Як перетворити вивчення англійської в звичку?

kak prevratit izuchenie anglijjskogo v privychku   9 Як перетворити вивчення англійської в звичку?

Для багатьох вивчення англійської стає проблемою, так як потребує багато часу. Адже тільки при регулярних заняттях ви зможете отримати відмінний результат. За це вам все одно потрібно періодично повторювати матеріал і обов’язково використовувати свої знання. Інакше ви почнете забувати мову.

Так що ж робити, якщо зараз зовсім немає часу на вивчення мови? Як не забути те, що вже знаєш? Як привчити себе постійно використовувати англійську? Сьогодні ви дізнаєтеся поради, які дозволять вам тренувати і покращувати ваш англійська без відриву від ваших повсякденних справ.

1. Поєднайте хобі та вивчення англійської

У кожної людини є хобі. Хтось любить готувати, хтось захоплюється спортом, а комусь подобається малювати. Любите готувати? Так чому б вам не подивитися новий рецепт на англійській мові? А коли готуєте, промовляйте те, що робите. Таким чином, ви зможете порадувати близьких черговим стравою і заодно потренувати нові слова, які дізналися.

Захоплюєтеся йогою? Дивіться англійською мовою, як робити нові вправи. Кататися на роликах? Вивчіть нові трюки, використовуючи відео англійською.

У наш час можна без праці знайти відеоуроки та будь-яку інформацію, що відноситься до вашого хобі, англійською мовою.

Таким чином, ви вивчите нові слова, у вас буде можливість потренувати свою англійську і ви зможете розповісти про своє хобі на англійській мові.

2. Пишіть в щоденнику англійською мовою

Навіть якщо ви не з тих людей, які ведуть особистий щоденник, завжди знайдеться те, що вам потрібно спланувати і записати. Впевнена, що багато складають список справ на день або список покупок, які потрібно купити в магазині.

Читайте також:  Ідіоми про школу і навчання | Блог про англійською мовою від EasySpeak

Організація дня народження, весілля, подорожі… Пишіть та плануйте все це англійською мовою.

Так ви кожен день будете використовувати повсякденну і корисну лексику. Також ви поліпшите свої письмові навички.

3. Слухайте подкаст англійською

kak prevratit izuchenie anglijjskogo v privychku   10 Як перетворити вивчення англійської в звичку?

Їдете на роботу або ушиваєтеся будинку? Вмикайте подкасти, слухайте і тренуйте свою англійську.

Подкаст – це аудіофайл, який ви можете завантажити і прослухати в будь-який зручний вам час. Зазвичай це ціла серія аудіо, які виходять регулярно.

Слухаючи подкасти, ви будете щоденно отримувати невелику порцію інформації на певну тему. Це можуть бути уроки англійської мови, новини, фінансові звіти і так далі. Подкасти можна знайти на будь-яку цікаву для вас тему і для будь-якого рівня англійської.

Обов’язково дивіться, щоб подкаст відповідав вашому рівню. Ви повинні розуміти те, про що в ньому йдеться.

Таким чином, ви будете покращувати навички сприйняття на слух англійської мови і отримувати корисну інформацію.

4. Думайте англійською мовою

Більшість людей, що вивчають англійську, хочуть навчитися думати на ньому, а не просто перекладати фрази. Для цього просто почніть складати речення в розумі.

Розглянемо кілька прикладів.

Коли ви йдете на роботу, ви можете описувати те, що бачите навколо, складаючи прості речення: світить сонечко, кішка сидить на дереві, дівчина їсть морозиво.

Коли ви їдете в метро чи навколо вас багато людей, почніть описувати людей і їх одяг: у чоловіка зелена куртка, у дівчини поруч червона губна помада.

Коли ви збираєтеся на роботу, складіть англійською план того, що треба зробити-зателефонувати постачальнику, обговорити з колегою умови договору.

Так само це дуже корисна вправа, коли ви вивчайте нові слова. Адже найкращий спосіб вивчити їх використання в житті.

Читайте також:  Популярні фрази з фільмів на англійській мові?

Тут головне почати і виробити звичку. Дуже скоро ви почнете робити це автоматично.

5. Шукайте інформацію англійською мовою

Якщо ви не можете знайти якусь інформацію російською мовою, спробуйте пошукати англійською. Дуже часто в багатьох областях російські джерела поступаються закордонним.

Ви можете читати статті по роботі, яких немає в російській версії, відгуки людей про готелях, курортах, якщо збираєтеся в подорожі.

А ще краще спробуйте написати власний відгук. Брали машину напрокат за кордоном? Сподобався готель, в якому зупинялися? Поділіться своїми враженнями.

Ви будете не тільки використовувати свою англійську, але і допомагати людям. Вам не доведеться просто так сидіти і писати оповідання англійською, адже ви можете поділитися своїм досвідом з іншими людьми.

6. Змініть мову в програмах і програмах

Змініть мову на тих програмах, якими користуєтеся щодня. Також можете вибрати англійську мову в налаштуваннях телефону. Користуйтеся тими ж додатками, але тільки на іншій мові.

7. Грайте в навчальні ігри на англійській мові

kak prevratit izuchenie anglijjskogo v privychku   11 Як перетворити вивчення англійської в звичку?

В ігри грають не тільки діти, чи не так? Зараз дуже багато ігор для мобільних телефонів, які спрямовані на запам’ятовування і тренування слів. Наприклад, кросворди англійською, пошук і вгадування слів.

Скачивайте розвиваючі ігри, відпочивайте і підтримуйте в формі свою англійську. Головне не забувайте, що нові слова треба обов’язково використовувати, складаючи приклади. Інакше ви їх забудете.

8. Підпишіться на навчальну розсилку

Вивчайте нові слова і розмовні вирази, підтягуйте граматику та дізнавайтесь поради з вивчення мови з цікавою розсилку. В цьому випадку вам не доведеться витрачати свій час на пошук в інтернеті вправ і цікавих статей. Вам потрібно лише відкрити лист і прочитати.

Читайте також:  Модальне дієслово need і need to в англійській мові

Розсилки зазвичай приходять з певною періодичністю, так що отримувати інформацію ви будете регулярно.

Прочитати цікаву статтю (наприклад ту, яку ви зараз читаєте =)) не вимагає багато часу. Але це допоможе підтримувати ваші знання і дізнаватися щось нове. Головне не просто читайте, а обов’язково закріплюйте вправами в кінці статті, якщо такі є.

На нашу розсилку, ви можете підписатися під статтею.

9. Ходіть в англійські розмовні клуби

Якщо у вас достатньо хороший рівень англійської, ви зможете підтримувати його, відвідуючи розмовні клуби. Також це відмінний спосіб освіжити і потренувати свою англійську.

До того ж це дуже цікаво: ви познайомитеся з новими людьми, поговоріть незвичайні і цікаві теми.

Стаття по темі: навіщо ходити в розмовний клуб англійської?

10. Освіжайте свої знання интенсивами

Якщо у вас немає часу регулярно відвідувати заняття і займатися кожен день, вам підійдуть інтенсивні заняття.

У цьому випадку навчання не буде розтягуватися на місяць або два. Ви зможете отримати ті ж знання за 1-2 тижні, або за вихідні.

У вас є конкретна мета? Наприклад, хочете швидко підтягти вимову або граматику? У цьому вам допоможуть тематичні інтенсиви, які допоможуть освіжити старі та отримати нові знання в максимально стислі терміни.

Наприклад, у нас це програми: травневий інтенсив, англійська для подорожей і розмовний граматичний інтенсив.

Вивчаючи англійський, головне пам’ятайте, що результат залежить від вашого настрою і бажання. Оточіть себе англійською мовою і тоді ваше навчання буде набагато приємніше і різноманітніше. Адже якщо займаєшся чимось з інтересом, то і весь процес йде легше і цікавіше.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: