Визначні пам’ятки Лондона англійською мовою з перекладом — приклад розповіді

London is the capital of Great Britain — фраза, відома всім з шкільних років і давно стала синонімом поверхневого знайомства з англійською мовою. Лондон — це не тільки столиця Великобританії, але і відмінна тема для повноцінного твори англійською мовою. Написати твір про Лондоні задають не тільки в школі, але і на курсах з вивчення англійської мови. Давайте розбиратися в тому, як описати пам’ятки Лондона англійською мовою з перекладом і, головне, як зробити це цікаво.

Зміст:

dostoprimechatelnosti londona na anglijjskom yazyke s perevodom  primer rasskaza113 Визначні памятки Лондона англійською мовою з перекладом — приклад розповіді

План розповіді про Лондоні

Будь-який текст виходить связнее, якщо писати (розповідати) його з опорою на заздалегідь підготовлений план. Ми склали для вас список з декількох пунктів, які важливо висвітлити в своєму оповіданні про Лондон. Можна дотримуватися класичного поділу розповіді на три основні частини:

 1. Введення.

  Що це за місто? Скільки років Лондону? Яка його історія? На останнє питання достатньо відповісти парою цікавих фактів.

 2. Основна частина.

  Чим славиться Лондон і що там можна побачити? Звичайно, у переліку пам’яток важливо назвати найбільш відомі пам’ятки, такі як Біг Бен, але важливо додати, що особисто від себе.

 3. Висновок.

  На закінчення можна висловити своє особисте ставлення до міста.

Важливі пам’ятки Лондона

Лондон — одна з туристичних столиць світу. Крім того, у міста дуже багата історія і як в будь-якому старому туристичному місті, в Лондоні безліч визначних пам’яток, обов’язкових до відвідування для будь-якого туриста. Ми постаралися знайти для вас 10 пам’яток, деякі з яких входять в список найбільш відвідуваних місць Лондона, а інші зустрінуться не в кожному туристичному буклеті.

 1. Біг-Бен (Big Ben)

  Біг-Бен — це туристичне назва годинникової вежі Вестмінстерського палацу. Офіційна назва вежі — Башта Єлизавети. Біг-Бен — один з найпопулярніших символів Великобританії, саме його найчастіше використовують у рекламі, сувенірах і для створення образу Англії в кінофільмах.

 2. Міст Міленіум (London Millenium Footbridge)

  Пішохідний міст через Темзу. Міст був побудований на честь настання нового тисячоліття, звідси і його назва.

  Безкоштовний урок на тему:
  Неправильні дієслова англійської мови: таблиця, правила і приклади

  Обговоріть цю тему з особистим викладачем на безкоштовному онлайн уроці в школі Skyeng
  Залиште контактні дані і ми зв’яжемося з вами для запису на урок

 3. Квартира Шерлока Холмса (The Sherlock Holmes Museum)

  Шанувальники творчості сера Артура Конан-Дойля знають, що Шерлок Холмс і доктор Уотсон проживали за адресою Бейкер-Стріт 221б. Саме за цією адресою в Лондоні з 1990 року розташовується будинок-музей, присвячена великому сищикові.

 4. Лондонського ока (London Eye)

  Лондонське око — одне з найбільших коліс огляду у Європі. Розташовується в районі Ламбет, що на південному березі Темзи. З висоти колеса (135 метрів) відкривається вигляд практично на весь Лондон.

 5. Лондонський Тауер (Her majesty’s Royal Palace and Fortress, Tower of London)

  Тауер — це одне з найстаріших споруд Лондона, фортеця, яка займає важливе місце в англійській історії.

  «За свою історію Лондонський Тауер був фортецею, палацом, сховищем королівських коштовностей, арсеналом, монетним двором, в’язницею, обсерваторією, зоопарком, місцем, що приваблює туристів»
  герцог Единбурзький

 6. Хайгейтський кладовищі (Highgate Cemetery)

  Одне з найстаріших кладовищ Лондона, де поховано багато відомих людей, включаючи Карла Маркса, Дугласа Адамса і Джона Голсуорсі. З Хайгейтским кладовищем пов’язано безліч легенд і міських байок, ніж воно частково зобов’язана роману “Дракула”, більша частина якого пройшла саме там.

 7. Букінгемський палац (Buckingham Palace)

  Офіційна лондонська резиденція британських монархів. Зараз належить Єлизаветі II. Коли королева у палаці, над його дахом майорить королівський штандарт.

 8. Гайд-парк (Hyde Park)

  Гайд-парк — це королівський парк в самому центрі Лондона. Для англійців це Традиційне місце гулянь, святкових заходів і політичних мітингів.

 9. Трафальгарська площа (Trafalgar Square)

  Трафальгарська площа — це те саме місце в центрі Лондона, де сходяться три найважливіші вулиці Вестмінстера — Уайтхолл, Мелл і Стренд. На Трафальгарській площі проводять демонстрації, мітинги, масові свята.

 10. Лондонська національна галерея (The National Gallery)

  Лондонська національна галерея розташовується на Трафальгарській площі. У галереї зібрано понад 2000 зразків західноєвропейського живопису XIII — початку XX століття. Лондонська національна галерея входить у трійку найбільш відвідуваних художніх музеїв світу.

dostoprimechatelnosti londona na anglijjskom yazyke s perevodom  primer rasskaza114 Визначні памятки Лондона англійською мовою з перекладом — приклад розповіді

Корисні слова і вирази

Існує ряд слів, назв виразів, які можна використовувати, щоб розповідь про історію та визначні пам’ятки Лондона вийшов образним і повним. Ми підготували для вас таблицю з 20 такими словами та виразами з перекладом.

Слово/вираз англійською
Переклад на російську
столицяcapital
зміна вартиChanging of the Guard
королівська родинаThe Royal Family
чаювання в 5 годин5 o’clock tea
королеваqueen
пам’яткаsight
палацpalace
площаsquare
історичне місцеhistorical place
ТемзаThames
британський акцентBritish accent
метроunderground
стародавнійancient
недільний обідSunday roast
абатствоAbbey
ІрландіяIreland
кельтcelt
англосакс/англосаксонськийAnglo-Saxon
Королівський боро ГрінвічRoyal Borough of Greenwich
Туманний АльбіонMisty Albion

dostoprimechatelnosti londona na anglijjskom yazyke s perevodom  primer rasskaza115 Визначні памятки Лондона англійською мовою з перекладом — приклад розповіді

Приклад розповіді про Лондоні (Topic about London)

London is the capital of the United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland. London is one of the largest cities in the world. It was founded by Romans more than two thousand years ago, so one of the oldest towns in the world.

There are four parts in London: West End, East End, the City, and Westminster. Westminster is the administrative center of London. The central part of London is full of sights. Almost every building, bridge, and every street have its own story. Buckingham Palace is the official residence of Elizabeth II. Near the palace, there is a beautiful Hyde Park. Westminster Palace has a clock tower, better known as Big Ben. It is located along the Thames. There are many beautiful parks and squares in London.

I think that London is very beautiful and I want to visit it someday. I want to see The Sherlock Holmes Museum and Highgate Cemetery by my own eyes. Also, I want to check is the English weather as misty and rainy as they said.

Переклад прикладу

Лондон – столиця Сполученого Королівства Великобританії і Північної Ірландії. Лондон — один з найбільших міст в світі. Він був заснований римлянами більше двох тисяч років тому, так що це один з найстаріших міст світу.

Лондон ділиться на чотири частини: Вест Енд, Іст Енд, Сіті і Вестмінстер. Вестмінстер — це адміністративний центр міста. Центральна частина Лондона сповнена пам’яток. Майже кожна будівля, міст і кожна вулиця має свою історію. Букінгемський палац – офіційна резиденція Єлизавети Другої. Поряд з палацом знаходиться красивий Гайд парк. Уздовж набережної Темзи розташований Вестмінстерський палац з годинниковою вежею, найбільш відома як Біг Бен. У Лондоні багато красивих парків та площ.

Я думаю, що Лондон — дуже красиве місто і хочу одного дня відвідати його. Я хочу своїми очима побачити Музей Шерлока Холмса і Хайгейтський кладовищі. А ще я хочу перевірити чи правда англійська погода така туманна і дощова, як про неї говорять.

Відео про те, як розповідати про Лондоні:

А тепер перевір себе і пройди тест на визначення рівня англійської мови:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: