Вивчити англійську мову: необхідність чи забаганка?

vyuchit anglijjskijj yazyk: neobkhodimost ili prikhot  Вивчити англійську мову: необхідність чи забаганка? Перед тим як приступити до написання цієї статті, я роздумувала про що саме я буду писати. І чим більше я думала, тим більше приходила до висновку, що не можу для себе розділити поняття «необхідність» і «примха», коли кажу про вивчення англійської мови. Ці два поняття настільки тісно пов’язані в нашій темі, що розділити їх для мене вже просто неможливо.
Більше мільярда людей по всьому світу говорять англійською. Багато хто знаходяться в процесі вивчення англійської мови. Але кожен з них колись задавав собі питання: «Чому я вивчаю англійську мову? Для чого мені це потрібно? Що мені це дасть?». Я задавала собі це запитання більше десяти років тому, задовго до роботи в Native English School. І я можу з упевненістю сказати, що вивчення англійської для мене і примха, і необхідність!

Ось оновлений список причин, які переконали мене вивчити англійську:

7 причин, чому англійський просто необхідно вчити кожному!

vyuchit anglijjskijj yazyk: neobkhodimost ili prikhot 1 Вивчити англійську мову: необхідність чи забаганка?1. Кар’єра. Говорити мінім на двох мовах — це те, чого все більше і більше компаній по всьому світу вимагають від своїх співробітників. Крім США і Великобританії, англійська мова є основною мовою в таких країнах як Канада, Нова Зеландія, Австралія, деяких частинах Африки, Індії та багатьох інших, а також загальноприйнятим другою мовою в Нідерландах, Данії, Німеччині, Швеції та Норвегії.

Більшість міжнародних ділових взаємодій, які відбуваються в різних частинах світу використовують англійську мову в якості спілкування. Ви можете чути як ділові люди ведуть бізнес на англійській мові в Москві, Токіо, Шанхаї, Ріо-де-Жанейро, Будапешті, Буенос-Айресі та багатьох інших містах по всьому світу. Для того, щоб успішно працювати в області міжнародного бізнесу, спілкуватися з іншими бізнесменами з допомогою електронної пошти, робити нотатки на конференціях і т. д., потрібно розуміти англійську мову і висловлювати свої думки, ідеї англійською мовою.

У цьому вам допоможе стаття: Як написати діловий лист на англійській мові?
Англійська є мовою техніки і науки, особливо медицини, генетики та інформатики. Якщо ви зацікавлені в цих областях, то вивчення англійської мови має стати для вас пріоритетом. Якщо ви зможете говорити англійською, вам буде легко зв’язатися з експертами та науковцями з інших країн, брати участь у міжнародних конференціях, відвідувати наукові центри за кордоном і дізнаватися про нові наукові відкриття.

vyuchit anglijjskijj yazyk: neobkhodimost ili prikhot 2 Вивчити англійську мову: необхідність чи забаганка?2. Подорожі. При подорожі в різні країни, англійська часто є найбільш поширеною мовою. Це означає, що ви могли б зустрітися з людьми з п’яти різних країн, в той час як спільну мову між вами буде англійська. Англійська поєднує людей з різних країн і культур набагато більше, ніж інші мови.

Англійський також є спільною мовою в туризмі в усьому світі. Якщо ви хочете взяти тур і поїхати подивитися різні історичні місця, або поселитися в готель в Карибському басейні, як правило, більшість персоналу знають англійську і у вас не виникне жодних проблем.
Також радимо почитати нашу серію статей про подорожі англійською:) Англійська для мандрівників: що потрібно знати в першу чергу?

vyuchit anglijjskijj yazyk: neobkhodimost ili prikhot 3 Вивчити англійську мову: необхідність чи забаганка?3. Як стати «глобальною громадянином»? Англійська мова є основною мовою ведення будь-якого бізнесу. Всі країни мають свою власну мову, але англійська мова є єдиною мовою, який об’єднує весь світ. Знання англійської мови є найбільш важливим кроком, щоб стати «глобальною громадянином» — це людина, яка може жити в будь-якому місці, бути успішним в будь-якому місці, спілкуватися з усіма. Хіба не було б дивно, подолати всі бар’єри спілкування і мати можливість обмінюватися думками та ідеями з кимось вашого віку, або з вашої області роботи, а це людина з Іспанії чи Німеччині? Формування довгострокових відносин не тільки для бізнесу, але й для дружби або для романтики – скрізь ключовим моментом є англійська мова!

vyuchit anglijjskijj yazyk: neobkhodimost ili prikhot 4 Вивчити англійську мову: необхідність чи забаганка?4. Розваги і взаєморозуміння культур. Більшість фільмів та розважальних програм в світі англійською мовою. Не кажучи вже про те, що практично всі книги видаються англійською. Світ має доступ до багатства інформації та розваг, головним чином, на англійській мові. Як прекрасно дивитися кіно англійською мовою без субтитрів, або прочитати свою першу книгу повністю англійською мовою.

У кінцевому рахунку англійська допомагає зрозуміти інші культури. Кажучи на міжнародному мовою, ми можемо брати участь у світових подіях, що наш голос буде почутий, ми можемо активно здійснювати свою свободу.

vyuchit anglijjskijj yazyk: neobkhodimost ili prikhot 5 Вивчити англійську мову: необхідність чи забаганка?5. Освіту. Є багато університетів по всьому світу, які визнали необхідність в англійській та які в даний час ведуть цілі курси англійською мовою. Знання англійської мови також відкриває двері для навчання за кордоном. Більш ніж 680 000 іноземних студентів навчається в США і понад 390 000 у Великобританії (за даними Ради Великобританії за міжнародним студентським питань).

Як не запропонувати почитати про іноземних внз: ТОП-10 популярних університетів за кордоном

6. Соціальний статус. У багатьох країнах знання англійської високо цінується і дуже затребуване. Це означає, що не так багато людей, які говорять на англійській мові швидко і без помилок. Таких людей завжди помітять!vyuchit anglijjskijj yazyk: neobkhodimost ili prikhot 6 Вивчити англійську мову: необхідність чи забаганка?

Коли ви навчитеся говорити англійською, ви виявите, що інші люди високої думки про вас і ваших англомовних навичок. Люди у вашому оточенні розуміють, що вони можуть звернутися до вас з питанням, що стосується англійської. Наприклад, попросити допомоги в організації подорожі, або в складанні резюме англійською. Можливо, навіть хочуть дізнатися ваш секрет, як ви вчили англійську так добре.

 Вивчити англійську мову: необхідність чи забаганка?7. Як отримати додаткові знання? З появою інтернет стало легше, ніж коли-небудь, отримувати доступ до всіх видів інформації. Відсоток веб-сторінок з англійським змістом оцінюється в більш ніж 50%, в той час як другий за популярністю мову, неметский, становить менше 10% веб-сторінок. Неймовірна кількість інформації в Інтернеті (за деякими оцінками, близько трильйона сторінок), змушує нас розглядати англійська мова, як один з необхідних атрибутів сучасної людини.

Додаткова порада від Native English School: Вивчати іноземну мову одночасно і складно, і корисно. Знадобиться не один рік, щоб вивчити і постійно вдосконалювати свою англійську. Причини, вказані вище, повинні діяти на вас як мотиватор. Розуміючи і приймаючи їх, ви зробите свій перший крок до свободи і знань! А наша школа з радістю допоможе вам у цьому. Запис на пробне заняття.

 

 

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: