топ 5 помилок, які заважають нам вивчити мову

5 головних помилок, які заважають нам вивчити мову

  

 топ 5 помилок, які заважають нам вивчити мовуНапевно, дуже багато хто з нас починаючи якусь справу мріють побачити миттєвий результат. І якщо навіть ми реалісти і не чекаємо «всього і відразу», то хочемо спостерігати хоч якісь плоди своїх праць. У вивченні будь-якої мови результат стає помітним з часом, з досвідом: потрібно багато знати і вміти, а головне — правильно побудувати навчальний процес, щоб досягти бажаного. Сьогодні ми хочемо звернути Вашу увагу на 5 основних причин, по яких у Вас не виходить вивчити мову так швидко, як Вам хотілося б:

 • Відсутність системи. Вибираючи школу англійської, в першу чергу Вам потрібно звернути увагу на систему навчання, — це стане головним “якорем”, який допоможе Вам уникнути плутанини і труднощів у засвоєнні матеріалу. Програма для вивчення англійської повинна бути правильно складена і прописана, таким чином у Вас виробиться система, за якою Ви будете займатися, отримувати домашні завдання і виконувати їх, все більше занурюючись в мову.
 • Пропуски уроків. Відмовки «погана погода», «немає настрою» або «не сьогодні» не працюють. Ви просто повинні забути про них, якщо хочете досягти результату.
 • Невиконання домашнього завдання. Дивіться пункт 2. При вивченні будь-якої мови дуже важливим елементом, який стане Вам у пригоді в майбутньому, є домашні завдання, а точніше їх своєчасне виконання. Вам потрібно буде закріплювати отримані на уроках знання, роблячи вправи і запам’ятовуючи нові слова. Вибачте, але без цього ніяк.
 • Бездумне заучування фраз і правил. Вчити слова і вирази потрібно, але правила граматики важливо знати. Ми намагаємося навчити думати, говорити англійською і використовувати правила на практиці, а не бездумно заучувати текст.
 • Відсутність мотивації. Це, мабуть, найстрашніший «гріх» всіх учнів. Якщо у вас немає бажання відвідувати уроки і ви робите це тому що треба. Можете не старатися – у вас нічого не вийде. Але якщо ви націлені на результат, готові витрачати свій час і інвестувати у своє майбутнє, тоді чекаємо Вас у нашій школі!
 • Читайте також:
  Відео урок від Simon з NES

  В Native English School ми раді навчити кожного, хто хоче вчитися! Наші кращі викладачі-носії мови допоможуть правильно підібрати програму навчання англійської. Спираючись на Ваші цілі і завдання, підкажуть, як краще побудувати графік занять. Завжди і з радістю пояснять що саме потрібно робити, щоб результат не змусив себе чекати!

  Подобається? Поділіться з друзями:
  Вчити англійську: Англійська мова онлайн