ТОП-10 серіалів, які можна побачити на англійській мові

Дорогі читачі! Представляємо сьогодні вашій огляду ТОП 10 серіалів англійською на думку NES. Це не тільки цікаво, але і корисно! використовуйте серіали для вивчення англійської мови. Якщо спочатку складно сприймати на слух — використовуйте англійські субтитри.

Поїхали, краща 10ка серіалів англійською

top 10 serialov, kotorye mozhno posmotret na anglijjskom yazyke34 ТОП 10 серіалів, які можна побачити на англійській мові1. У всі тяжкі (серіал 2008 – 2013). Breaking Bad.

Шкільний вчитель хімії Уолтер Уайт дізнається, що хворий на рак легенів. Враховуючи складне фінансове становище сім’ї, а також перспективи, Уолтер вирішує зайнятися виготовленням метамфетаміну. Для цього він залучає свого колишнього учня Джессі Пинкмана, коли-то виключеного з школи при активному сприянні Уайта. Пинкман сам займався «варінням мета», але напередодні, в ході рейду ОБН, він позбувся подільника і лабораторії…

· Серіал увійшов до Книги рекордів Гіннесса 2014 року як «серіал із найвищим рейтингом» після того, як він набрав 99 балів зі 100 на порталі MetaCritiс.

· Про серіал високо відгукнувся письменник Стівен Кінг, сказавши, що це кращий сценарій на ТБ.

· Виконавець ролі Уолтера-молодшого RJ Мітт, як і його персонаж, живе з церебральним паралічем.

top 10 serialov, kotorye mozhno posmotret na anglijjskom yazyke35 ТОП 10 серіалів, які можна побачити на англійській мові2. Друзі (серіал 1994 – 2004). Friends.

Головні герої — шестеро друзів — Рейчел, Моніка, Фібі, Джоуї, Чендлер і Росс. Три дівчини і три хлопця, які дружать, живуть по сусідству, разом вбивають час і протистоять жорстокій реальності, діляться своїми секретами і іноді дуже сильно закохуються.

· Помаранчевий диван, який стоїть у «Центральній кав’ярні», був знайдений у підвалі студії Warner Bros.

· В епізоді 2,10 «Епізод з Рассом» (The One With Russ) Девід Швіммер зіграв Расса, проте в титрах він вказаний Снаро, що, швидше за все, є даниною поваги до одного з його друзів.

· При показі фінального епізоду в Британії вартість 30 секунд реклами становила 1,2 мільйона фунтів стерлінгів.

top 10 serialov, kotorye mozhno posmotret na anglijjskom yazyke36 ТОП 10 серіалів, які можна побачити на англійській мові3. Сімпсони (серіал 1989 – …). The Simpsons.

Мультфільм — пародія на американський устрій життя. Сімейство Сімпсонів складається з п’яти членів: тато Гомер, мати сімейства Мардж, їх дочки Ліза і Меггі і нестерпний підліток Барт.

Читайте також:
Spring is round the corner. Що ви знаєте про слові «spring»?

· У всіх персонажів серіалу, на руках по чотири пальці. П’ять пальців можна спостерігати тільки в Бога, до якого Гомер потрапив, перебуваючи в комі, з вини Барта.

· В епізоді «Homer’s Odissey» Смізерс мав темне волосся, а в епізоді «there’s No Disgrace Like Home» — сині, як у Мардж.

· В початковій заставці першої серії 19-го сезону Барт пише на дошці наступну напис: «Я не буду знову чекати 20 років, щоб зробити ще одне кіно».

top 10 serialov, kotorye mozhno posmotret na anglijjskom yazyke37 ТОП 10 серіалів, які можна побачити на англійській мові4. Залишитися в живих (серіал 2004 – 2010). The Lost.

Красень-лайнер, що виконує політ з Сіднея до Лос-Анджелеса, несподівано терпить крах. 48 пасажирів, виявляються на пустинному острові посеред океану. Люди в паніці.

Надія бути знайденими доволі примарна. Тому залишається тільки одне: зібратися з силами і постаратися вижити на острові, начиненому безліччю небезпек…

· Собака (пес) по кличці Вінсент була зіграна собакою (сука) по кличці Медісон.

· Першим актором, який пройшов кастинг, став Хорхе Гарсіа. Через зйомок в серіалі акторові довелося пожертвувати відвідуванням весілля сестри.

· Бюджет пілотної двогодинний серії становить близько 12 мільйонів доларів. Жоден телевізійний серіал не може похвалитися таким розмахом. Як показала практика, це рішення коштувало вкладених коштів, так як фільм став найпопулярнішим за всю історію телеканалу ABC.

top 10 serialov, kotorye mozhno posmotret na anglijjskom yazyke38 ТОП 10 серіалів, які можна побачити на англійській мові5. Секретні матеріали (серіал 1993 – 2002). The X Files.

Спеціальному агенту Дани Скаллі, доктору та викладачу академії ФБР в Вірджинії, доручають роботу в парі з агентом Фоксом Малдером над проектом «Секретні матеріали», архівом таємничих, невирішених справ ФБР, котрі часто пов’язані з паранормальними явищами, випадками вампіризму і оборотничества, нападом генетичних мутантів, свідченнями про викрадення людей прибульцями…

Малдер вірить в прибульців і намагається переконати скептика Скаллі, що не все і не завжди піддається розумному поясненню. В своїх дискусіях Малдер і Скаллі не стільки намагаються переконати одне одного, скільки отримують задоволення від самого спілкування. Поступово початкове взаємна недовіра переростає в дружбу, а трохи пізніше і в більш глибоке почуття.

Читайте також:
ТОП-20 крилатих фраз англійською мовою

top 10 serialov, kotorye mozhno posmotret na anglijjskom yazyke39 ТОП 10 серіалів, які можна побачити на англійській мові6. Ходячі мерці (серіал 2010 – …). The Walking Dead.

Серіал розповідає історію життя сім’ї шерифа після того, як «зомбі» — епідемія апокаліпсичних масштабів захлеснула земну кулю. Шериф Рік Граймс подорожує зі своєю сім’єю і невеликою групою вижили в пошуках безпечного місця для життя. Але постійний страх смерті кожен день приносить важкі втрати, змушуючи героїв відчути глибини людської жорстокості. Рік намагається врятувати свою сім’ю, і відкриває для себе, що всепоглинаючий страх тих, хто вижив, може бути небезпечніше безглуздих мерців, що бродять по землі.

top 10 serialov, kotorye mozhno posmotret na anglijjskom yazyke40 ТОП 10 серіалів, які можна побачити на англійській мові7. Гра престолів (серіал 2011 – …). Game of Thrones.

До кінця підходить час благоденства, і літо, що тривало майже десятиліття, згасає. Навколо осередку влади Семи королівств, Залізного трону, зріє змова, і в цей непростий час король вирішує шукати підтримки у друга юності Эддарда Старка. У світі, де все — від короля до найманця — рвуться до влади, плетуть інтриги й готові встромити ніж у спину, є місце і шляхетності, співчуття і любові. Між тим, ніхто не помічає пробудження темряви з легенд далеко на Півночі — і лише Стіна захищає живих на південь від неї.

top 10 serialov, kotorye mozhno posmotret na anglijjskom yazyke41 ТОП 10 серіалів, які можна побачити на англійській мові8. Надприродне (серіал 2005 – …)

Серіал розповідає про пригоди братів Сема і Діна Вінчестерів, які подорожують по Сполучених Штатах на чорному автомобілі Chevrolet Impala 1967 року, розслідують паранормальні явища, багато з яких засновані на американських міських легендах і фольклорі, і б’ються з породженнями зла, такими як демони і примари.

· В епізоді «Кров мерця» Джон Вінчестер стверджує, що Семюел Кольт створив свій знаменитий Кольт в 1835 році в ту ніч, коли сталася бійня під Аламо. Однак захисники Аламо загинули 6 березня 1836 року, через рік після того, як Кольт винайшов зброю.

Читайте також:
Модальне дієслово need і need to в англійській мові

· Дія епізоду «Шосе 666» відбувається в штаті Міссурі, а шосе U. S. 6, за якою проїжджали Сем і Дін, не перетинає територію цього штату.

top 10 serialov, kotorye mozhno posmotret na anglijjskom yazyke42 ТОП 10 серіалів, які можна побачити на англійській мові9. Доктор Хаус (серіал 2004 – 2012). House M. D.

Серіал розповідає про команду лікарів, які повинні правильно поставити діагноз пацієнтові і врятувати його. Очолює команду доктор Грегорі Хаус, який ходить з паличкою після того, як його м’язовий інфаркт в правій нозі надто пізно правильно діагностували. Як лікар Хаус просто геній, але сам не відрізняється проникливістю в спілкуванні з хворими і з задоволенням уникає їх, якщо тільки є можливість. Він сам весь час проводить в боротьбі з власним болем, а тростина в його руці тільки підкреслює його жорстку, отруйну манеру спілкування. Деколи його поведінку можна назвати майже нелюдського, і при цьому він прекрасний лікар, що володіє нетиповим розумом і бездоганним інстинктом, що здобуло йому глибоку повагу. Будучи інфекціоністом, він ще і чудовий діагност, який любить розгадувати медичні загадки, щоб врятувати комусь життя. Якщо б все було по його волі, то Хаус лікував би хворих не виходячи зі свого кабінету.

top 10 serialov, kotorye mozhno posmotret na anglijjskom yazyke43 ТОП 10 серіалів, які можна побачити на англійській мові10. Картковий будиночок (серіал 2013 – …). House of Cards.

Амбітний конгресмен від Демократичної партії Френк Андервуд в обмін на обіцянку зробити його держсекретарем допомагає Гаррету Уокеру стати президентом США. Однак після виборів глава адміністрації президента Лінда Васкез повідомляє Андервуду, що він не отримає посаду. Оскаженілі зрадою Френк і його дружина готові піти на все, щоб помститися новоспеченому президенту.

P. S. У nativeenglish є каталог з фільмами англійською. Приносьте свої флешки і, поки ви будете на уроці, ми запишемо вам фільм для вечірнього або вихідного перегляду)

 

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн