Вивчення англійської мови в Native english school: що вас чекає?

izuchenie anglijjskogo yazyka v native english school: chto vas zhdet 16 Вивчення англійської мови в Native english school: що вас чекає?

Трохи передісторії) Три роки тому відкрилася наша перша школа англійської Native English School на вул. Раїси Окіпної, в 5 хвилинах від м. Лівобережна. Успішно пропрацювавши рік, ми побачили успіхи наших студентів і зрозуміли, що ми корисні. Тому скоріше відкрили другу школу на вул. Володимирській, прямо в центрі, 2 хвилини від м. Театральна/м. Золоті Ворота. Ще більше учнів, ще більше досягнутих цілей. Наша дружна команда адміністраторів та викладачів старається для вас кожен день, дорогі наші майбутні і теперішні студенти.

У цій статті я розповім, що ж чекає на вас в Native English, коли ви станете нашим студентом.

Навчання англійської мови в школі NES

1. Місцерозташування. Отже, у нас 2 школи – на лівому березі і в самому центрі Києва. Висококваліфіковані викладачі ведуть групові та індивідуальні заняття англійською. Ви можете займатися в школі, у себе вдома або в офісі. Школи працюють з понеділка по суботу. Заняття розпочинаються о 8 ранку і останній урок в 20-00. Кожен знайде зручно час уроків для себе.

2. Графік роботи і кількість людей на уроці. З нами ви вивчіть англійську максимально ефективно і комфортно. На заняттях присутні до 6 студентів. Нам важливо, щоб викладач під час уроку приділив максимум уваги кожному студенту, а ваш навчальний процес проходив весело і невимушено. Найбільше студенти відвідують, звичайно ж, заняття після 18.00. Саме для любителів поспілкуватися, подискутувати під час розмовних класів пропонуємо приєднатися до вечірніх групах. Для тих, хто працює не за стандартним графіком з 9.00 до 18.00, у нас є унікальний бонус – ви можете сміливо відвідувати ранкові заняття, де майже завжди трохи студентів, але заняття проходять весело і активно.

Читайте також:
Лист другу на англійській мові: Структура, зразки з перекладом

3. Носії мови. В Native English працює більше 15 носіїв мови з різних країн: британці, американці, австралійці, канадці та ін. З середнього рівня (Intermediate) і вище всі уроки ведуть носії. Вивчення англійської мови в Києві (та й в будь-якому іншому місті, де рідна мова не англійскому) максимально ефективно, коли ви повністю занурені в мовне середовище, погодьтеся?)

Корисно знати: Англійська з носіями мови: чому це важливо?

4. Індивідуальні уроки. Студенти, які хочуть вчити англійську індивідуально, можуть вибрати собі як російськомовного викладача, так і носія мови. План навчання буде адаптований індивідуально для вас, враховуючи ваші цілі і побажання, а також, ви виберете зручний час, тривалість занять і місце, де вам буде зручно займатися. Ми допоможемо вам з легкістю добитися успіху і вільно заговорити англійською.

5. На групових заняттях ви зможете:

— поліпшити свої швидкість мовлення та комунікативні навички;

— дізнатися основні мовні звороти та фрази для повсякденних ситуацій;

— спілкуватися з більшою впевненістю і меншою кількістю помилок;

— поліпшити свою вимову; — розширити свій словниковий запас;

— поліпшити сприйняття на слух.

6. Суботні курси. Для тих, хто не любить нудьгувати по вихідних вдома або просто не встигає відвідувати заняття в будні дні, пропонуємо заняття по суботах! Давайте проведемо вихідний весело і з користю!

7. Корпоративний англійська. Вчити англійську в офісі ще й разом зі своїми співробітниками? Так легко! Ви можете займатися прямо у вас в офісі або у звичній затишній атмосфері вашого будинку. Перше пробне заняття безкоштовно! Також ми проведемо БЕЗКОШТОВНЕ тестування для вас і ваших співробітників! Подбайте про успішну кар’єру вже сьогодні і почніть вдосконалювати свою англійську з Native English School.

Читайте також:
Мультики навчають англійській мові дітей

8. Безкоштовні клуби по суботах. Нашим дорогим студентам ми пропонуємо безкоштовні, а головне, корисніше і захоплюючі клуби з носіями мови! Щосуботи ми раді вітати вас у стінах нашої школи на Drama Club і Movie Club. Дивіться фільми, переживайте за героїв, грайте, а головне запам’ятовуйте! Ми допоможемо вам весело відпочити і зарядитися позитивом на весь тиждень! Wine Day-BBQ-Karaoke Night-Poker Club ми навчимо вас жартувати, співати і вчити англійську мову відпочиваючи! Наші курси англійської мови спеціально розроблені для дорослих, а так само для всіх рівнів.

9. Заморожування. На час хвороби, відрядження або відпустки ви можете «заморозити» свої заняття просто попередивши про терміни заморозки адміністратора школи. Ви повернетеся і доходите свої заняття без яких-небудь втрат.

P. S. Наші кваліфіковані викладачі та багаторічний досвід у викладанні англійської мови гарантують, що ви отримаєте підтримку, необхідну для досягнення реального прогресу і зможете спілкуватися з упевненістю в англійській мові. Незалежно від ваших мовних можливостей, наша комплексна і підтримуюча середовище навчання покращить ваше володіння англійською мовою і допоможе вам досягти поставлених цілей. Навчання англійській мові з нами стане легше. Приходьте, чекаємо на вас!

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн