Як привітати з днем народження на англійській мові?

kak pozdravit s dnem rozhdeniya na anglijjskom yazyke  Як привітати з днем народження на англійській мові?Свято, про яке ми сьогодні поговоримо, є у кожної людини. Це День народження. Його можна любити або не любити, святкувати чи не святкувати, але факт залишається фактом, дата NN.NN.NNNN – буде відображена у безлічі документів: свідоцтво про народження, паспорт, резюме та багатьох інших. Всупереч думкам деяких людей, немає людини, який образився б на те, що його привітали з Днем народження. Можна, звичайно, почути слова: “Та навіщо, не коштувало…., Я не відзначаю, даремно ви….. “, але це тільки зовнішня оболонка. У будь-якому разі, якщо ви знаєте, коли у знайомого, шефа, колеги, сусіди, однокурсника ця доленосна дата – потрібно привітати.

Вітати, звичайно, можна і з запізненням, але цей випадок ми розглянемо далі. Сьогоднішня стаття допоможе нам розібратися, як привітати людину з Днем народження на англійській мові. Важливо розуміти, що слова «Happy birthday» повинні супроводжуватися більш насиченим текстом, а от яким – слід вибирати виходячи з того, кому ви хочете відправити або сказати ваші congratulations (привітання). Якщо ви будете бачити людину в цей день, краще піднести поздоровлення в словах, потиснувши руку або обнявши (залежить від близькості ваших відносин). Якщо ви знаєте, що іменинник взяв вихідний або поїхав на відпочинок, краще написати повідомлення, щоб не потурбувати його. Є люди, яким ніяково слухати привітання по телефону, особливо якщо ви не дуже добре один одного знаєте.

Батькам можна купити гарну листівку і написати там всі теплі слова, які вам би хотілося, щоб вони знали. Адже, як не дивно, дуже багато ми думаємо про вдячності й поваги, довіри і ніжності до мами і тата, але дуже, просто катастрофічно мало про це їм говоримо. Адже ці люди готові віддати життя за своїх дітей. Тому в День народження, подарувавши листівку (яку вони будуть зберігати пам’ять і перечитувати) і подарунок, ми можемо сказати наступні слова:

Читайте також:
Англійські прислів'я з перекладом

Dear mother (or father), I love you so much. Your voice always brings a sweet smile on my face. I want you to know that with all my heart I wish you many happy returns of the day!

Колегам можна зателефонувати чи надіслати смс-повідомлення (якщо ви не побачите їх в цей день на роботі). Оскільки слова ласки і любові ви їм висловлювати не будете, краще побажати успіхів у роботі, удачі у задуманих справах, побільше якісного відпочинку і, ЗВИЧАЙНО, надбавки до зарплати. Директору або шефові краще підносити вітання всім колективом. Купити подарунок, вишикуватися півколом в кабінеті і сказати хороші слова, наприклад:

We wish you best in everything! You deserve all the luck in the world we are sure. And we wish you success in all your plans. Stay healthy and cheerful.

Друзям краще зателефонувати з ранку раніше (деякі роблять це в 12 годин ночі))! У цей день можна їх і розбудити, маєте право. Це ж ваш друг або подруга, значить і будити його вам) В трубку можна і покричати і вереснути, щоб людина розуміла, що і для вас сьогодні свято. Скажіть йому, що ви про нього думаєте, не соромтеся! І продовжити привітання такими словами:

Let all your troubles disappear, let all your friends always be near! You are always ready to understand me. I wish I can be as good friend as you are.

Коханим, нашим дорогоцінним другим половинкам, безсумнівно потрібно сказати про наших трепетних почуттях, про радість, яку вони принесли в наше життя, про мрії та плани на майбутнє, про те, що весь світ радіє сьогоднішнього дня, а ви радієте ще більше, адже в цей день енну кількість років тому, з’явився на світ чоловічок, який відкрив ваше серце щастя.

Читайте також:
Різниця між Present Simple та Present Continuous

My love ” I will never forget the day when I met you. From that day all my life changed. You are very beautiful, clever and talented. With all my heart I congratulate you Happy birthday!

Так само, День народження людини дає вам можливість нагадати про себе або сказати ті слова, які ви не встигли сказати. Адже є такі люди, про яких ми думаємо, які змогли у певний момент поміняти наше життя або погляд на світ. Можливо, ви припинили по тим або іншим причинам своє спілкування, але пам’ять про вашу дружбу чи кохання живе в серці. Це прекрасний момент для того, щоб висловити людині свою повагу і увагу. Скористайтеся ним. Можна бажати :

Be happy, be healthy, I wish you nice party, best lovers, good people on your way, I wish you luck and happiness, long life, dreams hopes and comes true тощо.

І запам’ятайте, вітати з запізненням можна! Адже краще пізно, ніж ніколи) А от про подарунки на Дні народження ми обов’язково поговоримо в наших наступних статтях! Native English School бажає вам проводити Дні народження в колі добрих людей. Нехай вони будуть веселими та безтурботними, подарунки вас приємно дивують, а сам свято приносить багато радості. Нехай вихідні будуть наповнені враженнями, теплі осінні дні дозволять зробити приємну прогулянку. Не забувайте балувати себе виноградом та іншими осінніми вітамінами)) Набирайтесь сил і до зустрічі в школі! =)

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн