Як поліпшити свою англійську мову в короткий термін?

kak uluchshit svojj anglijjskijj yazyk v korotkijj srok  37 Як поліпшити свою англійську мову в короткий термін?

Кожен з нас хоче володіти англійською мовою вільно. Однак іноді відбувається так, що, досягнувши середнього рівня, наш прогрес зупиняється. Правила граматики перемішуються в голові, а нові слова забуваються. Здається, що ми тупцюємо на місці.

У цій статті я дам 5 порад, які допоможуть вам зрушити з «мертвої точки» і в короткий термін поліпшити свою англійську мову.

5 порад, як поліпшити знання англійської мови

Якщо ви будете дотримуватися всіх цих порад, то зможете значно поліпшити свою англійську мову за короткий термін.

Порада №1: Застосовуємо свої знання на практиці

kak uluchshit svojj anglijjskijj yazyk v korotkijj srok  38 Як поліпшити свою англійську мову в короткий термін?

Однією з головних проблем багатьох людей є те, що вони знають і розуміють правила, але використовувати їх у своїй промові не можуть. Чому це відбувається?

Вивчення будь-якої мови складається з 2-х частин: теоретичної і практичної. Якщо ви вивчаєте теорію і не вчитеся застосовувати знання на практиці, то не зможете користуватися цими знаннями в житті при розмові.

Саме тому дуже важливо будь-правило, яке ви проходите, відпрацьовувати на практиці. Робити це краще в 3 кроки:

Крок 1: Розумієте, в яких випадках використовується правило

Крок 2: Будуєте схему побудови речення, за допомогою цього правила

Крок 3: Тренуєтеся складати речення, використовуючи правило

Ви вже знаєте, коли використовувати правило і як будувати речення? Тоді просто перегляньте матеріал ще раз, щоб переконатися, що у вас не залишилося незрозумілих моментів. А далі сміливо приступайте до тренувань, складіть 3-8 власних пропозицій, використовуючи правило.

Читайте також:  Відеокурс "Англійська Драгункину": огляд.

Не забувайте, що вам потрібно розібрати і тренувати не тільки позитивні пропозиції, а також негативні і питальні.

Якщо ви так будете опрацьовувати всю граматику, то дуже скоро помітите, як у вашій голові всі правила розклалися по поличках, а, найважливіше, ви будете здатні використовувати всі свої знання в житті.

Порада №2: Розширюємо запас слів

Щоб вільно висловлювати свої думки, нам потрібно знати не тільки, як правильно побудувати речення, але й слова, з яких він буде складатися. Чим ширше запас слів, якими ви володієте, тим вільніше ви можете висловити свої думки.

Чому ви вчите нові слова, а ваш словниковий запас не збільшується? Просто частина з цих слів забувається, а частина відходить у пасивний запас (ви знаєте слово, але не можете згадати його і використовувати у своїй промові).

Щоб ефективно запам’ятовувати слова і використовувати їх при розмові, треба навчати їх правильно. Починайте використовувати нове слово відразу ж і складіть з ним 3-8 пропозицій.

Щоб швидко поповнити свій словниковий запас:

1. Формуйте списки слів на одну тематику. Наприклад: робота, аеропорт, ресторан, тварини і т. д.

Ви можете тренувати слова, розігруючи сценки і розповідаючи про своє життя. Наприклад, вивчивши слова про аеропорт, розкажіть про ваш останній візит туди.

2. Вчіть тільки ті слова, які збираєтеся використовувати. Якщо ви не стикаєтеся з машиною і її будовою, то вам буде марно вчити слова, що відносяться до цієї теми. Вам просто ніде буде їх використовувати, і дуже скоро ви забудете їх.

Вивчаючи слова правильним способом за допомогою списків, ви в короткий термін значно розширите свій лексикон.

Читайте також:  ТОП-10 кращих книг і підручників з англійської мови

Стаття в тему: Як швидко поповнити словниковий запас англійських слів

Порада №3: Покращуємо навички розуміння англійської мови

kak uluchshit svojj anglijjskijj yazyk v korotkijj srok  39 Як поліпшити свою англійську мову в короткий термін?

Розуміння англійської мови на слух складається із знання граматики і знання англійських слів. Але, навіть якщо ви будете знати правила і слова, через відсутність навичок аудіювання вам буде важко вловлювати мову на слух. Відбувається це тому, що при швидкій вимові ви не можете вловити окремі слова і зрозуміти їх.

Виправити це може тільки постійна практика. Чим більше ви будете слухати, тим краще будете розуміти.

Почати краще з серіалів або подкастів. Як правильно працювати з ними, щоб поліпшити розуміння на слух, ми розповідали вам тут.

Рекомендація: Якщо ви хочете поліпшити не тільки розуміння мови, але і власну вимову, повторюйте почуті фрази, намагаючись повністю скопіювати вимову та інтонацію.

Порада №4: Вчимося думати мовою

Постійно подумки перекладати речення з російської на англійську – погана звичка. Тільки подумайте, скільки на це іде часу. Вам потрібно придумати, що сказати російською мовою, зрозуміти, як побудувати цю пропозицію англійською і який час використовувати, підібрати потрібні слова. Складно, правда?

Тому необхідно вчитися думати англійською мовою. Для цього вам потрібно:

1. Заміщати російські слова в своїй голові англійськими

Тренуйте використовувати слово, поки воно не почне виникати у вашій голові автоматично.

2. Доводити використання кожної граматичної конструкції до автоматизму

Відпрацьовуючи граматичне правило, складайте пропозиції до тих пір, поки не зможете робити це автоматично, не замислюючись.

3. Як можна частіше складати в розумі речення англійською мовою

Промовляйте подумки все, що бачите на англійській мові. Йдете на роботу? Описуйте, що бачите по дорозі. Їдете в метро? Подумки опишіть зовнішність людей поруч з вами.

Читайте також:  Підготовка до TOEFL: простіше простого або місія нездійсненна?

Якщо ви забули якесь слово, не треба одразу панікувати і лізти в словник. Спробуйте замінити його іншим чи пояснити як-небудь по-іншому. Так при розмові ви не будете кожен раз запинатися, коли забудете що-небудь.

Порада №5: Оточуємо себе англійською мовою

Щоб не тільки не забувати, але ще й удосконалювати свою англійську, вам потрібно перетворити його вивчення в звичку. Нехай англійська мова буде постійно навколо вас. Тільки не треба розклеювати стікери з назвою предметів по квартирі. smile Як поліпшити свою англійську мову в короткий термін?

Як це зробити? Просто кожен раз намагайтеся використовувати свої знання англійської в житті.

Шукайте інформацію в інтернеті? Робіть це англійською мовою. Граєте в ігри? Змініть мову з російської на англійську. Складаєте список покупок? Хочете почитати цікаву книгу? Все це можна робити на англійській мові.

Так англійська мова стане частиною вашого життя. І з його допомогою ви зможете відкрити для себе багато нового і цікавого.

Всі ці поради допоможуть вам поліпшити свою англійську в короткий термін! Не вірите? Спробуйте самі!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: