Хочете вивчити англійську, але боїтеся йти на курси одні?

Такий страх є одним з найбільш важливих і важких перешкод у вивченні англійської мови. Ми постійно відкладаємо початок курсу на невизначене майбутнє, тому що чекаємо, коли наш друг або подруга звільнить час у своєму щільному графіку, щоб ходити з нами «за компанію».

Згадаймо стару добру мудрість, яка говорить: «Щоб побороти страх – треба глянути йому в очі або ж з’ясувати причину тривоги»! Почнемо з останнього.

3 типу страхів з якими ви напевно стикалися

khotite vyuchit anglijjskijj, no boites idti na kursy odni 61 Хочете вивчити англійську, але боїтеся йти на курси одні?По-перше, є люди які стесняються свого вимови. При читанні боятися поставити наголос не на той склад, вимовити неправильно транскрипцію, говорити з українським або російським акцентом і так далі.

khotite vyuchit anglijjskijj, no boites idti na kursy odni 62 Хочете вивчити англійську, але боїтеся йти на курси одні?По-друге, деякі учні не хочуть займатися з незнайомою людиною . Виникає скутість, ніяковість, почуття незручності, аж до надмірного потовиділення на долонях. Скутість рухів викликає відчуття безвиході що збиває концентрацію на вивченні англійської мови геть. В голові крутиться одне питання: «коли ж я зможу вийти з цієї аудиторії?» Вважаються хвилини.

khotite vyuchit anglijjskijj, no boites idti na kursy odni 63 Хочете вивчити англійську, але боїтеся йти на курси одні?По-третє, це брак мотивації. Завтра, завтра – не сьогодні, так лінивці говорять! Людина знає що англійська йому знадобиться, але не бере до уваги, що коли настане цей момент, кидатися в усі тяжкі і стрімголов перечитувати всі підручники паралельно цілодобово слухаючи аудіо-книги буде вже пізно. Старанно вірить в те, що якщо буде ходити з одним, будуть вчити разом, за графіком, перевіряти і хвалитися хто більше досяг успіху.

Наша школа стикалася з усіма подібними випадками, тому ми побудували свою незалежну методику викладання англійської і ось що можемо вам, дорогі наші читачі, сказати.

Не потрібно сприймати вчителя як чужу людину, поставтеся до нього як наставнику або другові, який може вам допомогти, пояснити незрозумілі моменти і підштовхнути до правильного рішення. Уявіть що ви — дитина, а учитель — батько, який вчить вас, як правильно тримати виделку. Величезним плюсом наших викладачів є тонке почуття гумору і вони зможуть підтримати вас у будь-якій ситуації.

khotite vyuchit anglijjskijj, no boites idti na kursy odni 64 Хочете вивчити англійську, але боїтеся йти на курси одні?

В Native English School займаються такі ж учні як і ви! На уроках ніколи не виникає напруженої атмосфери, так як студенти в процесі навчання знайомляться, діляться враженнями від уроків, знаходять спільні теми і стають дружні. Частенько записуються на наступні уроки разом, щоб продовжити свою дискусію.

Більш того, по суботах ми запрошуємо всіх наших студентів провести незабутній час відвідавши Drama і Movie Club! Тут можна розслабитися і увійти в роль звичного громадянина Голландії з анекдоту або ж фатальною цариці з роману. Після, приєднається до перегляду захоплюючого фільму, сюжет якого буде обговорюватися з нашими Native Speakers. І повірте, ніякої незручності і поруч чути не буде. Адже у нас спільна мета – швидке та ефективне вивчення англійської мови. Вчимося на своїх помилках і досягаємо успіху!

Схожа стаття: Що вам завадить вивчити англійську мову і як з цим боротися?

khotite vyuchit anglijjskijj, no boites idti na kursy odni 65 Хочете вивчити англійську, але боїтеся йти на курси одні?Ну, а першим кроком, який радить вам зробити команда Native English School – це безкоштовний пробний урок! У зручний для вас день, наші ввічливі адміністратори допоможуть вам підібрати час для відвідування пробного заняття. На якому ви зможете познайомитися з учителем , переглянути методику викладання, оцінити підбірку матеріалів, з допомогою яких наші студенти із задоволенням вивчають нові теми. А також, після заняття, вчитель вас протестує підкаже який рівень англійської краще відвідувати і чому. На всі ваші питання відповідатимуть адміністратори, які допоможуть підібрати курс, оптимальний для вашого графіка і фінансових можливостей.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: