Як навчитися правильно писати англійською мовою || Поради і вправи

kak nauchitsya pisat pravilno na anglijjskom yazyke || sovety i uprazhneniya 19 Як навчитися правильно писати англійською мовою || Поради і вправи

Всі ми користуємося письмовою мовою (в тому числі англійською мовою), щоб передати свої думки через відстань. Ми пишемо листи рідним, друзям, колегам і навіть керівництву. І, звичайно ж, наш імідж і думка про нас залежить не тільки від ідеального словникового запасу і знання граматики, але і від правильності написання.

Людям завжди приємно читати грамотну мову без помилок і спілкуватися з грамотною людиною. Отже, давайте навчимося робити гарне враження і писати англійською мовою правильно!

У цій статті ви дізнаєтеся поради і вправи, які допоможуть вам розвинути письмовий навички та навчитися писати правильно.

5 порад, які допоможуть вам розвинути письмовий навик

kak nauchitsya pisat pravilno na anglijjskom yazyke || sovety i uprazhneniya 20 Як навчитися правильно писати англійською мовою || Поради і вправи

Для того щоб вміти писати англійською мовою, потрібно 2 речі:

1. Знати англійські слова та їх написання

2. Знати англійську граматику

Однак, деякі люди не приділяють письмовою навичці належну увагу. З-за цього, незважаючи на те, що вони знають слова, граматику і можуть говорити, при листі вони допускають помилки. Як же цього уникнути?

Порада №1: Дивіться написання англійських слів у словнику

Якщо ви сумніваєтеся в написанні слова, то краще відразу подивитися, як воно пишеться в словнику. Не подивившись, як пишеться слово один раз, другий, третій, ви звикніть до неправильного написання і будете допускати цю помилку кожен раз.

Порада №2: Вивчайте правила правопису слів

Для правильного написання слів дуже важливо знати, не тільки як пишеться слово, але й як змінюється. Тому ви повинні знати, правила додавання закінчень: s/-es, -ing, -ed, -er, -est і т. д.

Наприклад: try – tries, hope – hoped, lie – lying

Також відразу запам’ятовуйте скорочення слів, так як при скороченні іноді ми змінюємо написання слова.

Читайте також:  Ідіоми з використанням слова CUP.

Наприклад: will not – won’t

Порада №3: Пишіть від руки, а не на комп’ютері набирайте

Коли людина пише від руки, він краще запам’ятовує те, що він пише. До того ж комп’ютер сам виправляє ваші помилки. Іноді людина навіть не звертає увагу на помилку, а просто натискає «виправити», тобто в нього немає можливості проаналізувати свої помилки і запам’ятати правильне написання.

Порада №4: Ознайомитеся з пунктуацією англійської мови

Пунктуація – розстановка знаків пунктуації (коми, тире, лапки, двокрапка і т. д.)

Ніхто не робить акцент при вивченні англійської на те, як правильно розставляти коми. Однак правильна розстановка знаків пунктуації є одним із складових грамотної листування.

Розстановка ком в англійській дещо відрізняється від наших рідних правил пунктуації. Тому, щоб правильно розставляти розділові знаки, вам потрібно ознайомитися з правилами пунктуації англійської мови.

Стаття в тему: Правила пунктуації в англійській

Порада №5: Читайте книги

Коли ви читаєте книгу, ключові слова (ті, які несуть основну ідею) не повторюються один раз, таким чином, ви візуально дивіться на слова і їх написання відкладається у вас в голові. Звичайно, для цього вам потрібно звертати увагу на те, як пишеться слово. Якщо слово складне, то розберіть по складах, як воно пишеться, і спробуйте самі написати його.

Вправи, які допоможуть вам навчитися писати правильно

kak nauchitsya pisat pravilno na anglijjskom yazyke || sovety i uprazhneniya 21 Як навчитися правильно писати англійською мовою || Поради і вправи

Лист є одним з навичок володіння англійською мовою. І поліпшити цей навик можна тільки за допомогою тренувань. У цьому вам допоможуть наступні вправи.

1. Переучиваемся писати правильно

Якщо ви допустили помилку в написанні слова або сумніваєтеся в його написанні, то вам потрібно привчити себе писати це слово правильно. Для цього нам допоможе вправа, яке, я думаю, ви всі пам’ятаєте ще зі школи.

Читайте також:  Що таке дифтонги в англійській мові: таблиця

Пропишіть слово, в написанні якого допустили помилку, 2-3 рядки. Тобто напишіть це слово стільки разів, скільки потрібно, щоб запам’ятати його. Для когось це буде 5 рядків, для когось- лише 3. Таким чином, правильне написання відкладеться у вас в голові.

2. Пишемо твори англійською мовою

Чим більше ви пишете, тим краще. Відмінний спосіб тренувати письмовий навик – писати твори. Не потрібно вигадувати щось особливе. Просто напишіть 10-15 пропозицій про свою роботу, хобі, сім’ю, проездке за кордон.

Однак просто писати твори не допоможе вам стати грамотніше. Дуже важливо, щоб у вас був чоловік, який буде перевіряти ваші твори і виправляти помилки в написанні слів.

3. Привчилися до регулярній практиці письмової навички

Щоб запам’ятати написання слів, які зустрічаються в житті, привчіть себе вести щоденник англійською мовою. Щодня записуйте на англійській те, що ви зазвичай пишете російською. Наприклад, список продуктів для походу в магазин, що потрібно взяти у відпустку або зробити на роботі.

Таким чином ви будете запам’ятовувати слова і їх написання.

4. Граємо в ігри

Є дуже багато розвиваючих ігор, які розраховані якраз на те, щоб перевірити чи знаєте ви, як пишеться слово. Складаючи слова з кубиків, розгадуючи кросворди, знаходячи потрібні слова або впечатывая їх, ви запам’ятовуєте правильне написання слів.

Отже, письмовий навик не є ключовими при вивченні мови. Однак саме від вашого уміння писати правильно залежить те, яке враження ви справите на людей, з якими спілкуєтеся за допомогою листування. Адже, погодьтеся, спілкуватися з грамотною людиною завжди приємно!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: