What is TEFL?

what is tefl 6 What is TEFL?Ви говорите по-англійськи? Хочете відвідати різні країни, збагатитися новими відчуттями і при цьому будувати свою кар’єру?

Якщо ви хочете і мрієте викладати закордоном, то сертифікат TEFL допоможе здійснити ваші бажання ?

Що таке TEFL?

Сертифікат TEFL – це сертифікат, який є офіційним документом для керування по працевлаштуванню, і при пред’явленні цього документа ви можете отримати офіційний дозвіл на роботу як викладач англійської мови.

Тема викладання іноземної мови іноземцям завжди актуальна. В даний час багато хто, хто пропонує індивідуальні заняття з навчання іноземної мови, не мають ні педагогічної освіти, ні міжнародних сертифікатів. Навряд чи хтось стане сперечатися з тим, що успіх навчання іноземної мови багато в чому залежить від викладача. Хороший викладач може навчити навіть самого бездарного, а поганий – відбити інтерес навіть у самого заінтересованого. Тому важливо знати, що проходитимуть навчання іноземної мови стоїть у професійного дипломованого педагога.

what is tefl 7 What is TEFL?

Зазначимо, що Британська Рада висуває наявність міжнародного сертифіката TEFL (Teaching English as a Foreign Language) у якості мінімальних вимог для тих, хто збирається викладати англійську мову носіїв інших мов, а також наявність сертифіката зараз стало одним із стандартних пунктів для роботодавців при заповненні посад викладачів.

Native English School рекомендує вам курси NEC TEFL. Тут ви отримаєте сильну основу методики викладання, а після закінчення — міжнародний сертифікат TEFL з правом викладання англійської мови іноземцям. Після закінчення курсів майбутні педагоги, які не є носіями мови, можуть навчати і своїх співвітчизників. Наприклад, українські викладачі вчать українців, тому що вони можуть дуже добре пояснити на рідній мові граматику.

Відвідайте сайт курсів http://nectefl.com/

what is tefl 8 What is TEFL?

Пам’ятаєте, в даний час професійний диплом і досвід роботи – головні критерії відбору нових викладачів в хороших мовних школах.

Читайте також:
Як швидко вивчити англійську: швидкі способи запам'ятовування слів

Удачі!

 

 

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн