Вивчаємо мову: Що почитати англійською?

Читаємо безкоштовно!

izuchaem yazyk: chto pochitat na anglijjskom 2 Вивчаємо мову: Що почитати англійською?Як безкоштовно дізнатися і вивчити багато нового? Дуже просто! Існує думка, що сьогодні нічого не можна отримати безкоштовно, але в той час, коли світ активно розвивається – це не так. Сьогодні нам хотілося б висвітлити можливість безкоштовно дізнатися свіжі новини, а також бути в курсі де і які заходи проводяться в Києві, де буде цікаво побувати, а які місця краще обходити стороною. І при цьому ще й одночасно підтягнути свій рівень англійської!

Читання англійською зміцнить Ваші знання, розширить словниковий запас, прискорить запам’ятовування слів. Просто читаючи англійською, Ви помітите, як легше і зрозуміліше стали правила мови, наскільки насправді логічно влаштована ця система. Звичайно, це не можна розглядати як повноцінне навчання мови. Зате це ідеальний варіант тримати себе «у формі» і підтягувати вже отримані знання. Ми розповімо Вам про періодичних виданнях англійською, які можна знайти абсолютно безкоштовно. Де? Читайте далі!

Почни вивчати англійську вже сьогодні. Відкрийте для себе нові можливості. Англійська мова — це ключ до багатьох дверей, величезний плюс у вашому резюме та великий бонус у подорожах по світу. Перший урок безкоштовно, реєструйся зараз!

Запишись зараз!

Для початку давайте розглянемо найпопулярніші газети та журнали.

  • На першому місці ми впевнено ставимо газету Kyiv Post. Не знаю як Вам, а як на мене — це перша газета англійською, яку можна було побачити в Києві. Новини політики, економіки, дайджести про події у світі та багато іншого можна побачити в Kyiv Post. Це видання буде корисно людям, які працюють і розвиваються в сфері або сфері інформаційних технологій. Також не залишить байдужим газета і простої людини, який вирішить погортати Kyiv Post за ранковою чашкою кави. Знайти можна часто в кафе, ресторанах та бістро.
  • Журнал What`s On. Щотижневе видання англійською мовою, з якого можна дізнатися про найсвіжіші новини культурного життя столиці. Самі модні ресторани, клуби, виставки, галереї і будь-які інші події з світу моди і розваг чекають на Вас в кожному випуску what’s On.
  • English 4U журнал призначений для тих, хто активно вивчає англійську мову. Багато нового і цікавого можна знайти в кожному випуску, але не варто забувати, що газетні видання та журнали не є самовчителем, а використовуються як доповнення до основної програми.
  • Ще одне не менш відоме видання, яке можна знайти і в стінах школи англійської Native English School – це глянцевий журнал Kyiv CheckIn. Check-In давно підкорив нас своєю свіжістю, яскравими фарбами, величезною кількістю цікавої та корисної інформації, яку дуже часто викладачі використовують на своїх уроках.

Дуже багато статтею присвячено Україні і красу нашої країни. Особливо захоплюючі такі статті для іноземців. На сторінках розповідають, наприклад, про те, що подивитися, де смачно поїсти в ресторанах і кафе української кухні.

Не відмовляйте собі в задоволенні дізнатися багато цікавого з яскравого журналу, та ще й підтягти англійську, вивчити багато нових слів і використовувати свої знання на практиці.

Пам’ятайте, читати — це корисно, особливо англійською, особливо, якщо Ви активно вивчаєте мову. Приходьте в Native English School за новими знаннями та за свіжим виданням.

Вам сподобався матеріал? Подякувати легко! Будемо дуже вдячні, якщо поділіться цією статтею в соціальних мережах.

NES loves you!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: