Як можна вивчити текст англійською мовою?

kak mozhno vyuchit tekst na anglijjskom yazyke 19 Як можна вивчити текст англійською мовою?

Привіт людині, зацікавленій англійською!

Якщо ви початківець актор, студент або вчіть англійську мову, тоді вас неодмінно цікавить питання, як запам’ятати довгий текст за короткий проміжок часу. Замість того, щоб панікувати і кидати розпочату справу із-за того, що воно здається вам занадто складним, варто просто розслабитися і знайти шлях по якому вдасться підійти до завдання правильно, а Native English School з радістю допоможе вам у цьому на курсах англійська інтенсив в Києві.

Запам’ятовування — це важко. Але, часто в житті трапляються такі ситуації, коли нам потрібно запам’ятати текст для якого-небудь важливої події: презентація на роботі, 20-ти хвилинний весільний тост, або здати іспит на англійській мові. Потрібно тренувати пам’ять. І якщо знати, як це робити, завдання перестає здаватися такою нездійсненним.

ХОЧЕТЕ ЩОБ ВАША ДИТИНА ГОВОРИВ АНГЛІЙСЬКОЮ ЯК РІДНОЮ?

КУРСИ АНГЛІЙСЬКОЇ ДЛЯ ДІТЕЙ

В NATIVE ENGLISH SCHOOL —

ЦЕ ЦІКАВО, ВЕСЕЛО І ЕФЕКТИВНО!

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ!

Як швидко запам’ятати текст англійською?

Згадайте, як нас вчили в школі запам’ятовувати тест? Отже, ваше завдання відкрити потрібний текст англійською і почати читання. Прочитавши перший абзац, поверніться на початок і перечитайте його знову. Далі читайте другий абзац. І знову поверніться в початок тексту і прочитайте 2 абзацу разом. Таким способом прочитайте весь текст, повертаючись після кожного прочитаного абзацу в початок тексту. В кінці кінців, ви легко запам’ятаєте англійський текст, так як прочитаєте його мінімум 5 разів.

На жаль, це працює не завжди. І це нудно! І тут ви повинні будете згадати наш перший порада: ПАМ’ЯТАЙ ВІД ЦІКАВОГО. Коли ви беретеся вчити текст англійською, важливо зрозуміти, яка частина тексту для вас є найцікавішою. Все, що нам цікаво, наш мозок запам’ятовує дуже швидко. Далі буде набагато легше. Перевірте, чи це працює!

Читайте також:
Як спитати по-англійськи вартість товару або послуги?

«Як вивчити текст англійською?«, «Як я можу запам’ятати нові слова?» і «Як укласти цей текст в мою довготривалу пам’ять?» — це питання, які майже кожен учень ставив собі і своїм викладачам на курсах англійської, коли вчив мову. Враховуючи, що запам’ятовування нових слів є важливою частиною вивчення будь-якої іноземної мови, ми розповімо вам, як полегшити цей процес.

6 порад, як полегшити запам’ятовування англійських слів:

kak mozhno vyuchit tekst na anglijjskom yazyke 20 Як можна вивчити текст англійською мовою?1. Прочитайте ваш англійський текст кілька разів перед тим, як починати вчити його на пам’ять. Не розтягуйте навчання на кілька днів. Легше всього вчити текст за 60-90 хвилин.

2. Поділіть текст на шматки. Неможливо запам’ятати відразу великий англійський текст. Це складно зробити рідною мовою, що вже говорити про іноземне. Ви повинні розбити його на дрібні шматочки, і запам’ятовувати їх один за іншим протягом короткого періоду часу.

3. Пронумеруйте абзаци. Вирішити будь-яку велику задачу легше, коли ви організували процес рішення. Наш мозок запам’ятовує цифри швидше, ніж текст, тому кожен уривок тексту буде асоціюватися з певною цифрою і запам’ятатися швидше.

4. Почніть з прочитання тексту вголос. Коли вам потрібно вивчити великий текст англійською протягом короткого періоду часу, зверніться до своїм головним помічникам: зорової і слухової пам’яті.

5. Прочитайте кожен розділ кілька разів, до тих пір, поки ви не почнете запам’ятовувати окремі блоки інформації. Впоравшись з одним розділом, ви можете перейти до наступного.

6. В процесі просування, повторіть попередні розділи. Ви повинні вибудувати чітку і логічну послідовність у вашій голові.

Ефективно? Але у нас ще більш дієвий спосіб: відвідайте наш безкоштовне пробне заняття, на якому наші викладачі і студенти студенти поділяться з вами методами, за допомогою яких вони вчать слова і тексти англійською мовою. Записатися на пробне заняття можна перейшовши по посиланню і заповнивши анкету.

Читайте також:
Як почати вивчати англійську: 4 кроки

Ми завжди раді новим студентам, які хочуть освоїти англійську мову. Наші викладачі уважно відносяться до кожного з учнів, що робить навчання максимально ефективним. Побачимося на заняттях!

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн