Як написати есе з англійської: корисні фрази

kak napisat ehsse po anglijjskomu: poleznye frazy42 Як написати есе з англійської: корисні фразиЧим відрізняється художня література від комерційних пропозицій, твір від ділової переписки? Манерою написання? Так, але не тільки. Сьогодні ми з вами розглянемо дуже актуальну тему для людей, які займаються вивченням англійської мови. Свою увагу на наступну інформацію варто звернути учням, які незабаром мають намір здавати ЄДІ — єдиний державний іспит (українською ЗНО – зовнішнє незалежне тестування). Також, взяти на замітку інформацію, зібрану командою Native English School, варто людям, які хочуть здати TOEFL – тест на знання англ.мови як іноземної. Давайте ознайомимося з правилами написання есе англійською мовою, визначимо ключові фрази і розглянемо, в якій послідовності викладати текст на папері.

З правилами написання есе нас знайомлять ще в школі. Есе є прозовий твір не дуже великого об’єму і вільної композиції. Поринаючи в історію, зауважимо, що термін «есе» вперше був введений Мішелем Монтенем в його «Дослідах» в якості особливої жанрової форми в 1580 році. На сьогоднішній день правила написання есе досить відшліфовані, і ми можемо скористатися деякими загальними фразами.

Для початку варто розуміти, що есе не відноситься до неформального стилю письма. Не потрібно використовувати скорочення – i’m, don’t, it’s, can’t. Виключіть вживання дужок або окличних знаків – ми використовуємо їх у неформальних стилях листи. Не потрібно починати речення з таких слів як: Also, And, But – це властиво повсякденної мови. Також не варто вживати вступних слів, характерних для розмовної англійської – Well, To put it mildly, In the long run… Не намагайтеся вживати тільки прості речення, краще скласти з них складне з правильним переходом.

Продумуючи план написання нашої роботи, позначимо пункти, з яких вона буде складатися:

  • Перший пункт – State the problem або make an Introduction – Вступ.kak napisat ehsse po anglijjskomu: poleznye frazy43 Як написати есе з англійської: корисні фрази
Читайте також:
Підготовка до TOEFL: простіше простого або місія нездійсненна?

У першому абзаці достатнім буде використання 2 речень, так як всі твір буде не малою. Нашою метою є позначення проблеми або звернення до читача, що закликає його звернути увагу на проблему. Це ми можемо зробити за допомогою таких фраз:

This report will analyse — ця доповідь буде аналізувати;

Many people argue that – Багато людей стверджують ,що;

It is often believed that – Часто вважається, що;

Let us start by considering the facts – Давайте почнемо з розгляду фактів.

  • Другий пункт – Express personal opinion

Другий абзац виступає основною частиною. Тут ми повинні написати про свою думку і дати йому обґрунтування. Можна навести кілька аргументів за допомогою фраз:

I consider that – Я вважаю, що;kak napisat ehsse po anglijjskomu: poleznye frazy44 Як написати есе з англійської: корисні фрази

I would like to explain my point of view – Я хотів би пояснити свою точку зору;

The first thing that needs to be said is – Перше, про що ми повинні сказати це.

  • Третій пункт – Еxpress an opinion opposing

Продовженням основної частини вважається третій абзац, у якому слід описати думки опонентів і навести приклади аргументування ними даного питання.

Some people believe that – Деякі люди вірять у те, що;

A lot of people think that – Багато людей вважає, що;

But it is not true because – Але це не є правдою, так як.

  • Четвертий пункт – Do not agree with the opinion opposing

У четвертому абзаці ми будемо спростовувати думки опонентів. Це не просте завдання, ви можете визнати актуальність опозиційного думки, після чого привести більш вагомі докази і факти в підтримку своєї точки зору.

Читайте також:
14 способів сказати «Я хочу» англійською.

But it is not true because – Але це не є правдою, так як;

I would not agree with the above mentioned idea – Я б не погодився з згаданій вище ідеєю;

However, this point of view cannot go further than – Тим не менш, ця точка зору не може піти далі, ніж.

  • П’ятий пункт – Make a conclusionkak napisat ehsse po anglijjskomu: poleznye frazy45 Як написати есе з англійської: корисні фрази

На завершення потрібно ще раз дати знати про свою позицію, але вже іншими словами. І вміло підвести підсумок вищесказаного.

In conclusion, I strongly believe that – На закінчення, я твердо вірю, що;

To sum up – Підводячи підсумок;

To conclude, I want to say – У висновку, хочу сказати.

Дорогі учні, команда Native English School бажає вам успіхів у написанні есе англійською мовою! Ми завжди готові допомогти вам розібратися в тонкощах його складання. До зустрічі в школі! =)

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн