Як правильно дивитись фільми і серіали англійською || Керівництво та поради

kak pravilno smotret filmy i serialy na anglijjskom || rukovodstvo i sovety 11 Як правильно дивитись фільми і серіали англійською || Керівництво та поради

Думаю, ви не раз чули, як корисно дивитися фільми і серіали англійською мовою. По-перше, це допоможе вам розуміти англійську мову на слух, що є проблемою багатьох вивчають мову. По-друге, ви значно поповніть свій словниковий запас, адже мова у фільмах жива, розмовна.

По-третє, перегляд фільмів при певних умовах (читайте нижче в радах) покращує вимову. Ну і, звичайно, це просто цікаво, захоплююче і весело, особливо, якщо ви робите це в компанії таких же однодумців.

Дуже важливо дивитися фільми правильно! Природно, це не так просто, особливо на початкових етапах. Але з кожним разом буде все легше і легше це робити. Давайте ж розглянемо правильну послідовність перегляду фільмів.

Увага: Не розумієте англійську мову на слух? Запишіться на безкоштовний урок в Москві і дізнайтеся, як навчитися сприймати англійську мову.

Як вибрати фільм і серіал англійською?

kak pravilno smotret filmy i serialy na anglijjskom || rukovodstvo i sovety 12 Як правильно дивитись фільми і серіали англійською || Керівництво та поради

Вибирайте фільм за рівнем і за інтересом. Це дуже важливо. Якщо ви початківець” в англійській, не варто сідати за перегляд складних фільмів в оригіналі. Це не тільки не принесе користі, але й відіб’є всяке бажання робити це надалі. Також, якщо ви любите романтичні мелодрами, вам буде не цікаво дивитися бойовик або ужастик, тим більше англійською мовою.

Фільм має бути цікавим саме вам. Краще всього, якщо ви виберете фільм, який ви вже дивилися російською. Вам буде набагато легше розуміти те, що відбувається у фільмі, якщо ви будете пам’ятати його сюжет і окремі фрази. До речі, не обов’язково вибирати саме фільм. Можете взяти серіал англійською, так як розбирати його буде легше. Як варіант, для цього добре підходить серіал «Друзі».

Читайте також:  Обчислювальні та необчислювальні іменники. Countable and Uncountable Nouns

Керівництво по правильному перегляду фільмів англійською

Як дивитися відео:

Якщо ви хочете не просто подивитися фільм, а поліпшити ваш англійська, то дивитися його потрібно невеликими уривками. Як правило, до закінчення якої-небудь сцени або ситуації (оптимальний час від 10 до 15 хвилин). У разі серіалів все простіше, так як зазвичай вони складаються з невеликих сценок. Якраз вони нам і потрібні. Так вам буде легше сприймати інформацію, і ви зможете опрацювати кожен уривок детально.

Якщо ви зустрічаєте незнайомі слова, то зупиняйте відео і виписуйте їх. Вам необхідно подивитися в словнику і виписати переклад цих слів.

Важливий момент: якщо ви хочете запам’ятати ці слова надовго, то обов’язково складіть речення з цими словами письмово і усно. Можете подивитися статтю – як правильно вчити англійські слова. Це істотно поповнить ваш словниковий запас.

Раджу робити так тільки з деякими словами, інакше розбір фільму/серіалу може затягнутися на дуже довгий термін. Для решти слів можна просто виписати переклад. Хоч в цьому випадку ви, швидше за все, забудете ці недороблені слова вже через тиждень. Але нічого страшного в цьому немає. З кожним переглядом відео словниковий запас все одно буде зростати.

kak pravilno smotret filmy i serialy na anglijjskom || rukovodstvo i sovety 13 Як правильно дивитись фільми і серіали англійською || Керівництво та поради

Дивитися відео з субтитрами або без?

Дивитися фільм без субтитрів – це, звичайно, самий ідеальний варіант. Ви не відволікаєтеся на читання субтитрів і повністю поринаєте в англійську мову. Але такий варіант підходить далеко не всім. Щоб ви могли зрозуміти фільм з першого разу без субтитрів, у вас має бути досить хороший рівень англійської. Ми ж по кроках розберемо, як треба дивитися фільм початківцю.

Крок 1: Включаємо фільм з англійськими субтитрами. Дивимося уривок і опрацьовуємо незрозумілі слова в ньому (вище описано, як це робити). І так треба пропрацювати весь фільм. Для початківців, звичайно, краще вибирати короткі фільми або серіали.

Читайте також:  Найпростіші способи практикувати англійську у Києві

Крок 2: Після того, як ви розібрали весь фільм за уривками, включаємо його заново. На цей раз ви будете не тільки розуміти окремі слова, але і їх зміст, так як ви їх вже розібрали. Природно, що можуть проскакувати незрозумілі слова. Нічого страшного в цьому немає.

Крок 3: Тепер ви готові подивитися цей фільм без субтитрів. В цей раз у вас практично не буде труднощів з розумінням фраз. Важливо: намагайтеся звертати увагу саме на мову і на те, як (з яким вимовою та інтонацією) розмовляють герої. Адже саме для цього ми і розбирали фільм.

4 рекомендації при перегляді фільмів і серіалів англійською

1. Будьте акуратніше з російських субтитрів.

Перегляд фільмів з російськими субтитрами не принесе вам бажаного результату, про яких написано в початку статті. Все зведеться до того, що ви будете просто читати російський текст, не особливо звертаючи увагу на англійську мову.

Дивитися фільми з російськими субтитрами можливо тільки у випадку, якщо ваш рівень англійської невеликий, а фільм містить багато нових і незрозумілих вам слів. У цьому разі це буде кроком 0. На цьому кроці вам треба розібрати і зрозуміти, про що фільм. Далі відразу переходите на англійські субтитри (крок 1) і переходьте до кроку 2 і 3.

2. Повторюйте фрази за акторами.

При перегляді англійських фільмів ваше вимова не покращиться. Ви будете тренувати тільки здатність сприймати мову на слух. Щоб поліпшити вимову, необхідно саме повторювати фрази вголос, адже тільки практикою можна досягти результатів.

3. Переглядайте вже розібрані фільми і серіали.

Фільми, які ви одного разу вже розібрали, можна через якийсь час переглядати англійською без субтитрів. Таким чином, ви освіжіть вже пройдені слова і вирази і отримаєте максимальне задоволення, переглянувши фільм без зупинок. Порівняйте, наскільки більше ви розумієте тепер, коли вже знаєте слова, які раніше були незнайомі.

Читайте також:  Пряма і непряма мова

4. Застосовуйте вирази з фільмів в реальному житті.

Все, що не використовується – втрачається. Тому користуйтеся новими словами і виразами. Або хоча б згадуйте і промовляйте їх про себе.

Як правило, над першими вашими проглядаються фільмами треба буде як слід попрацювати, але з кожним фільмом буде все легше розуміти мову акторів. Не забувайте, що для того, щоб розуміти фільм, необхідно володіти широким словниковим запасом. Так що раджу вам запастися терпінням, і незабаром ви отримаєте свої результати.

Покращувати англійська можна не тільки за допомогою фільмів, але й пісень. Дізнатися, як це робити, ви можете в нашій статті – як правильно слухати англійські пісні.

А ви вже пробували дивитися фільми на англійській або тільки збираєтеся зробити це? Залишайте коментарі про свої результати і питання. Буду рада відповісти на них і допомогти вам.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: