Текст забезпечує додатковий матеріал для учнів, які відвідують заняття, короткий довідник для мандрівників і керівництво для вчителів іноземної мови. Книга і книга / CD упаковка також доступні.

8. Easy English Vocabulary (Легкий англійська словниковий запас):

Хороший словниковий запас має вирішальне значення для легкого спілкування, і дана програма являє собою вивчення найбільш

top 10 audioknig po anglijjskomu yazyku40 ТОП 10 аудіокниг з англійської мови

поширених слів, які знадобляться вам, якщо ви хочете поліпшити свій рівень англійської. Ця двогодинна запис ідеально підійде для навчання англійської лексики на ходу, перебуваючи в дорозі, в подорожі або тренажерному залі.

Основні характеристики:

— 11 аудіо-уроків на двох компакт-дисках + три уроки онлайн в подарунок;

Читайте також:
Як вивчити неправильні дієслова. 5 корисних порад.

— Основні теми: Комп’ютери та Інтернет, Торгівля та Фінанси, Закон і Юриспруденція;

— Кожен урок включає в себе вивчення слів, визначення та діалоги з опрацюванням лексики;

— онлайн словник зі всієї лексикою з аудіо.

7. Teach Yourself American English (Вивчай Американський Англійська):

top 10 audioknig po anglijjskomu yazyku41 ТОП 10 аудіокниг з англійської мови

Вивчайте американський англійський з Teach Yourself, використовуйте темп, відповідний вашому ритму життя, або використовуйте їх як доповнення до офіційних курсів. Ці курси спеціально розроблені так, щоб ви вивчали матеріал самостійно без праці, а матеріали представлені у веселій і легко запам’ятовується формі. Даний курс розроблений кращими фахівцями в мовній сфері, і він починається з основ і поступово сприяє вашому розвитку до рівня, впевненого і швидкого спілкування.

Що включає:

— покрокове керівництво по вимові та граматиці;

— таблицю неправильних дієслів;

— безліч практичних вправ з відповідями;

— практичний словник і двомовний словник;

— простий у використанні інтерфейс.

МАЛО ЧАСУ НА ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ?

У ШКОЛІ NES ВИ МОЖЕТЕ ВИВЧАТИ АНГЛІЙСЬКУ В БУДЬ-ЯКИЙ ЗРУЧНИЙ ВАМ ЧАС, ВИВЧАЮЧИ АНГЛІЙСЬКУ ПО СКАЙПУ!

З НАМИ ВИ ВИВЧИТЕ АНГЛІЙСЬКУ ЗА 4 МІСЯЦІ

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ!

top 10 audioknig po anglijjskomu yazyku42 ТОП 10 аудіокниг з англійської мови

6. English for Russian Speakers — Pimsleur Method (Англійська для російськомовних – Метод Пимслера):

Включає в себе перші 8 уроків з Pimsleur рівня I. 4 годин, тільки аудіо, ефективне викладання мов з реальної мовної практики.

 

 

top 10 audioknig po anglijjskomu yazyku43 ТОП 10 аудіокниг з англійської мови5. English for business. Аудіокурс.

Цей курс допоможе вам освоїти навички ділового спілкування, а також розвинути вже наявний досвід, зрозуміти соціальний етикет і культурні відмінності, ознайомить вас з сучасними ідіоматичними виразами, виробить впевненість при спілкуванні, розумінні, читанні та правописі в бізнес форматі.

Ділова англійська включає:

— книгу на 336 сторінках з 20 основними уроками, в тому числі: маркетинг, реклама, інтернет, імміграцію, експорт та імпорт;

— аудіо-записи тривалістю 4 години, включаючи всі діалоги;

Читайте також:
Даний час в англійській мові: Present Simple, Present Continuous, Present Perfect, Present Perfect Continuous

— посібник з граматики англійської мови, додатковий словник, і список термінів з кожної з тем.

top 10 audioknig po anglijjskomu yazyku44 ТОП 10 аудіокниг з англійської мови

4. English Pronunciation Program Berlitz (Програма по вимові англійської мови Berlitz):

Ця програма вводить вас в курс звуків, наголосу, ритму й інтонації в стандартному американському англійському. Звуки представлені в контексті, а підхід слухання-повторення є ідеальним для відпрацювання основних вимовних навичок. Так як всі звуки представлені в знайомих і часто використовуваних висловлюваннях і пропозиціях, процес навчання буде легким і цікавим.

 

top 10 audioknig po anglijjskomu yazyku45 ТОП 10 аудіокниг з англійської мови

3. Improve your American English Accent (Вдосконалюй свою американську вимову):

Цей курс являє собою простий і приємний спосіб дізнатися і освоїти найскладніші відмінності американського вимови, такі як: найбільш проблемні 16 голосних звуків, довгота голосних звуків ударних і ненаголошених складах, а також так змінюється значення слів залежно від наголосу. В даному курсі шість 35-хвилинних уроків, які охоплюють всі труднощі з якими стикаються вивчають англійську мову.

 

top 10 audioknig po anglijjskomu yazyku46 ТОП 10 аудіокниг з англійської мови

2. Easy American Idioms (Легкі американські ідіоми):

“It’s a piece of cake”, “i’m counting on you”, “It costs an arm and a leg” — лише кілька ідіоматичних виразів, які носії мови використовують у повсякденному мовленні. І іноді це збиває з пантелику, якщо ви не є носієм мови звичайно. Цей курс допоможе вам розібратися в значеннях ідіом, а також їх вживання в конкретних ситуаціях. Акцент зроблений на повсякденних ситуаціях – вираз симпатії і задоволення, вираження незадоволення, ідіоми про роботі, спорті, телебаченні, проведення часу і багато інших. Кожен з юнітів містить певну кількість ідіоматичних виразів, а також їх вживання в реальних діалогах.

Читайте також нашу статтю: 20 популярних ідіом англійської мови!

top 10 audioknig po anglijjskomu yazyku47 ТОП 10 аудіокниг з англійської мови

1. English for the Real World (Англійська для Реального Спілкування):

Цей курс ідеально підходить тим, у кого рівень англійської мови не нижче рівня Intermediate. Ця зручна програма являє практичні ситуації з реального життя, включаючи такий словниковий запас, який використовується при щоденному невимушеному спілкуванні. За допомогою цієї програми ви поліпшите свої знання в граматиці, розширите свій словниковий запас, а також відкоригуєте свою вимову і аудіювання.

Читайте також:
Підручники з англійської мови для дітей та дорослих

Коли ви слухаєте книги ви можете слідкувати за текстом і почути, як носій англійської мови вимовляє слова, які вам не знайомі. Це найкращий спосіб дізнатися нові слова, використовувати певні навички граматики, говорити, читати і писати. Аудіокниги на англійській забезпечують простий спосіб слухати різні екшн історій, а потім попрактикувати розуміння прочитаного. Після того як ви послухали аудіо книги, ви повинні бути в змозі відповісти на питання про оповідання, які відобразять ваше розуміння матеріалу. Як тільки ви в змозі зробити це — ви в змозі піднятися на наступний рівень.

Ще одна перевага англійських аудіокниг — слухати мову спілкування на різних швидкостях. Оскільки багато людей говорять швидко і не роблять пауз, ви можете знизити швидкість, щоб розуміти, про що йде мова. І навпаки: якщо вам все зрозуміло, робіть вище швидкість. Найпростіший спосіб — це знайти англійські аудіокниги, які пропонують 2:59 різні швидкості, на яких можна слухати. У міру набуття впевненості у своїх навичках читання — ви зможете піднятися на нормальну скоростб і при цьому повністю розуміти прочитану історію. В цілому, аудіо книги є ідеальним рішенням, коли ви вивчаєте англійську мову. Ви не тільки будете практикувати ваше розуміння, ви також дізнаєтеся правильне вимова багатьох повсякденних слів. Почніть прямо зараз.

П. С. В Native English School чудова бібліотека. Аудіокниги з вивчення англійської у нас є) Приносите флешки, ми безкоштовно запишемо вам парочку аудіо книг)

top 10 audioknig po anglijjskomu yazyku48 ТОП 10 аудіокниг з англійської мовиКУРСИ ВИХІДНОГО ДНЯ — ЦЕ МОЖЛИВІСТЬ ВЧИТИ АНГЛІЙСЬКУ ПО СУБОТАХ, З ЗРУЧНИМ ДЛЯ ВАС ГРАФІКОМ. НАБРИДЛО ВІДКЛАДАТИ НАВЧАННЯ НА ПОТІМ? ТОДІ ВАМ ДО ШКОЛИ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ В КИЄВІ, NATIVE ENGLISH SCHOOL!

ДЕТАЛЬНІШЕ

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн