Як мотивувати дитину вчити англійську мову

kak motivirovat rebenka uchit anglijjskijj yazyk1 Як мотивувати дитину вчити англійську мовуНе кожна дитина охоче сприймає все, чого навчають його батьки, а вже тим більше якщо вони не є професійними педагогами. Вивчення англійської мови, як би правильно побудоване воно не було, не завжди обов’язково має входити в коло інтересів вашої дитини. Так як же мотивувати дитину на вивчення іноземної мови?

Ефективність будь-якого навчання залежить, насамперед, від того, наскільки дитині буде цікавий сам процес (читайте наші поради щодо організації навчання англійській мові), а також наскільки дитині буде зрозуміло, навіщо він це робить.

Подумайте разом з дитиною, як знання англійської допоможе йому тут і зараз. Наприклад, для поїздки з батьками за кордон, щоб знайти нових друзів, для того, щоб вступити в яку-небудь престижну школу, поїхати в мовний табір, або просто похвалитися своїми знаннями перед однолітками.

Можна поставити в приклад спільних знайомих чи родичів, які багато чого досягли в житті з допомогою знання англійської мови. Розкажіть дитині про себе, як ви шкодуєте про те, що у вас не було можливості вивчати англійську мову з ранніх років і як тепер вам складно розбиратися з ним.

kak motivirovat rebenka uchit anglijjskijj yazyk2 Як мотивувати дитину вчити англійську мову

Також необхідно пояснити дитині, яку користь він отримає, вивчаючи англійську мову тут і зараз, наприклад:

  • знаючи англійську, він без праці зможе розуміти, про що співається в улюблених іноземних піснях;
  • дивитися фільми і мультфільми англійською мовою;
  • зможе читати книги в оригіналі, не чекаючи їх перекладу на російську мову (наприклад, книги про Гаррі Поттера);
  • розуміти, що написано або говорять в їх улюблених, але не русифікованих комп’ютерних іграх, програмах, на різних форумах, сайтах і т. д., загалом, все, що пов’язано з комп’ютером та Інтернетом;
  • ще один момент: знаючи англійську, дитина зможе прочитати будь-які вивіски, інструкції, назви товарів іноземною мовою і правильно зорієнтувати своїх «неведующих» батьків.
Читайте також:
6 "корабельних" англійських ідіом

Наприкінці хочу додати, що ні в якому разі не треба змушувати дитину. Якщо після перерахування всіх наведених вище аргументів, в ньому не прокинулася зацікавленість, то, можливо, варто взяти паузу і розглянути інші варіанти вивчення англійської мови з репетитором або в мовній школі. Головне, не втрачайте надію і завзятість. При правильній мотивації, методикою і працьовитість у вас і вашої дитини все вийде, головне — вірити в результат!

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн