Як не слід вивчати англійську мову? Топ 6 шкідливих порад

kak ne sleduet izuchat anglijjskijj yazyk  top 6 vrednykh sovetov  Як не слід вивчати англійську мову? Топ 6 шкідливих порад

Всім відомо, що люди вчаться на помилках. Але навіщо їх робити, коли можна вчитися на чужих? Адже у випадку з англійською мовою уникнути помилок може заощадити вам час, гроші і власні нерви.

Сьогодні ми поговоримо про те, як точно не варто вчити англійську мову. У цій статті ви дізнаєтеся, що заважає вашому навчанню і як з цим впоратися.

Шкідлива порада №1:
Не варто пробувати говорити англійською, поки не прийде час і ви не відчуєте, що готові до цього

Кожна людина вирішує сама, коли починати говорити мовою. Однак поспішати з цим не варто. Ви ж не хочете, щоб люди сміялися над помилками, які ви будете робити? Спочатку вам потрібно вивчити часи та іншу граматику, напрацювати великий словниковий запас. Вивчивши все це, в один прекрасний день ви заговорить англійською. До цього ж не варто і пробувати.

Як робити правильно: Говорити мовою треба починати з самого початку. “Говоріння” – це навик, який потрібно поступово розвивати.

Згадайте, як ви вчили свою рідну мову. Спочатку ви починали вимовляти слова, потім складати їх у прості речення, з часом удосконалюючи і покращуючи свої вміння.

Також слід чинити і з англійською мовою. Відразу ж відпрацьовуйте новий матеріал на практиці. Вивчили нове слово? Складіть кілька речень з ним. Прочитали правило? Складіть власні пропозиції, використовуючи його.

Стаття в тему: Як навчитися розмовляти англійською мовою з нуля?

Шкідлива порада №2:
Займайтеся англійською мовою тільки в зручний час. А якщо у вас з’явилися справи, відкладіть своє навчання

Яка різниця, ви займетеся англійською мовою сьогодні або перенесете свою заняття на завтра? Є багато більш важливих справ, які потрібно вирішити прямо зараз, а англійською можна зайнятися в будь-який вільний час.

Якщо у вас з’явилися справи (багато роботи, важливі зустрічі, заняття танцями, поганий настрій), відкладіть своє навчання. Краще поверніться до нього, коли у вас буде досить багато часу.

Як робити правильно: Займатися англійською потрібно систематично, якщо ви не хочете розтягувати своє навчання на роки. Чим частіше ви займаєтеся, тим швидше буде результат.

Уявіть, що ви хочете навчитися танцювати. Який у вас буде результат, якщо ви будете займатися один раз в тиждень? А якщо кожен день?

Скасувавши або відклавши заняття один раз, ви зробите це і вдруге, і втретє, а потім зовсім закинете. З самого початку навчання визначитеся з чітким розкладом і дотримуйтеся його.

Шкідлива порада №3:
Єдиний спосіб запам’ятати англійську граматику – визубрити всі правила

Щоб знати граматику англійської, вам потрібно вивчити всі правила. Для цього беріть таблицю часів, самий товстий підручник англійської і починайте вчити їх напам’ять.

Після того, як ви все це вивчіть, можете сміливо говорити, що англійську граматику ви знаєте. Адже тепер ви можете без праці переказати будь правило.

Як робити правильно: Скажіть, ви вчите щось, щоб просто знати або вміти використовувати? Якщо ви визубрити підручник про те, як водити машину, чи зможете ви водити машину на практиці? Якщо ви завчіть керівництво про те, як кататися на лижах, чи зможете ви поїхати і не впасти?

Щоб не просто переказувати правила англійської граматики, а вміти використовувати свої знання в житті, вам потрібно кожне правило відпрацьовувати на практиці.

При цьому вчити його напам’ять зовсім не обов’язково. Потрібно просто розуміти, коли воно використовується і навчитися будувати речення, застосовуючи його.

Стаття в тему: Як правильно вчити граматику англійської мови?

Шкідлива порада №4:
Якщо ви заплатили за курси або репетитора, вони зобов’язані вас навчити, навіть якщо ви не збираєтеся прикладати ніяких зусиль

kak ne sleduet izuchat anglijjskijj yazyk  top 6 vrednykh sovetov 1 Як не слід вивчати англійську мову? Топ 6 шкідливих порад

Якщо ви віддали свої гроші за навчання, то тепер навчити вас – це проблема викладача. Ви можете не робити домашні завдання і не докладати власних зусиль. Від вас вимагається лише присутність на уроці, а решту повинен зробити викладач.

Як робити правильно: Викладач і методика навчання сильно впливають на ефективність ваших занять. Однак 50% отриманого результату залежить від вас самих.

Якщо ви не будете виконувати домашнє завдання – ви не будете закріплювати пройдений в класі матеріал, а, отже, не зможете рухатися далі. До того ж вчитель буде важко визначити, яку тему ви зрозуміли, а до якої варто повернутися ще раз.

Якщо ви не збираєтеся прикладати свої зусилля, тоді будь навчання виявиться марним. Пам’ятаєте відомий мультфільм про Вовка з чарівним скринею, коли він здивовано запитав: «А ви, що і є за мене будете?».

Ви повинні розуміти, що результат потрібен саме вам, адже ви хочете розмовляти англійською мовою. Ваш викладач вже вміє це робити.

Стаття в тему: Навіщо потрібно домашнє завдання при навчанні англійської?

Шкідлива порада №5:
Спілкуватися англійською треба без знання граматики. Досить лише вивчити розмовні фрази

Спілкуватися з іноземцями можна і без знання граматики. Яка різниця, якщо ви будете неправильно будувати речення? Вас же все одно зрозуміють.

Вивчіть кілька розмовних фраз і найбільш вживаних слів. Цього цілком вистачить для спілкування, адже мова жестів ще ніхто не відміняв.

Як робити правильно: Всім приємно розмовляти з грамотними людьми. Звичайно, пояснити дорогу, якщо ви заблукали, вам можуть на жестах і з допомогою пари знайомих фраз. Але висловлювати свої думки, спілкуватися з цікавими людьми в інших країнах вам це не допоможе.

Якщо ви хочете повноцінно, вільно і грамотно спілкуватися, вміти висловлювати свої думки і розуміти інших людей, вам необхідно знання граматики, щоб формулювати свої думки правильно.

Шкідлива порада №6:
Не можна почати говорити мовою через 1-3 місяці. Згадайте свій старий досвід.

Вам кажуть, що заговорити мовою можна через 1-3 місяці? Сміливо стверджуйте людині, що такого точно не буває.

Навіть не слухайте про те, як побудовано навчання і які дає результати. Просто згадайте свій старий досвід.

Як робити правильно: Забудьте про свій негативний досвід. Є методи, які допоможуть вам заговорити в короткий термін. Просто раніше ви з ними не зустрічалися.

Звичайно, ви повинні розуміти, що ніяких чудес не відбудеться, і ви не будете знати англійську досконало за цей час. Проте навчитися спілкуватися на прості теми, ви легко зможете. А додаючи нові теми і граматику, дуже скоро ви поліпшите ваш англійська в рази, і зможете спілкуватися з іноземцями.

Стаття в тему: За скільки можна вивчити розмовну англійську з нуля?

Не варто засмучуватися, якщо впізнали себе в цих радах. Адже ніколи не пізно виправитися, і зробити навчання ефективним. Сподіваюся, ці поради дозволять вам направити своє навчання в правильне русло.

Дорогі читачі, а які шкідливі поради зі свого досвіду вивчення ви згадали? Давайте разом обговоримо їх і знайдемо правильний спосіб виправити.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн