Важливість вивчення

У наш час з’являється все більше і більше охочих знати англійську мову. Але навіть зараз ще можна зустріти людей, які не розуміють всієї важливості його вивчення. Вони вважають таке прагнення лише даниною моді, не замислюючись про ті переваги, які дає знання англійської мови будь-якій культурній людині.

Вивчення будь-якої іноземної мови розкриває перед нами нові можливості, робить багатшими наш духовний світ. Але тільки англійську мову в даний час прийнято і використовується для міжнародного спілкування, тому знання його часто стає для нас необхідністю.

Вирушаючи в подорож в будь-яку, навіть не англомовну країну, яку мову ми будемо використовувати, влаштовуючись в готель або замовляючи їжу в ресторані? Звичайно, англійська! Адже його розуміють скрізь!

Володіючи англійською мовою, Ви автоматично переходите на більш високий соціальний щабель, так як стаєте конкурентоспроможним претендентом на високооплачувану посаду. Адже, як відомо, престижні організації зазвичай або самі є представниками іноземних фірм, або ведуть з ними активну партнерську діяльність. А там без знання англійської не обійтися!

Цілком можливо також, що Вас вабить перспектива роботи за кордоном. Не варто плекати неясну надію на те, що після Вашого «занурення» у мовне середовище, мова так само миттєво «поринути» в Вас. Зазвичай цей процес швидким не буває, а поки він буде йти, Ви втратите багато часу, поставивши під загрозу, в кращому випадку, лише свій особистий добробут, а в гіршому – добробут всієї Вашої сім’ї.

Англійська мова покращує якість нашого життя у всіх її сферах. Ви зможете завести друзів у всіх куточках земної кулі, спочатку спілкуючись з ними по інтернету, а згодом маючи можливість відвідати їх особисто.

Ви отримаєте доступ до всіх електронним та друкованим інформаційних ресурсів, так як практично всі книги і наукові статті, які мають світове значення, пишуться англійською мовою, або переводяться на нього.

Нарешті, 4/5 всієї інформації світової комп’ютерної мережі записано по-англійськи! І це ще далеко не повний перелік аргументів на користь важливості вивчення англійської мови, який кожен з нас зможе доповнити самостійно . У будь-якому випадку, додаткова освіта ніколи зайвим не буває, тим більше, коли мова йде знанні іноземної мови, особливо англійської.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн