Топ 10 додатків для вивчення англійської мови

top 10 prilozhenijj dlya izucheniya anglijjskogo yazyka26 Топ 10 додатків для вивчення англійської мовиСтарше покоління часто дорікає нас в надмірному проведення часу за комп’ютером або планшетом. Також можна зловити якийсь скептичний погляд від гражданочек в метро, презирливо спостерігають за молоддю, яка занурена в мобільний або інший гаджет. У медалі, звичайно, дві сторони. Але сьогодні ми будемо дивитися на позитивну. Адже людина, яка не чує назв станцій метро через своїх навушників, може не тільки слухати музику або дивитися ролики з Ю-туба, але і розбирати складні граматичні завдання, слухати правильну вимову англійської мови і поповнювати словниковий запас. А от щоб підказати вам, як це зробити, дорогі учні, наша команда сьогодні пропонує розглянути 10 корисних додатків для навчання англійської мови.

  • English at work

Додаток, яке підійде людям, які бажають вивчити англійську, як бізнес-курс. З його допомогою також можна тренувати і удосконалювати розмовну мову для роботи. Тут представлені до вивчення більш 150 слів і корисних висловів, стійких словосполучень, які використовуються носіями мови.

  • English Conversation

Захоплююча програма для тренування навичок розмовної англійської мови. До ознайомлення наводяться приклади міжособистісних діалогів, можливість виконання завдань за підстановці слів у пропозиції з представлених на вибір відповідей. Є Audio and Reading Conversation. Програма пропонує вивчити більше 200 слів і популярних виразів.

  • Duolingo

Досить відомий сервіс, тепер доступний і для російськомовного населення або людей які мають не високий рівень володіння мовою. Відзначимо те, що дана програма не несе в собі рекламних пропозицій, які досить часто дратують користувачів. Насправді додаток дуже цікаве! Побудовано, як гра-навчання. В ньому можна отримувати бонуси за пройдений матеріал, відстежувати свій досвід, запрошувати друзів і за них теж отримувати певні винагороди. Присутній голосовий помічник. Читання, переклад, вимову і правопис – основні складові Duolingo.

  • Kaplan English Vocabulary Buildertop 10 prilozhenijj dlya izucheniya anglijjskogo yazyka27 Топ 10 додатків для вивчення англійської мови
Читайте також:
Цифри в англійській мові. English Numbers

Оригінальною пропозицією даної програми є можливість поповнення словникового запасу з допомогою захоплюючих завдань і інтуїтивного інтерфейсу.

  • How to speak English

В даному додатку існує кілька типів занять. Наприклад, Сhallenge – виклики – де нам пропонують відповідати на питання, які по мірі прохідності стають все більш складними. Розділ – Your Sounds – ваші звуки – дає можливість записати сказані вами слова, а потім порівняти з тим, як вимовляє їх носій. У секції All Sounds присутні вправи, які слідують міжнародного фонетичного алфавіту – ІРА.

  • English Grammar Practice 2

Назва говорить сама за себе. З допомогою English Grammar Practice 2 ми можемо вивчати правила граматики з 16 тем з більш ніж 500 питаннями. Покращувати знання про взяття артиклів, прислівників, прийменників, побудові пропозиції і часи.

  • US Daily English

Дуже популярна програма серед Китайського населення. Допомагає покращити розмовну мову і робить акцент на повсякденне спілкування з усталеними виразами, прислів’ями та ідіомами. Допомагає поліпшити словниковий запас за темами подорожей, свят, друзів і сім’ї, пам’яток, вираження почуттів, ділового листування та ін.

  • Learning English with the New York Timestop 10 prilozhenijj dlya izucheniya anglijjskogo yazyka28 Топ 10 додатків для вивчення англійської мови

Тут представлені цікаві матеріали для вивчення, в тому числі і інформація з the New York Times. Також є вправи для аудіювання. Присутні 12 поурочних планів. Корисний додаток для людей, які володіють мовою впевнено, так як лексика відповідає рівню провідних інформаційних носіїв Америки.

  • TED

Додаток несе в собі понад 1700 відео – та аудіо виступів з пізнавальними топіки. Їх проводять унікальні і відомі люди, які досягли успіху у своїй справі: технічні генії, індивідуалісти-медики, піонери освіти, музичні легенди і бізнес-гуру.

  • Udemy
Читайте також:
Ідіоми про тварин | Блог про англійською мовою від EasySpeak

Додаток від компанії Udemy дуже функціональний. Тут представлені пізнавальні відео – і аудіолекції, цікаві статті. Підходить для просунутих користувачів, які бажають підтягнути свої знання з вузької спеціалізації, завжди бути в курсі нового софта і тенденцій.

Native English School бажає вам вибрати найбільш підходяще додаток і використовувати свій час з максимальною користю! =)

 

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн