Як і де практикувати англійську у Києві?

Мало уроків англійської мови і хочеться більше реальної практики, але де її знайти?

Кожен, хто вивчає мову, хоч раз задавався питанням — де можна практикувати розмовну мову. Багато хто з нас вивчали англійську в школі чи університеті, але також є люди, яким виявилося недостатньо отриманих там знань, і вони довірилися у цьому питанні саме школам та курсам англійської. На жаль, сьогодні багато таких шкіл Києва пропонують лише посилену програму вивчення мов, в основі якої вправи, зубріння правил або заняття на комп’ютері. Насправді, дуже багато хто з нас вже мають базові знання та все що нам потрібно — навчитися розмовляти і долати мовний бар’єр при спілкуванні з іноземцями. Але як це зробити?

ЗАГОВОРИТИ АНГЛІЙСЬКОЮ ВІЛЬНО?

— ЛЕГКО!!!

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ НОВІ МОЖЛИВОСТІ З РОЗМОВНОЮ КУРСОМ АНГЛІЙСЬКОЇ ВІД NES!

ДІЗНАЙСЯ БІЛЬШЕ!

Native English School допоможемо Вам розібратися з тим, як, де і з ким можна поговорити англійською в Києві.

 • Спілкування з друзями або колегами по роботі. Найпростіший варіант, адже для цього Вам не потрібно витрачати додатковий час або кошти, Ви можете спілкуватися на роботі або на відпочинку, проводити час у веселій і невимушеній обстановці.
 • Розмовні клуби з носіями мови. Існує безліч різних мовних клубів у Києві, де Ви можете приємно провести час, сходивши в кафе або на перегляд фільму, та ще й при цьому поліпшити свої знання і поспілкуватися з носіями мови. Де знайти? Інтернет Вам на допомогу! Варіантів так багато, що від Вас потрібно тільки бажання!
 • Прогулянки по Києву. Так, так не дивуйтеся. Гуляючи по центру міста, можна зустріти багато іноземців, які завжди доброзичливі і їм дуже цікаво поспілкуватися англійською, дізнатися щось нове про місто та української культури.
 • Вечори кіно. Слідкуйте уважно за афішами міста. Зараз дуже часто проводяться фестивалі кіно, де Ви можете подивитися фільми в оригіналі, а після титрів — поспілкуватися та обговорити цікаві моменти.
 • Читайте також:
  Що таке TOEFL: формат, завдання, складності

  І остання порада — варіанти завжди є, а головне що? Правильно, головне – це Ваше бажання і прагнення освоїти англійську! Ми бажаємо Вам успіхів і запрошуємо відвідати наші розмовні клуби.

  Подобається? Поділіться з друзями:
  Вчити англійську: Англійська мова онлайн