ТОП-10 країн для вивчення англійської мови

Сьогодні все більше і більше людей вибирають для себе перспективний шлях вивчення та практики англійської – навчання мови за кордоном. В мовному середовищі набагато простіше і дійсно набагато швидше можна вивчити англійську. Терміни, звичайно, для всіх індивідуальні: одним досить двох тижнів, щоб влитися в навколишні умови, другим необхідно близько місяця, щоб відчувати себе впевнено, а третім, часом, і зовсім півроку. У всякому випадку, це не має аж такого великого значення. Адже головне – результат!

Пропонуємо вашій увазі перелік країн, де можна вивчити англійську. Розглянемо їх з точки зору легкості отримання візи, якості освіти, вартості навчання, можливостей цікавого проведення часу і умов роботи.

Великобританія

top 10 stran dlya izucheniya anglijjskogo yazyka42 ТОП 10 країн для вивчення англійської мовиЦя країна по праву отримує заслужене перше місце у вивченні англійської за кордоном. Отримання візи в UK буде не простим завданням. При подачі документів у візовий центр вам, на жаль, не дадуть 100% гарантію схвалення. Тому будьте готові збирати все, на перший погляд, навіть непотрібні довідки/документи. І тільки після 2-3 тижнів ви зможете дізнатися результат. І якщо вам все-таки пощастило з візою – приступайте до вибору місця навчання та освітньої програми.

Чому курси в Англії настільки популярні? Все тому, що їх якість і ефективність – безоговорочны. Класика англійської мови – це Великобританії. Різноманітність навчальних закладів і програм дозволяє вибрати для себе найбільш підходящі. Можна почати з базового курсу, так і з просунутого, віддаючи перевагу індивідуальному навчанню або в групі. До того ж тематика уроків може бути абсолютно різною: підходити як для школярів, так і бізнесменів. Вартість може відрізнятися залежно від міста, місця проживання – кампуса або проживання в сім’ї – і, власне, самих курсів. Приблизна мінімальна сума, яку доведеться викласти – 500 фунтів (600 євро) (за тиждень).

Що ж стосується проведення часу в Англії – тут вам нудьгувати не доведеться! Собори, музеї, театри, парки, паби, бруковані вулички… все дихає історією. Проїзд і вхідні квитки не з дешевих, тому варто задуматися про підробіток. Але можливість такої визначається державою, в залежності від терміну вашого навчання в країні. Вивчіть всі нюанси, адже в деяких випадках за недотримання законів ви можете поплатитися
10 тисячами фунтів.

Ірландія

top 10 stran dlya izucheniya anglijjskogo yazyka43 ТОП 10 країн для вивчення англійської мовиПродовжуючи британські традиції і привносячи в процес навчання сучасні методики, ця мальовнича країна – прекрасний вибір для вдосконалення англійської. Хоча і не такого класичного як в Англії. Зате, це цікавий досвід знайомства з різними діалектами.

Отримати візу, при наявності всіх необхідних і завірених документів, не так складно, як у Великобританії. Але і в цьому є частка везіння для кожного охочого.

Мовні центри та окремі курси пропонують студентам різні програми під керівництвом висококваліфікованих викладачів – послідовниками британської системи освіти. Але при цьому, вартість навчання трохи дешевше. Також враховуються місто, місце проживання, спрямованість курсу. Приблизна мінімальна сума за тиждень – 250 євро.

Читайте також:
Прикметник full суфікс ful

З 2015 року в Ірландії студентам офіційно дозволено працювати. Але не ставте трудовий стаж понад розмовного; пам’ятайте, що головне для вас – навчання мови за кордоном.

Доброзичливі люди, високий рівень життя, можливість часткової підробки під час навчання, а також подорожі шалено красивого острова робить Ірландію бажаним місцем для відвідування.

США

top 10 stran dlya izucheniya anglijjskogo yazyka44 ТОП 10 країн для вивчення англійської мовиНавчання за кордоном англійською мовою, природно, передбачає відвідини Америки. У студентів є можливість не тільки познайомитися з країною, а також відчути відмінності англійської та американського на практиці.

Стосовно візи: закон про імміграцію та громадянство США розглядає всіх бажаючих в’їхати в сполучені Штати, як потенційних іммігрантів. Тому переконайтеся, що зібрали всі документи (що підтверджують особистість, освіта, банківські виписки тощо) і повідомте в анкеті конкретні додаткові дані про вашу поїздку.

Вибір місць вивчення англійської, можна сказати, необмежений. Від Вашингтона до Флориди, від Каліфорнії до Нью-Йорка. Тут роздолля… Інтенсивність відвідування занять можете підбирати індивідуально і поєднувати з роботою неповного дня, адже в США стільки місць, які хочеться побачити, а для цього потрібні гроші. Навчання і проживання обійдеться приблизно в 400 доларів (350 євро) і більше на тиждень.

Канада

top 10 stran dlya izucheniya anglijjskogo yazyka45 ТОП 10 країн для вивчення англійської мовиЗначною популярністю у студентів, вибираючи навчання англійської мови за кордоном для дорослих, користується Канада. Вартість мовних програм тут досить доступна, а якість не менш високий, ніж у інших країнах.

Для отримання візи необхідно дотримуватися всі посилені вимоги та надавати до розгляду всілякі документи. Через 10 робочих днів – золотий ключик у вас в кишені.

На курсах з вивчення англійської мови можна вибрати такі програми: загальна англійська, інтенсивний, підготовку до міжнародних іспитів, короткострокові літні/зимові курси. При проживанні в кампусі або приймаючій сім’ї, вибираючи той чи інший вид навчання, готуйтеся платити від 300 канадських доларів (200 євро) щотижня.

Часткова зайнятість у Канаді можлива. Зарекомендувавши себе старанним працівником можливі також офіційні пропозиції щодо продовження контракту. Але при цьому багато шкіл обмежують або забороняють підробіток своїм студентам.

Звичайно ж, не варто упускати можливість насолодитися красою дивовижної країни. І поїздити по її просторах з новими друзями!

ХОЧЕШ ВИВЧИТИ АНГЛІЙСЬКУ ЗА ПІВРОКУ?

ЗАГОВОРИТИ АНГЛІЙСЬКОЮ ВІЛЬНО — ЛЕГКО!

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ НОВІ МОЖЛИВОСТІ З РОЗМОВНОЮ КУРСОМ АНГЛІЙСЬКОЇ ВІД NES!

ДІЗНАЙСЯ БІЛЬШЕ!

Австралія

top 10 stran dlya izucheniya anglijjskogo yazyka46 ТОП 10 країн для вивчення англійської мовиОтримання візи в Австралію за останні 3 роки істотно спростилося. Заяви можна подавати онлайн, але кількість необхідних документів це не впливає. На повноту наданого пакета звертають особливу увагу, і відсутність будь-якого документа тягне за собою відмову у візі.

Система мовних курсів пропонує стандартні програми вивчення, і використовує сучасні технології, привчаючи студентів розвивати мислення у групових та індивідуальних заняттях, використовувати цю практику в повсякденному житті. Таким чином, виводячи рівень знання і вживання англійської на більш високий рівень.

Читайте також:
Що таке TOEFL: формат, завдання, складності

Проживання та навчання в Австралії дороге. Оплата на тиждень становить орієнтовно від 900 євро за тиждень.

А ось що стосується роботи, то все залежить від виду візи. Не ризикуйте з нелегальним заробітком, а заздалегідь займіться підготовкою до поїздки, розгляньте різноманітні можливості для свого комфортного перебування в країні.

І, звичайно, при можливості відвідайте чудові природні визначні пам’ятки Австралії. Вони неповторні і обов’язково залишать у вас самі яскраві спогади!

Швейцарія

top 10 stran dlya izucheniya anglijjskogo yazyka47 ТОП 10 країн для вивчення англійської мовиШвейцарія – це країна якісного навчання, міжнародних дипломів і величезних можливостей.

Візу можна отримати, надавши та подавши необхідні документи, підтвердивши наміри відвідування країни і чекати від 10 до 14 днів.

Приїхавши в один міст Швейцарії, ви можете вибрати курс англійської: загальний, інтенсивний, стандартний, індивідуальний. У будь-якому випадку у вас буде можливість підвищити рівень письмової та розмовної англійської. Вартість програм і проживання стартує від 2 тис. євро.

А от про роботу варто задуматися заздалегідь. Адже абсолютно без проблем можна влаштуватися лише тим, хто має диплом швейцарського зразка. Роботодавці віддають перевагу своїм співвітчизникам. І щоб отримати престижну роботу потрібно підготувати документи, що підтверджують вашу незамінність на конкретному робочому місці. А ось для тимчасової некваліфікованої роботи цілком швидко і без проблем можете отримати дозвіл.

Вільний час чудово можна провести, займаючись спортом або відвідуючи дивовижні пам’ятки. Поїздка стане неоціненним досвідом і приємним спогадом, а може – і великим майбутнім!

Нова Зеландія

top 10 stran dlya izucheniya anglijjskogo yazyka48 ТОП 10 країн для вивчення англійської мовиДля багатьох Нова Зеландія залишається далеким загадковим місцем. Та не всі знають, що вчити англійську тут можуть усі бажаючі, вибираючи термін навчання і програми самостійно.

Для українців отримання візи буде довгим. Чому? Тому що посольство НЗ, що займається питаннями українських громадян, знаходиться в Росії. У будь-якому випадку вам знадобляться пакет документів, страховка і інші обов’язкові довідки-папірці.

Загальний курс англійської, спеціалізований, підготовка до іспитів – викладачі-носії мови гарантують високу якість отриманих знань. А щоденна практика допоможе швидко знайти нових друзів і освоїться в новій обстановці. Навчання і проживання коштуватиме вам мінімум 700 євро в тиждень.

Тривала навчання, більше півроку, що дозволить вам без проблем знайти роботу і таким чином накопичити кошти для подорожей. Види відпочинку в Новій Зеландії – найрізноманітніші: прогулянки, екскурсії до вулканів, льодовиках, релакс на пляжах Тихого океану…

Сінгапур

top 10 stran dlya izucheniya anglijjskogo yazyka49 ТОП 10 країн для вивчення англійської мовиОригінальний вибір не тільки для мовної практики, але і для дослідження світу – відвідування Сінгапуру. Оформляти візу доведеться тільки через Візовий центр Азії (посольство-в Москві) і акредитовані посольством авіакомпанії Qatar Airways, Emirates, Singapore Airlines, Pony Express.

Студентам надається на вибір широкий спектр навчальних програм: починаючи від базового рівня до підготовки до міжнародних іспитів. Якістю вони не поступаються європейським, правда і вартість їх не найдешевша. Оплата становить від 600 доларів (500 євро) і вище, в залежності від інтенсивності курсу, місця проживання.

Читайте також:
3 страху, які заважають почати вчити англійську мову

При великому бажанні можна знайти цікаву роботу, яка дозволить заробляти достатньо грошей для комфортного перебування в країні, прогулянок і проведення дозвілля.

Мальта

top 10 stran dlya izucheniya anglijjskogo yazyka50 ТОП 10 країн для вивчення англійської мовиСонячний середземноморський рай – Мальта – чудове місце для вивчення англійської мови в невимушеній атмосфері.

Для того щоб отримати візу, необхідно надати общешенгенский пакет документів, сплатити стандартний збір і – готово.

По-англійськи на острові говорять близько 80% населення. Мовні курси тут відрізняються помірними цінами, але не менш якісними програмами. Студенти можуть вибрати загальний або інтенсивний курс, бізнес-англійська, підготовку до міжнародних іспитів, при цьому самим формувати свій графік, загальну тривалість навчання вид навчання: індивідуально або в групі. Місцем проживання може бути вибрано як гуртожиток навчального закладу, так і розміщення в мальтійської сім’ї. Вартість за один тиждень стартує приблизно від 150 євро.

При великому бажанні, на острові можна знайти підробіток, але потрібно… Тут такі чисті пляжі, прозоре море, дивовижні пейзажі і безтурботне веселощі з ночі до ранку. Але все-таки потрібно зуміти організувати навчальний процес і дозвілля так, щоб нічого не упустити і отримати від перебування за кордоном очікуваної користі!

ПАР

top 10 stran dlya izucheniya anglijjskogo yazyka51 ТОП 10 країн для вивчення англійської мовиЯкщо говорити про поглиблене вивчення англійської, рекомендується вибрати одну з перерахованих вище країн. Ну а якщо хочете попрактикуватися в «іншому» англійською, тоді – вперед в Африку. Підготовка документів буде такий же старанно, як і для посольства Великобританії: знадобиться безліч довідок, паперів про фінансову спроможність, квитків і т. п.

Вивчення англійської, дійсно, буде незвичайним. Програми на будь-який рівень знань, можливість навчання індивідуально та в групі, щоденна практика допоможуть збільшити ступінь вживання іноземної мови в повсякденному житті, у невимушеному спілкуванні.

Мовні курси та проживання тут більш дешеве – від 150 євро за тиждень. Захочете підробити – доведеться добре пошукати. Вільний час можна присвятити дослідженню надзвичайних природних пам’яток, історії африканської культури і знайомства з новими людьми.

Оцініть всі плюси і мінуси, будьте послідовні. Збираючи документи, заздалегідь продумайте, що ви будете вивчати, де будете проживати, які місця хотіли б відвідати і розмір можливих витрат. Підходьте до вибору з розумом. Приходьте підвищувати свій рівень мови на курсах ділової англійської в Києві, розмовних курсах, а також на спеціальних курсах корпоративний англійська в Києві . Будемо раді бачити Вас в Native English School

 

top 10 stran dlya izucheniya anglijjskogo yazyka52 ТОП 10 країн для вивчення англійської мовиМрієте вільно володіти англійською, але здається, що навчання забере надто багато часу? Ми переконаємо Вас у зворотному на інтенсивних курсах англійської від нашої школи! Ефективність 110% ?

ДЕТАЛЬНІШЕ

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн