Топ-5 фільмів, які варто подивитися на англійській!

Вчити англійську з фільмами — ефективно, зручно і весело!

top 5 filmov, kotorye stoit posmotret na anglijjskom 2 Топ 5 фільмів, які варто подивитися на англійській!Всім відомо, що одним із дієвих способів поліпшення навичок при вивченні мови, є перегляд фільмів іноземною мовою. Навіть наші курси розмовної англійської і додаткові клуби в школі включають в себе такі затишні кіновечори. Випробувавши цей спосіб, на своєму прикладі хочу поділитися з Вами як правильно напрацьовувати лексику і які фільми краще подивитися що б удосконалити свої знання англійської.

Переглядаючи фільми іноземною мовою, ми захоплюємося сюжетом і грою акторів, а в той же час непомітно запам’ятовуємо фрази, вирази і незнайомі слова. Напрацювання словникового запасу через кіно добре ще й тим, що з новими виразами у нас пов’язані картинки або епізоди з фільму, що значно полегшує процес запам’ятовування. До того ж, під час перегляду до речі прив’язується і наш слух: ми відразу в курсі як його правильно вимовляти, що йде на користь акценту.

МРІЄТЕ ВИВЧИТИ АНГЛІЙСЬКУ

НА ONLINE КУРСАХ АНГЛІЙСЬКОЇ МИ ЗРОБИМО ВАШУ МРІЮ РЕАЛЬНОЮ!

ВИСТАЧИТЬ ВІДКЛАДАТИ, ВИРІШУЙТЕ ЗАРАЗ!

ХОЧУ ДІЗНАТИСЯ ПОДРОБИЦІ!

Отже, приступимо до самим фільмам, які порадують Вас не тільки захоплюючим сюжетом, а й багатством і різноманітністю слів і виразів. Пам’ятайте, навіть якщо деякі з них Ви вже бачили в російській озвучці — подивитися фільм в оригіналі, це як відкрити абсолютно новий фільм. Просто спробуйте і самі все зрозумієте.

ТОП 5 фільмів для цікавого вивчення англійської мови

top 5 filmov, kotorye stoit posmotret na anglijjskom 3 Топ 5 фільмів, які варто подивитися на англійській!«Гола правда». Романтична комедія про те, як представники протилежної статі помиляються в суті відносин між чоловіком і жінкою. Комедія легко виглядає, час минає швидко, а якщо будете дивитися уважно, то вивчіть багато потрібних і корисних фраз англійською. Якщо у Вас не дуже високий рівень мови, — краще, звичайно, дивитися з субтитрами. А тим, у кого достатньо високий рівень англійської, радимо їх відключити, так як Ви будете весь час відволікатися на них, що може заважати перегляду.

 

top 5 filmov, kotorye stoit posmotret na anglijjskom 4 Топ 5 фільмів, які варто подивитися на англійській!«Чорний лебідь». Фільм глибокий і захоплюючий. Для любителів драм саме те. Головна ідея фільму — це битви з власним Я. Сюжет картини будується навколо прими балетного театру, у якої несподівано з’являється небезпечна конкурентка, здатна відібрати у головної героїні всі партії. Суперництво посилюється в міру наближення відповідального виступу, який має вирішити все

 

top 5 filmov, kotorye stoit posmotret na anglijjskom 5 Топ 5 фільмів, які варто подивитися на англійській!«На заході». Фільм «На заході сонця» зміг повернути колишню славу актрисі Джулі Крісті, одну з відомих особистостей 60-70х років. Зігравши Філіс, головну героїню, вона навіть претендувала на отримання другого Оскара. Перед Вами постане дивний квартет закоханих. Молода, нудьгуюча дружина багатого маклера закохується в майстри на всі руки. У свою чергу дружина майстра, колишня актриса, закохується в маклера. Захоплююча перехресне кохання двох подружніх пар, повернувши їм втрачене почуття і сенс життя.

 

top 5 filmov, kotorye stoit posmotret na anglijjskom 6 Топ 5 фільмів, які варто подивитися на англійській!

«Війна наречених». Фільм дуже позитивний, легка комедія про двох подруг і їх майбутніх весіллях. Ви із задоволенням проведете час і почерпнете багато нового. Весілля в Плаза… Якщо судити за американськими фільмами, зіграти весілля в цьому пафосному готелі — мрія кожної мешканки Нью-Йорка. Марять про це з дитинства і дві нерозлучні подружки Лів і Емма.
Вони дуже різні, але це не заважає їх міцній дружбі.

 

top 5 filmov, kotorye stoit posmotret na anglijjskom 7 Топ 5 фільмів, які варто подивитися на англійській!

«Пірати Карибського моря: Прокляття Чорної Перлини». Йо-хо-хо і пляшку ром а мені, чорт Вас забирай! 2003 рік подарував нам прекрасну картину, яка перетворилася згодом у цілу кинофраншизу. «Пірати карибського моря»… Кожен хлопчисько і дівчисько знають про те, хто такі пірати і що вони робили на теренах Карибів. Відомі і безстрашні пірати, бороздившие моря як грабіжників не поважалися хіба що інтелігенцією, котра сиділа на стільці і перебиравшей папірці, вважаючи це бравим справою.

Вивчення мови — це не тільки зубріння правил і нескінченні книги з граматики. Школа англійської мови в Києві Native English School знає про це, як ніхто інший. Нам теж набридли нудні заняття, які тільки те і роблять, що навівають сон і вбивають всякий інтерес. Тому ми за нестандартне і цікаве навчання.

Сподіваємося, що запропоновані нами фільми допоможуть Вам в освоєнні мови і скрасять вечір. А якщо хочете ще більше знань — пропонуємо відвідати наші курси розмовної англійської. Перше заняття безкоштовно — приходьте, подивіться, що так як 😉

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: