Як не забути англійську мову під час перерви і відпустки? Керівництво по підтримуванню англійського «у формі»

kak ne zabyt anglijjskijj yazyk vo vremya pereryva i otpuska  rukovodstvo po podderzhivaniyu anglijjskogo v forme 22 Як не забути англійську мову під час перерви і відпустки? Керівництво по підтримуванню англійського «у формі»

Як бути, якщо ви вирішили зробити перерву у навчанні? Адже, щоб ваш англійський був “у формі”, необхідно підтримувати і поповнювати свої знання. Інакше ви можете забути все, що так довго і наполегливо вчили, і втратити набуті навички. Що ж треба робити, щоб цього не сталося?

У сьогоднішній статті ми розповімо, як не розгубити знання та набути нові під час перерв у навчанні або тривалої відпустки.

Як підтримувати свій рівень англійської мови «у формі»?

kak ne zabyt anglijjskijj yazyk vo vremya pereryva i otpuska  rukovodstvo po podderzhivaniyu anglijjskogo v forme 23 Як не забути англійську мову під час перерви і відпустки? Керівництво по підтримуванню англійського «у формі»

Дуже часто людина, досягнувши певного рівня англійської мови, вирішує зробити перерву в навчанні. Однак, перерви можуть погано позначитися на вашому рівні знань і на придбаних навичках. Погодьтеся, дуже прикро забути все, в що було вкладено стільки сил, часу і грошей.

Що ж робити, якщо все-таки ви вирішили зробити перерву? Досить дотримуватися цих принципів, щоб не розгубити все те, чого ви навчилися.

1. Не забувайте про кожного з навичок володіння англійською мовою

Ваш рівень володіння англійською складається з 4 навичок: говоріння, письмо, розуміння на слух і читання. Підтримувати у формі потрібно кожен з них.

Ви повинні розуміти, що якщо ви будете читати книги на англійському, то розмовний навик тренуватися не буде.

Краще всього чергувати види діяльності, спрямовані на розвиток кожної із навичок. Наприклад, сьогодні ви читаєте корисну статтю англійською мовою, завтра дивіться серію серіалу, на вихідних йдете в розмовний клуб.

2. Складіть розклад

Щоб не плутатися і не забувати, що у вас заплановано на сьогодні, складіть власний розклад. Таким чином, ви зможете контролювати повторення матеріалу і стежити, щоб увага приділялася кожному з необхідних навичок.

3. Вчіться кожен день «маленькими порціями»

Читайте також:  Як поступити в університет за кордоном? Основні вимоги

Не плануйте на один день занадто багато всього. Подумайте, скільки часу кожен день ви готові виділити на англійську мову. Приділяйте мові хоча б годину, але зате кожен день.

Від частих і недовгих занять користі буде набагато більше, ніж від тривалих, але рідкісних. Знову ж таки, чергування різних видів діяльності допоможе вам не перевантажувати свій день.

4. Читайте, слухайте, дивіться тільки те, що вам цікаво

Зіставте свої хобі, інтереси і роботу з вивченням англійської мови.

Вам має подобатися те, чим ви займаєтеся. Дивіться фільм? Виберіть улюблений жанр або режисера. Читаєте англійською? Нехай це буде корисна для вашої роботи стаття. Слухаєте подкаст? Обов’язково оберете його на цікаву для вас тематику.

Так ви будете отримувати цікаву для вас інформацію, а, отже, бажання відкласти своє заняття англійською буде набагато менше.

5. Освіжайте свої знання граматики

Погодьтеся, тримати в голові всі правила дуже складно. Рано чи пізно все забувається (якщо, звичайно, ви не користуєтеся цим кожен день). Включіть в свій розклад повторення граматики і хоча б раз в тиждень освіжайте свої знання на певну тему. Тільки робити це потрібно правильно.

А зараз давайте розглянемо кращі способи підтримки кожного з навичок володіння англійською.

Кращі способи тренування навичок англійської

kak ne zabyt anglijjskijj yazyk vo vremya pereryva i otpuska  rukovodstvo po podderzhivaniyu anglijjskogo v forme 24 Як не забути англійську мову під час перерви і відпустки? Керівництво по підтримуванню англійського «у формі»

Ви можете вибрати будь-який з способів тренування кожного з навичок.

Навичка «говоріння»

Цей навик є одним з ключових, але багато людей забувають приділяти йому увагу. Часто проблема полягає в тому, що не завжди є з ким поговорити англійською мовою.

1. Розмовляйте самі з собою

Навіть якщо вас ніхто не слухає, розмова сам з собою все одно тренує ваш навик говоріння.

Читайте також:  6 причин відсутності прогресу при вивченні англійської мови

2. Знайдіть собі англомовного одного

Існують спеціальні сайти, де люди допомагають один одному вчити мову. Знайдіть англомовного людини, яка хоче вивчати російську мову. Таким чином, ви будете допомагати йому, а він вам.

3. Ходіть в розмовні клуби

Це відмінний спосіб освіжити і потренувати свою розмовну англійську. До того ж ви познайомитеся з однодумцями і цікаво проведете час.

Розуміння англійської на слух

Знайти те, що ви можете слухати англійською, можна без праці. Вибирайте те, що подобається саме вам:

1. Подкасти

2. Серіали/фільми

3. Пісні/радіо

4. Відео на youtube

5. Лекції англійською мовою

Головне пам’ятайте, прослуховування всього цього принесе вам користь, тільки якщо правильно працювати з аудіо матеріалом. Включати все це заради «фону» марно для вашого англійської.

Статті на тему:
Як правильно слухати пісні англійською | Практичне керівництво
Як правильно дивитись фільми і серіали англійською || Керівництво та поради

Читання

Читати на англійській мові також можна все, що завгодно. Вибирайте літературу за вашим інтересам. Ви можете читати:

1. Книги

2. Статті в інтернеті

3. Журнали

Обов’язково дивіться у словнику всі невідомі слова, що зустрічаються в тексті. Якщо хочете запам’ятати ці слова, вам потрібно попрацювати з ним так.

Письмовий навик

Кожна людина повинна вміти писати. Для тренування письмового навички ви можете:

1. Вести щоденник англійською мовою

2. Писати невеликі твори про своє життя

3. Виконувати вправи на розвиток письмової навички (наприклад, у нас в блозі smile Як не забути англійську мову під час перерви і відпустки? Керівництво по підтримуванню англійського «у формі» )

4. Знайти друга по листуванню і спілкуватися з ним

Обов’язково знайдіть людину, яка буде перевіряти ваші письмові роботи і робіть роботу над помилками.

Отже, щоб підтримувати свою англійську на рівні, необхідно приділяти йому хоча б 1 годину на день. Адже зробити це набагато простіше, ніж потім починати своє навчання заново.

Читайте також:  Як навчити дитину читати по-англійськи самостійно?

А якими способами користуєтеся ви?

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: