Як правильно визначити свій рівень англійської?

Онлайн-тест або спілкування з викладачем:
як дізнатися свій рівень англійської мови?

kak pravilno opredelit svojj uroven anglijjskogo  Як правильно визначити свій рівень англійської?Всі, хто навчався або вивчає мову, стикалися з проблемою визначення свого рівня. Як правильно оцінити свої знання і кому віддати перевагу — вчитель або тестування на сайті? Сьогодні ми спробуємо в цьому розібратися.

Зараз дуже багато шкіл англійської і просто сайтів пропонують тестування онлайн, де нібито можна з точністю визначити рівень. Але чи так це насправді? Було б чесно, якби на сайтах вказували, що результати дають лише приблизну оцінку Ваших знань. Давайте розглянемо чому:

  • По-перше, Ви не знаєте, хто складав ці тести — викладач або учень, що тут же ставить під сумнів правдивість і якість результатів.
  • По-друге, всі тестування розраховані на те, що все ж якийсь відсоток Ви зможете вгадати. Це, з одного боку, значно спрощує процес, а з іншого —піддає сумніву його точність.

Не прогав свій шанс, старт нового курсу

всіх рівнів в школі англійської мови

Native English School

Перше заняття БЕЗКОШТОВНО

Детальніше

Вірити тестам чи ні? Наша відповідь — так, АЛЕ не на 100%. Оцінюйте такі тести як приблизний результат, попереднє тестування на визначення рівня.

Тестування з викладачем. Це вже звучить більш серйозно і вселяє довіру. Так, якщо викладач — справжній досвідчений фахівець, йому знадобиться не більш півгодини, щоб з точністю визначити ваш рівень. Існує багато технік тестування і всі вони індивідуальні, але є базові основи, такі як тест граматики, лексики і Вашого розмовного рівня мови. Деякі викладачі можуть визначити Ваші знання шляхом розмови, іншим потрібна більш повна картина і перевірка знань правил граматики.

Що ж вибрати? Порада від Native English School: вибирайте тестування з викладачем, для більшої впевненості також можете пройти тест на двох-трьох різних сайтах по вивченню мови. Результати повинні збігатися.

Завжди чекаємо вас на уроках в Native English School!

NES loves you!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: