ТОП-10 кращих книг і підручників з англійської мови

Всім привіт!

Сьогодні Native English School підготувала для вас ТОП-10 суперкниг, які допоможуть вам якнайкраще вивчити англійську. Потрібно купити книгу для вивчення англійської мови і ви не знаєте, яку з них взяти або якій можна довіряти?
Це наш список десяти кращих книг з англійської мови. У нас є більшість з них в нашій шкільній бібліотеці та якщо ви є нашим студентом, то можете пользываться цими підручниками безкоштовно.
top 10 luchshikh knig i uchebnikov po anglijjskomu yazyku5 ТОП 10 кращих книг і підручників з англійської мови

Отже, приступимо, кращі книги з вивчення англійської мови:

top 10 luchshikh knig i uchebnikov po anglijjskomu yazyku6 ТОП 10 кращих книг і підручників з англійської мови10) On Writing Well: The Classic Guide to Writing Nonfiction by William Zinsser. Спочатку я була не в захваті прочитавши перші сторінки, але потім я повністю поринула в цю книгу. Захоплююча книга і правописі, яка читається, як роман. Автор говорить про те, що будь-яка людина може навчитися майстерності написання, все, що Вам потрібно – це практика!

top 10 luchshikh knig i uchebnikov po anglijjskomu yazyku7 ТОП 10 кращих книг і підручників з англійської мови9) Building your vocabulary by Marvin Terban. Чудова книга для вивчення нових слів. Включає в себе різні категорії слів, включаючи і слова іноземного походження, а також безліч ігор, щоб використовувати їх на практиці.

top 10 luchshikh knig i uchebnikov po anglijjskomu yazyku8 ТОП 10 кращих книг і підручників з англійської мовиcool ТОП 10 кращих книг і підручників з англійської мови «All Clear! Idioms in Context» by Helen Kalkstein Fragiadakis – перша книга з серії. Яка забезпечує реалістичний підхід до американським ідіомам. Матеріал викладений досить просто, що буде корисним для всіх студентів, які фокусують вивчення мови на використання і розуміння ідіом і сленгу.

top 10 luchshikh knig i uchebnikov po anglijjskomu yazyku9 ТОП 10 кращих книг і підручників з англійської мови7) How to Learn English: A Guide to English Speaking Like a Native Speaker by Fabien Snauwaert. З цією книгою з англійської мови ви дізнаєтеся десять нових звичок і як їх використовувати, щоб покращувати свій англійська кожен день і як зберегти свій вже отриманий рівень.

Читайте також:
Міжнародний літній табір з вивченням англійської мови

top 10 luchshikh knig i uchebnikov po anglijjskomu yazyku10 ТОП 10 кращих книг і підручників з англійської мови6) The Cambridge Encyclopedia of the English Language by David Crystal. Тут зібрано все, що Ви коли-небудь хотіли знати про англійську мову – історія, лексика, граматика, розмовна та письмова англійська мова, регіональні відмінності у вивченні мови. Кожен, хто закоханий у цю мову, просто зобов’язаний мати її у себе на полиці.

top 10 luchshikh knig i uchebnikov po anglijjskomu yazyku11 ТОП 10 кращих книг і підручників з англійської мови5) Cassell’s Dictionary of Slang by Jonathon Green. Якщо Ви будете купувати лише одну книжку про англійському сленгу, купіть цю. Вона включає в себе сленг всіх англомовних країн світу і становить близько 75000 фраз. Величезний праця любові Гріна.

top 10 luchshikh knig i uchebnikov po anglijjskomu yazyku12 ТОП 10 кращих книг і підручників з англійської мови4) Eats Shoots and Leaves The Zero Tolerance Approach to Punctuation by Lynne Truss. Весела книга про пунктуації – я знаю, звучить, як нездійсненне завдання, але Трас вдалося легко впоратися з нею. Ви повністю поринаєте в її дотепний, легкий стиль і подорожуєте сторінками, у томі час як перед Вами відкриваються таємниці пунктуації.

МРІЄТЕ ГОВОРИТИ НА АНГЛІЙСЬКІЙ МОВІ?

ІНДИВІДУАЛЬНІ УРОКИ З НОСІЯМИ МОВИ

В NATIVE ENGLISH SCHOOL —

ДОПОМОЖУТЬ ЗДІЙСНИТИ ВАШУ МРІЮ.

НІЯКОЇ ЗУБРІННЯ, ТІЛЬКИ СПІЛКУВАННЯ І КОРИСНІ НАВИЧКИ

СПРОБУЙТЕ САМІ!

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ!

Всі посібники з англійської мови в цьому списку перевірені часом і найкращий показник їх ефективності — це знання наших студентів. Приходьте в Native English School і переконайтеся самі!

 

top 10 luchshikh knig i uchebnikov po anglijjskomu yazyku13 ТОП 10 кращих книг і підручників з англійської мови3) Business Result, John Hughes and Jon Naunton. Якщо Ви прагнете знайти сучасний, всеосяжний і підтримує бізнес курс англійської мови, з безліччю додаткових матеріалів, то ця книга саме те, що Вам потрібно. Найбільш привабливим аспектом є не тільки те, що тексти, діалоги та завдання майстерно внесені в контекст, але і те, що вони охоплюють найбільш важливі тенденції і проблеми глобального бізнесу. Автори використовують реальні приклади, як з величезних транснаціональних корпорацій, так і невеликих стартапів, а учні, в свою чергу, застосовують ці ж теми стосовно власних компаній та робочих місць.

Читайте також:
Англійська в магазині: діалоги для вдалого шопінгу

top 10 luchshikh knig i uchebnikov po anglijjskomu yazyku14 ТОП 10 кращих книг і підручників з англійської мови2) English Grammar in Use, Raymond Murphy. Ця книга англійською для початківців і не тільки є визначною у своїй простоті презентації основних фактів, які повинен знати кожен студент вивчає англійську. Справжня Біблія англійської граматики! У ній представлено величезну кількість вправ, надзвичайно чіткі і легкі для розуміння роз’яснення. Цей підручник завжди стане в нагоді Вам і в разі, якщо Ви щось забули, Ви завжди зможете повернутися до неї. Дякуємо пану Мерфі за блискучу книгу. Ні на хвилину не сумніваюся, щоб порекомендувати її зацікавленим граматикою.

top 10 luchshikh knig i uchebnikov po anglijjskomu yazyku15 ТОП 10 кращих книг і підручників з англійської мови1) Face2Face є відмінною серією матеріалів, для людей, хто хоче говорити англійською мовою легко і без зусиль в ультрасучасному світі. В основі — комунікативний підхід, цей підручник поєднує в собі найкраще в нинішній методології, щоб навчання давалося легко. Граматика представлена в реальних ситуаціях – мінімум правил, і максимум практики! Також існує великий акцент на аудіювання та усне мовлення. Наша школа native english використовує саме ці посібники для основного курсу. Якщо Ви новачок в англійській і хочете, щоб Вас не змогли відрізнити від носія мови, кращої серії, ніж Face2Face не знайти.

Звичайно, вивчення англійської — це не тільки читання книжок, у цій справі вкрай важлива практика. Спробуйте наші уроки англійської онлайн В Native English School ми намагаємося організувати заняття так, щоб кожному студенту вистачило спілкування з носієм мови. Переконайтеся самі — приходьте на наше безкоштовне пробне заняття! Записатися на нього можна просто заповнивши форму.

Вивчити англійську — просто. Особливо, якщо в цьому вам допомагають справжні професіонали і носії мови. Чекаємо вас на курсах англійської в центрі Києва!
NES loves you.

Читайте також:
Англійська з носієм або російськомовним викладачем?

top 10 luchshikh knig i uchebnikov po anglijjskomu yazyku16 ТОП 10 кращих книг і підручників з англійської мовиІндивідуальні уроки англійської з носіями мови з Британії і Америки — пориньте в нову мовну середу з головою! Вивчити англійську за 4 місяці — це легко. Спробуйте самі!

ДЕТАЛЬНІШЕ

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн