Як навчити дитину англійської мови самостійно

Поради з організації навчання

kak nauchit rebenka anglijjskomu yazyku samostoyatelno3 Як навчити дитину англійської мови самостійноОтже, ви вирішили, що будете вчити свою дитину англійської мови самостійно в домашніх умовах. Так з чого ж почати?

По-перше, підберіть підходящу вам методику навчання або зупиніться на декількох, які б ви хотіли спробувати.

По-друге, визначте час і місце занять. Періодичність уроків повинна бути не менше 2 разів на тиждень, а в самому початку краще займатися з дитиною кожен день по 15-20 хвилин.

По-третє, підготуйте всі необхідні матеріали. На нашому сайті представлені 8 категорій безкоштовних матеріалів англійською для дітей: книги і підручники, картки, навчальні відео, пісні, вірші та загадки, мультфільми, ігри та презентації. Вибір певних матеріалів залежить, в першу чергу від віку вашої дитини. Наприклад, підручники FORWARD призначені для дітей молодшого шкільного віку. Якщо вашій дитині ще 2-3 роки, то краще взагалі поки обійтися без підручників і спробувати займатися за картками.

По-четверте, визначте теми і регламент занять на найближчий тиждень. Читайте нашу статтю про те, як спланувати урок англійської з дитиною. Краще починати з простих тем (Тварини, Кольору, Цифри, Сім’я), а потім вже перейти на більш складні (Частини тіла, Одяг, Їжа, Погода).

Ну і по-п’яте, займаючись з дитиною англійською мовою самостійно, виконуйте наступні правила:

1. Дотримуйтесь послідовність, не прагнете навчити дитину всього і відразу. Переходьте на нову тему тільки тоді, коли будете впевнені в освоєнні попередньої.

2. Повторення — мати навчання. Під час заняття знаходите час, щоб ще раз повторити засвоєний на попередніх заняттях матеріал. Краще це робити на початку уроку.

3. Чергуйте уроки-введення нового матеріалу з переглядами відео, мультфільмів і презентацій по цій темі.

Читайте також:
Marketing Drama and Movie club

4. Чим молодша дитина, тим більше ігор має бути у ваших заняттях.

5. Ні в якому разі не можна лаяти дитину за помилки, які він буде робити під час свого навчання. Адже це зовсім новий для нього мову, і він ще довго буде звикати до нього.

6. Під час занять намагайтеся говорити англійською, а не російською мовою. У цьому вам допоможе наш спеціальний словник для батьків. Використовуйте якусь ключову фразу для перемикання на англійську, наприклад «Now we’ll speak English» або «it’s English time now».

7. Можливо, не все піде так гладко, як вам хотілося б. Якщо якась методика не подобається вашій дитині, відкладіть на час заняття, а потім спробуйте зацікавити його мовою іншим способом.

8. Вчіть пісні англійською, це не тільки запам’ятовування англійських слів, але і розвиток музичних здібностей вашого малюка.

9. Частіше давайте вашій дитині продемонструвати отримані на уроках знання, наприклад, попросіть порахувати свої іграшки по-англійськи або заспівайте «Happy Birthday to You» друзям та родичам на день народження.

Рекомендовані книги:kak nauchit rebenka anglijjskomu yazyku samostoyatelno4 Як навчити дитину англійської мови самостійноРазом з мамою вчимо англійські слова. Т. П. Трясорукова (61 руб.)kak nauchit rebenka anglijjskomu yazyku samostoyatelno5 Як навчити дитину англійської мови самостійноВчимо англійську з мамою. Р. П. Шалаєва (731 руб.)kak nauchit rebenka anglijjskomu yazyku samostoyatelno6 Як навчити дитину англійської мови самостійноЯк навчити дитину легко вчитися. Джуді Вілліс (236 руб.)

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн