Уроки англійської для початківців дорослих від Native English: Робіть перші кроки з нами

uroki anglijjskogo dlya nachinayushhikh vzroslykh ot native english: delajjte pervye shagi s nami2 Уроки англійської для початківців дорослих від Native English: Робіть перші кроки з нами

Здрастуйте, потенцианциальный студент нашого курсу англійської для початківців дорослих!

Дізнаватися нове – не буває пізно. Особливо, якщо це стосується мов, які в сучасному світі дозволяють відчувати себе вільніше за кордоном. Англійська – самий універсальний мову сучасності, який допоможе вам спілкуватися в більшості країн світу від Швеції до Малайзії. Але кожен, хто бажає опанувати англійську встає перед питанням: як почати? Де знайти кращий старт для навчання?

Пройшовши базовий курс англійської мови для початківців в Native English School (NES), ви отримаєте міцні, надійні базові знання. Вони дозволять вам говорити і читати по-англійськи, а також допоможуть згодом перейти на новий рівень навчання. Вивчити англійську мову — це просте завдання навіть для дорослої людини. Переконайтеся в цьому самі!

 

«Хочу вивчати англійську мову! З чого мені почати?»

Мотивація – це перший крок до навчання. Але крім мотивації, необхідно знайти також фахівців, які допоможуть ознайомитися з базою англійської мови, навчать говорити і писати на ньому.

В нашій школі ми використовуємо досвід кваліфікованих викладачів і підручники кембриджського університету – класичні посібники для англійських уроків, які ідеально підходять для початківців.

uroki anglijjskogo dlya nachinayushhikh vzroslykh ot native english: delajjte pervye shagi s nami3 Уроки англійської для початківців дорослих від Native English: Робіть перші кроки з нами

Відвідуючи серію занять для невеликих груп (3-6 осіб), ви ефективно освоюєте мову – ми поєднуємо колективні заняття та індивідуальний підхід. Ми також пропонуємо живе навчання – беріть участь у безкоштовних заняттях, вечірках і семінарах численних клубів за інтересами при NES. Там ви не тільки збагатите свій словник, але й довідаєтеся багато нового про ваші хобі, будь то театр, література і т. д.

Навчальний календар нашої школи складається з 16 тижнів, він зациклений і тому ви можете вільно обирати заняття, регулювати інтенсивність навчання.

Читайте також:
Моя улюблена іграшка

Сучасне освоєння англійської мови не потребує штучних рамках – в Native English ви самі регулюєте своє навчання, що допоможе вам легко поєднувати навчання з роботою.

Повний початковий курс вивчення англійської мови складається з 48 уроків по 60 хвилин кожне – всього за 48 годин ви зможете освоїти базовий рівень, який дозволить вам говорити, читати і писати по-англійськи. Вчитися з нами мови – це весело, цікаво і, що саме головне, результативно!

 

У чому переваги початкового курсу англійської мови в Native English School? Чим ваші уроки базового англійської мови відрізняються від інших?

Фахівці нашої школи вважають, що навчання має бути максимально вільним від умовностей кшталт «набору групи» чи суворого розкладу занять.

  • Швидко. Починайте навчання хоч сьогодні – ви можете вільно відвідувати заняття, без попереднього запису.
  • Гнучко. Навчання без примусу – вибирайте свій графік і пройдіть початковий курс англійської мови так, як побажаєте.
  • Вигідно. Одне заняття обійдеться вам всього в 100 грн, але якщо ви впевнені в собі і хочете відразу сплатити всі навчання, що складається з 48 уроків, то отримаєте суттєву знижку в 20%. Крім того, ви можете записатися на безкоштовний урок і оцінити, чи подобається вам наша методика.
  • Результативно. Після проходження всіх англійських уроків для початківців, ви пройдете іспит, після якого отримаєте заслужений диплом. Якщо ваш результат становитиме нижче 60% правильних відповідей, ми БЕЗКОШТОВНО дамо вам стільки уроків, скільки потрібно, щоб досягти покращень у ваших знаннях.
  • Оригінально. Відвідуйте гуртки за інтересами, де англійською обговорюють ваші улюблені книги – якщо ви все ще горите бажанням прочитати улюблену п’єсу Шекспіра або серію про Гаррі Поттера в оригіналі – приходьте до нас!
Читайте також:
Діалог з уродженкою Монреаля

 

uroki anglijjskogo dlya nachinayushhikh vzroslykh ot native english: delajjte pervye shagi s nami4 Уроки англійської для початківців дорослих від Native English: Робіть перші кроки з намиІ найголовніша особливість нашої школи англійської мови – це готовність допомогти людям, які хочуть вивчити нову мову. Ми з любов’ю ставимося до цієї справи і хочемо, щоб кожен, хто хоче навчитися мови, мав можливість це зробити. Саме для цього організовані наші курси англійської для початківців в Києві.

Якщо ви зацікавилися в реченні або просто хочете визначити ваш рівень англійської мови (можливо, ви знаєте набагато більше, ніж підозрюєте!) – пройдіть цікавий тест від Native English School.

Почати вивчення англійської — ніколи не пізно. Головне зробити це правильно. Викладачі Native English зробить ваше навчання легким, цікавим і ефективним. Побачимося на заняттях ?

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн