Вчити англійську за допомогою мультфільмів? Ефективно на 100%

Мультики? Так! Native English School рекомендує

Вивчення англійської за допомогою фільмів — вже давно відомий прийом, яким користується багато людей. Особливо корисними є фільми англійською з субтитрами, вони багаті лексикою та цікаві змістом, з їх допомогою можна вивчити багато нових виразів і фразовых дієслів, вловити особливості вимови. Сьогодні хотілося б розширити подібний метод вивчення англійської та відкрити Вам величезний світ мультфільмів. Перегляд мультсеріалів давно перестав бути суто дитячим заняттям — сучасні мультфільми цікаві вражаючим якістю зйомки і захоплюючим сюжетом. Перегляд мультфільмів може стати улюбленим заняттям і розвагою Вашої родини, а поєднання приємного з корисним — перегляд англійською, допоможе підтягнути мову.

IELTS та TOEFL — підготуватися і здати!

Native English School – доступна та якісна освіта для всіх. Ми хочемо, щоб українці могли отримати роботу або навчання в будь-якій країні за їх вибором, тому якщо ви хочете отримати підготовку до міжнародних іспитів в Києві – приходьте до нас, і ми дамо вам всі необхідні знання.

Детальніше

Ніж мультфільми так захоплюючі і чому легше і цікавіше вчити англійську, переглядаючи мультики — зараз ми спробуємо з’ясувати.

  • Цікавий сюжет, яскраві образи. Барвисті мультфільми сприймаються легше.
  • Легкість граматики. Граматика мультфільмів проста, легко запам’ятовується.
  • Багатство лексики. У мультфільмах часто використовуються і повторюються більш прості слова і пропозиції, ніж у фільмах, що допомагає освоювати нову лексику.

Як вибрати мультфільм, щоб було цікаво всій родині?

Якщо у Вас є діти і Ви хочете підтягнути мову разом з ними, радимо починати з найбільш простих сюжетів, де лексика максимально зрозуміла, і далі переходити до більш складним мультиплікаційним творів. У будь-якому випадку, починайте з Вашого рівня знань і поступово збільшуйте складність. Дуже скоро Ви розширите свій словниковий запас, зможете на слух розрізняти набагато більше слів і будете впевнено дивитися будь-які сподобалися Вам фільми.

Читайте також:  Як читати дати англійською мовою. Англійські дати: приклади з перекладом

Native English School рекомендує:

  • Frozen
  • Shrek
  • Beauty and the Beast
  • Ice Age

Де подивитися мультфільми англійською? Мультики англійською можна знайти на спеціальних сайтах або youtube. Також величезна бібліотека, відсортована за рівнями знань, чекає вас в Native English School — абсолютно безкоштовно для всіх наших студентів.

NES loves you! До зустрічі на самих цікавих уроках англійської в Native English School.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: