Я отримала пропозицію роботи у великій міжнародній компанії!

ya poluchila predlozhenie po rabote v krupnejjshejj mezhdunarodnojj kompanii   Я отримала пропозицію роботи у великій міжнародній компанії!

Я прийшла на курси англійської з конкретною метою – підготуватися до проходження фінального етапу відбору у велику міжнародну компанію. Цей етап називається ассессмент-центр і являє собою групове обговорення проблеми і підготовку презентації в дуже стислі терміни. І все це англійською!

Я вивчала англійську мову ще зі школи і була досить непогано підготовлена з точки зору лексики і граматики. Але недолік практики сильно позначався на розмовної мови: я відчувала себе невпевнено і часто “спотикалася” в розмові, намагаючись підібрати в голові потрібне слово.

Ситуація сильно ускладнювалася тим, що на підготовку до одного з найбільш серйозних випробувань у моєму житті, у мене було всього кілька тижнів. Відвідавши пробне заняття в Speak Easy, я була зачарована тим, як жваво і цікаво пройшов урок.

Головний акцент робився на допомогу студентам заговорити, прибрати “мовний бар’єр”. Я відразу зрозуміла – це те, що потрібно.

У зв’язку з непоганим рівнем початкової підготовки і специфічною метою, я вибрала формат індивідуальних занять. Мені пощастило з прекрасним викладачем – Катею Печкиной. На заняття я ходила з величезним задоволенням!

Вона створила для мене індивідуальну програму навчання. Кожен раз я відчувала, як вона ретельно підбирає матеріал для занять. Самі ж заняття проходили в інтерактивній формі: низка різних ігор і вправ допомогли мені повністю подолати мовний бар’єр і відчути впевненість в розмові.

Тепер я могла зосередитися на тому, які підібрати аргументи, а не на те, як перевести їх на англійську. Не менш важливим результатом наших занять стало зняття психологічного бар’єру страху публічних виступів. Вправи і Катіна поради дозволили мені відчути впевненість у своїх силах.

У результаті нашої роботи я успішно пройшла ассессмент-центр, захистила презентацію і отримала пропозицію про роботу у найбільшій міжнародній компанії!

За це мені хотілося б подякувати Speak Easy і особисто Катю, як відмінного професіонала і дуже чуйного викладача!

Бондарєва Євгенія

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: