Як написати розповідь про себе англійською?

kak napisat rasskaz o sebe na anglijjskom 18 Як написати розповідь про себе англійською?

Існують випадки, коли необхідно написати розповідь про себе англійською, чи з особистих причин, або за зовнішнім чинникам. Для того, щоб написати автобіографію, необхідно визначитися, що саме ви хочете розповісти про себе і своє життя, і яким чином це зробити, також це залежить від мети, для чого або для кого ви хочете написати автобіографію.

Можливо, це буде супровідний лист, біографія або есе про себе. Кожен з цих жанрів має свої особливості, коли мова заходить про стиль і зміст. Тому, ви повинні знати, як підійти і вирішити цю задачу. Дотримуйтесь порад native english school про те, як написати про себе.

 • Супровідний лист англійською мовою.

 • При написанні супровідного листа, враховуйте той факт, що воно повинно найкращим чином пояснити потенційному роботодавцеві, чому саме ви — найкращий кандидат на посаду і повинно включати наступні особливості:

  — У першому абзаці обов’язково представтесь.

  — Перелічіть ваші кращі навички, які відносяться до бажаної посади.

  — Опишіть деякі факти життєвого досвіду, які відобразять ваші якості, як людину, ідеально відповідного для виконання даної роботи.

  — Перелічіть деталі вашого освіти. Не забудьте включити щось вражаюче (високий середній бал, нагороди, сертифікати, позашкільні олімпіади і т. д.) і виключити фейли.

  — Пишіть від першої особи.

  Пам’ятайте, що головною метою супровідного листа є продаж себе, як найкращого потенційного працівника, тому не бійтеся хвалитися!!

  Так само вам буде корисно знати: як написати резюме на англійській мові?

  kak napisat rasskaz o sebe na anglijjskom 19 Як написати розповідь про себе англійською?

 • Автобіографія.
 • Автобіографія складається, коли вам потрібно написати розповідь про себе англійською з причин, не пов’язаних з працевлаштуванням, і які потребують найкращого розуміння, ким ви є.

  — Пишеться від першої особи. Уявіть себе так, як ніби ви уявляєте себе незнайомця в реальному житті.

  — Для початку виберіть те, що б ви хотіли написати з моменту народження і до теперішнього часу. Складіть список важливих фактів, які змінили ваше життя, а також інший цікавий життєвий досвід, а потім детально викласти все це на папері.

  — Будьте різноманітні, щоб забезпечити глибину і відобразити характер вашого життя. Поясніть як той, чи інший випадок змінили ваше життя.

  — Якщо відсутні обмеження за обсягом написання, можете також включити деяку додаткову інформацію про ваших батьків, історію вашої сім’ї, географічне положення і т. д.

  — Намагайтеся не допускати популярних помилок в аанглийском мовою

  kak napisat rasskaz o sebe na anglijjskom 20 Як написати розповідь про себе англійською?

  І не залежно від того, пишіть ви супровідний лист або автобіографію, не забувайте про наступне:

 • Будьте чесними!

 • kak napisat rasskaz o sebe na anglijjskom 21 Як написати розповідь про себе англійською?У всіх, напевно, виникала спокуса, трохи прикрасити правду. Не варто цього робити)) В першу чергу, це нечесно. По-друге, дуже важко пригадати те, що ви збрехали. Зрештою, ви або самі оговоритесь, або хто-небудь зловить вас на брехні. Будьте простіше, і люди до Вас потягнуться)) В даний час факти перевіряються дуже легко. Навіщо зайвий раз ризикувати? Текст англійською про себе повинен бути правдивим.

 • Визначте свою аудиторію.

 • kak napisat rasskaz o sebe na anglijjskom 22 Як написати розповідь про себе англійською?Добре знаючи і розуміючи свою аудиторію, ви з легкістю визначте свій стиль написання. Більш формально – для потенційного роботодавця, в дружній манері – для блогу. Вибір інформації може бути одним і тим же, а от манера подання матеріалу буде різною.

 • Перше враження – найважливіше.

 • kak napisat rasskaz o sebe na anglijjskom 23 Як написати розповідь про себе англійською?На складання враження піде всього лише 30 секунд. Пишіть з упевненістю, а не з зарозумілістю. Перенесіть вашу енергію і ентузіазм на листок паперу. Якщо ви сумніваєтеся, попросіть друга, вчителя, батьків, нарешті, віднімати те, що ви написали. Іноді погляду з боку достатньо для того, щоб визначити свої слабкі місця.

  NES чекає вас на уроках. Ми завжди готові допомогти вам написати про себе для утройства на роботу або для посольства.

  Запишись до нас на безкоштовний пробний урок тут!

   

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: