Як написати твір з англійської мови

kak napisat sochinenie po anglijjskomu yazyku23 Як написати твір з англійської мовиВ школі або університеті викладачі задають своїм учням написати твір з англійської мови. Це може бути як домашньою роботою, так і класної, наприклад, самостійною роботою, яка буде перевірена і вплине на четвертну або річну оцінку. Цей вид роботи належить до завдань підвищеної складності, тому на ньому ми сьогодні будемо акцентувати свою увагу. Розберемо особливості написання твору з англійської мови, порадимо, як краще структурувати, і наведемо кілька корисних виразів для використання.

Якщо вчитель не поставив вам конкретну тему для написання твору, першим кроком буде її визначення. Припустимо, потрібно написати про творчість одного з класиків англійської літератури 19 століття. Вам варто розуміти, що якщо твір потрібно здати в найкоротші терміни, краще писати про те, що знаєте і що читали. Не бійтеся того, що півкласу або однокурсників виберуть ту ж тему, ви можете запропонувати власне оригінальне бачення творчості класика. За умови, що твір можна здати пізніше, у вас є відмінна можливість вибрати кілька цікавих творів, які не були в програмі навчання курсу (можна прочитати їх скорочено на http://www.briefly.ru). Скласти оригінальний твір і здивувати вчителя.

Після визначення теми потрібно створити план або структуру. Основними пунктами класичного твору є: вступ, основна частина, висновок.

У вступі ми розповідаємо про що твір, даємо основну думку, можемо використовувати цитату або епіграф. Також, задавши запитання до читача або звернувшись до нього, зацікавимо в подальшому прочитанні. Використовувати у вступі коштує від трьох до п’яти пропозицій одним абзацом. Ви могли б почати зі слів:

  • У наші дні… — In todays world…;
  • Люди завжди кажуть — People always say that;
  • Проблема/основна ідея в тому — The problem/main idea is;
Читайте також:
Важливість вивчення

Основної частини ми приділяємо найбільшу кількість часу, так як вона є найоб’ємнішою в нашій роботі і може нести від однієї до кількох абзаців. kak napisat sochinenie po anglijjskomu yazyku24 Як написати твір з англійської мовиТут ми розкриваємо нашу тему, аргументуємо обрану позицію, надаємо факти і наводимо приклади. Обґрунтовуючи викладені думки, можна згадати і про опонентів. Шанобливо проаналізувавши їх позицію, привести опровергаемые доводи.

  • Існує велика кількість переваг — There are a number of advantages;
  • Не дивлячись на те, що Despite the fact that;
  • Як наслідок — As a consequence;

У висновку підведемо підсумок. Кілька пропозицій, які остаточно стверджують вашу точку зору і основну ідею твору. Спробуйте вжити фрази:

  • У висновку я б хотів зробити акцент на — In conclusion, I would like to stress that;
  • Ґрунтуючись на цьому, ми можемо бачитиOn this basis, we can see

Після написання твору англійською мовою слід його перечитати і перевірити орфографію, пунктуацію та граматичні помилки. Звернути увагу на лаконічність і плавність переходів між пропозиціями (з цієї причини — for this reason; ось чому that is why). Зв’язність тексту – вагома складова при оцінюванні вашої роботи.

Уникайте повторень і тавтологий. Бажано вживати замість good – marvelous, excellent, suited, proper, замість bad – harmful, unfavorable, defective, noxious, замість interesting – fascinating, інтригуючою, animated, entertaining. Вживайте синоніми і робіть свою промову красивіше, нехай викладачі бачать, що ви володієте багатим словниковим запасом.

Native English School бажає вам чудово відпочити в ці чудові теплі деньки, порадіти сонечку і набратися нових сил для вивчення англійської мови. До зустрічі в школі!

 

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн