Відмовки, які заважають нам вчитися. Як подолати?

 Відмовки, які заважають нам вчитися. Як подолати?

Як перестати відкладати і почати вчити англійську мову вже сьогодні?

Безсумнівно, в 2018 році всі хочуть вивчити англійську мову. Об’єктивно кожен з нас розуміє, як важливо зараз володіти міжнародною мовою, ми знаємо, що це навик, який 100% стане в нагоді в житті і може навіть зробить її краще, але… Скільки місяців Ви вже обіцяєте собі подивитися фільм з субтитрами, почати спілкуватися з іноземцями, читати навчальні книги або записатися на курси розмовної англійської? Впевнені, 95% читають цю статтю вже довгий час відкладають цей процес, не дивлячись на те, що
повністю розуміють його важливість. Сьогодні ми поговоримо про те, що нам заважає зробити перший крок до покращення своїх знань або які відмовки ми вигадуємо виправдання собі для того, щоб не вчитися.

МИ ПРОПОНУЄМО НОВІ КУРСИ ІНТЕНСИВНОЇ АНГЛІЙСЬКОЇ ОНЛАЙН, СТВОРЕНІ СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ ВАС І ВРАХОВУЮТЬ ОСОБЛИВОСТІ ВИМОГ, МИ ВІДКРИЄМО ДЛЯ ВАС НОВІ ПЕРСПЕКТИВИ !

ДЕТАЛЬНІШЕ

1. Найпоширеніша і перша відмовка , яку ми придумуємо це, звичайно, «колись». У нас завжди не вистачає часу на найважливіші для нас речі, такі як самоосвіта або зустрічі з рідними, в той час як ми можемо годинами сидіти біля комп’ютера або дивитися телепередачі. Це шлях, який не призведе нікуди, — тому якщо Ви належите саме до таких людей, перестаньте придумувати відмовки і запишіться на заняття прямо зараз.

2. «Це дуже дорого і вибираючи з безлічі курсів, я просто витрачу час даремно». Так, але не переконали! Хочеться відповісти на це прислів’ям «Хто шукає, той завжди знайде». Потрібно пробувати і тоді у Вас все обов’язково вийде. Навіть якщо Ви потрапите не самий кращий урок у вашому житті, напевно Ви отримаєте з нього для себе щось нове і корисне. Це важливо, адже так ми набуваємо безцінний досвід.

Читайте також:
Адреса англійською мовою

3. «Як я піду один» або «мені буде незручно, тому що я нічого не знаю». Якщо ви ставитеся до такої категорії студентів, то рішення для вас може бути дуже простим — просто візьміть з собою подругу або друга для компанії.

Впевнені, що вони будуть дуже вдячні не тільки за чудово проведений день, але і за отримані в результаті знання! Найголовніше – це правильний вибір курсів англійської (тут все залежить від Ваших цілей: потрібен вам інтенсив або просто розмовні курси, а може взагалі корпоративний або бізнес-англійська) і Вашого рівня, що запобіжить відчуття того, що інші знають більше. Ви будете займатися з людьми вашого рівня і разом долати труднощі вивчення мови. Для визначення рівня можете пройти тестування на нашому сайті або відвідати пробне заняття.
Native English School сподівається, що ми дали Вам корисні підказки про те, як позбавиться від Ваших фобій і страхів перед навчанням! Не бійтеся нічого і не відкладайте на завтра те, що можна почати вчити вже сьогодні! Чекаємо вас на заняттях в Native English School!

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн