Як пройти співбесіду англійською: 5 порад!

kak projjti sobesedovanie na anglijjskom: 5 sovetov 13 Як пройти співбесіду англійською: 5 порад!

Ділова англійська: 5 правил підготовки до важливої співбесіди!

Отже, Ви зіткнулися з пошуком роботи і заповітна посаду вже буквально стоїть прямо перед Вами, ось тільки є одне АЛЕ — потрібна англійська мова. На цьому етапі людина з неідеальними знаннями мови часто стоїмо перед вибором: попрощатися з роботою мрії або все ж підтягти свою англійську і досягти бажаного. Безумовно, другий варіант трохи складніше, але точно краще! Ось тільки як швидко освіжити знання, щоб бути на висоті при розмові з майбутнім начальством? Сьогодні ми допоможемо Вам впоратися з цим завданням і відкриємо 5 основних секретів як потрібно правильно готуватися до співбесіди англійською.

Все, звичайно ж, залежить від Вашого рівня знань та бажаної посади. Потрібно об’єктивно оцінювати ситуацію: якщо у Вас початковий рівень, а в компанії потрібен рівень вище середнього, то тут може допомогти тільки підготовка довжиною до 1-2 місяці, індивідуальні заняття з носієм англійської мови або розмовні курси англійської, прагнення розвиватися і виконувати завдання. На даному етапі Вам потрібно взяти паузу і добре опанувати мову, тому що навіть самий кращий викладач і Ваші щирі зусилля не зможуть допомогти ідеально освоїти англійську за пару днів.

Для тих, хто реально оцінює свої знання можливості, кому потрібно просто злегка підтягти рівень до бажаного, а також звернути увагу на основні моменти і питання при проходженні співбесіди в іноземну компанію або на посаду, для якої важливий англійська, — ми дамо кілька порад, які 100% допоможуть Вам успішно пройти співбесіду. Перевірено на наших студентів! ? Отже,

 • Перше правило це не боятися розмовляти і бути максимально впевненим у своїх знаннях і можливостях. Навіть якщо Ви дуже добре знаєте мову, в паніці можете просто все забути і важко пов’язати слово до слова.
 • Орієнтація на компанію. Дуже багато залежить від того, чим займається компанія, в яку Ви зібралися влаштовуватися на роботу. Очевидно, що в розмові роботодавець буде звертати увагу саме на специфіку роботи і деталі, тому Вам потрібно точно знати профіль компанії, мати уявлення про те, з чим вам доведеться працювати і розуміти як це пояснити англійською.
 • Поработайте над вимовою. Native English School радить Вам відвідати розмовні заняття з носієм мови для того, щоб у ході практики підтягти рівень розмовної англійської і відкоригувати вимова, що має величезну вагу при спілкуванні з роботодавцем. Повірте, бездоганна вимова неодмінно додасть Вам плюсів.
 • Не варто заучувати шаблонні фрази і розповіді про себе. Роботодавці і менеджери з підбору персоналу не приховують той факт, що вони не люблять шаблонні тексти та історії. Ви повинні зацікавити роботодавця, показати, що ви гідні цього місця. Будьте впевнені в собі і все вийде!
 • Але, в той же час Вам варто продумати відповіді на каверзні запитання роботодавця, які в умовах стресу і не будучи підготовленим можна провалити.
 • Читайте також:
  Умовні речення в англійській мові

  Головне, завжди пам’ятайте, що найважливіше правило – одне: будьте собою і нічого не бійтеся, тоді бажана робота буде у Ваших руках! Native English School вірить у Ваш успіх!

  ПОЧНІТЬ ВЧИТИ

  АНГЛІЙСЬКА

  ВЖЕ ЗАРАЗ!

   

  ПЕРШЕ ЗАНЯТТЯ В ШКОЛІ АНГЛІЙСЬКОЇ NATIVE ENGLISH SCHOOL БЕЗКОШТОВНО

  ВИБРАТИ КУРС

  Подобається? Поділіться з друзями:
  Вчити англійську: Англійська мова онлайн