Традиційні DRAMA і MOVIE CLUBS

А як Ви провели цю суботу? Ми сподіваємося, що добре, але впевнені на 100%, що не так активно, весело і пізнавально, як наші студенти, які вдосконалили свої мовні навички в суботньому DRAMA і MOVIE клубі.

Чим там займалися студенти на DRAMA club? Я тільки чула постійний нестримний регіт. Ось вони вже вийшли, всі безмежно веселі, емоції зашкалюють? Виявляється дві команди сьогодні презентували свої товари і послуги. Це інтелектуальний шоколад, з’ївши який ти стаєш дуже розумним, і інтелектуальний публічний будинок для VIP-персон. Який жах, ось воно що! За винахідливістю нашим студентам немає рівних!

А в нашому кінозалі відбувся прем’єрний показ фільму «Mean Streets». Це неважливо, що справжня прем’єра пройшла більш сорока років тому? Хтось дивиться цей фільм вперше. Це шедевр вуличної драми, знятий тоді ще рядовим режисером Мартіном Скорсезе, де сам Роберт Де Ніро зіграв свою одну з перших дебютних ролей. Переказувати сюжет я не бачу сенсу, але раджу фільм усім, хто хоче побачити розквіт кримінальної драми в кінематографі, також всім фанатам прекрасних акторів, які стали кращими у своїй справі. Дивилася фільм давно, але пам’ятаю було страшенно цікаво побачити легендарні 70-е: спілкування людей, одяг, машини, і головне, музика, яка підібрана просто чудово.

Якщо Ви все ще не знаєте, як провести вихідний, то у нас є вартісне пропозиція – приходьте до нас спілкуватися і практикувати свою англійську. Тоді вже точно не буде болісно боляче за безцільно прожите суботу;) До зустрічі через тиждень!

NES loves you!

Читайте також:
Тварини англійською
Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн