Як проходить навчання по Скайп

kak prokhodit obuchenie po skajjp29 Як проходить навчання по Скайп

Ще кілька років тому уроки англійської Скайп були чимось екзотичним і незбагненним. Зараз все більше і більше людей долучаються до онлайн-навчання і успішно оволодівають англійською мовою з особистим викладачем, в зручний час, не виходячи з дому. Десятки наших учнів вже змогли оцінити переваги роботи по Скайп і зізнаються, що повертатися до традиційних занять з репетитором вони вже ніколи не будуть. Тим не менш, багато людей не можуть уявити собі як проходить навчання по Скайп, як будується процес, якщо викладача і учня розділяють сотні і навіть тисячі кілометрів. Це викликає чимало сумнівів: А чи підійде це мені? А чи зможу я так займатися?

Звичайно підійде, звичайно зможете, варто тільки спробувати! Тому що заняття по Скайп практично нічим не відрізняються від звичайних індивідуальних занять. Хіба що викладач сидить не поруч з вами, а знаходиться по ту сторону екрану. Щоб розвіяти всі ваші сумніви, ми розповімо вам як проходить навчання у нас в школі, і ви побачите, що це насправді те, що вам потрібно.

Перш за все, всі учні безкоштовно отримують електронні посібники: книги для студента (student’s Book), робочий зошит (Workbook) і аудіо до підручника. Крім того, викладач вибирає додаткові матеріали, що включають посібники з граматики, розширенню словникового запасу, відео, автентичні матеріали та багато іншого, щоб максимально урізноманітнити заняття. Учні самі вирішують як їм зручно працювати з посібниками: читати з екрану комп’ютера, роздрукувати потрібні сторінки або придбати собі підручник. Книги відкриваються в безкоштовних програмах Adobe Reader або Foxit Reader, причому остання дозволяє відкрити кілька книг одночасно в різних вкладках і швидко перемикатися між книгами і сторінками. Звичайно ж, як і на звичайному уроці, в процесі заняття учні роблять записи і виконують завдання в своїх зошитах.

Наші викладачі завжди будують заняття з урахуванням побажань учня, однак увага приділяється всім аспектам оволодіння іноземною мовою: читання, слухання, письма і, звичайно, говорінню.

Говоріння.

Більшу частину уроку учні розмовляють англійською мовою. Навіть учні початкового рівня починають розмовляти з першого заняття. На початковому рівні викладач використовує російську мову в своїх поясненнях, але приготуйтеся до того, що в процесі вашого навчання російська буде використовуватися все менше і менше. Починаючи з рівня Рге-Intermediate російська мова на занятті потрібен рідко, тільки для пояснення складного матеріалу або переведення незрозумілих слів. Звичайно розмовна практика займає близько 80% заняття. Це обговорення, опису, рольові завдання, обігрування ситуацій з життя і багато інші види роботи, які допомагають учням відпрацювати новий граматичний і лексичний матеріал, активізувати словниковий запас і попрактикуватися в говорінні.

Слухання.

Багатьох цікавить питання: як відбувається слухання на уроці по Скайп? Викладачі ретельно планують процес слухання на занятті і поза заняття, і знають як краще організувати слухання того чи іншого вправи. В учня є аудіо до підручника, на занятті він прослуховує потрібну йому запис, виконує завдання та вказівки викладача. Часто завдання на слухання залишаються на домашнє виконання. Вдома учень може відтворити кілька разів, зупиняти запис і прослуховувати складні місця знову і знову, розбирати слова і повторювати за диктором.

Читання.

Практично кожен урок містить невеликий текст для читання: це завжди цікава тема для обговорення, джерело нових слів і прикладів використання граматичних конструкцій. Крім того, для розвитку навичок читання викладачі підбирають учням адаптовані книги для читання, які відповідають їх рівню та інтересам. В залежності від побажань і цілей учня, в програму включаються автентичні статті і тексти, які аналізуються та обговорюються на занятті.

Лист.

У століття високих комп’ютерних технологій сучасні програми дозволяють обмінюватися інформацією у будь-якому вигляді, тому відпрацювання навички писемного мовлення на заняттях по Скайп практично нічим не відрізняється від звичайних занять. Об’ємні письмові завдання даються на домашнє виконання, а якщо хід уроку передбачає виконання письмової вправи, то на допомогу приходить чат в Скайп або онлайн програми – месенджери, які дозволяють швидко обмінюватися повідомленнями в реальному часі. Що стосується домашніх письмових завдань, то учні надсилають їх викладачеві на пошту у вигляді текстових файлів, викладач перевіряє і відправляє файл учня. Якщо вам зручно писати від руки, завжди можна відсканувати написане (або навіть сфотографувати!) і відправити викладачеві на перевірку.

Інструкції і хід уроку.

Ще одне питання, яке не дає спокою і викликає безліч сумнівів з приводу навчання по Скайп: Як викладач інструктує учня? На традиційних заняттях викладач може підійти, показати нетямущому учневі, що робити, ткнути пальцем, якщо потрібно. На заняттях по Скайп процес абсолютно той же.

Викладач завжди дає учневі чіткі інструкції: що робити і куди дивитися. Практика показує, що на першому занятті деяким учням важко орієнтуватися в новому матеріалі, але вже на другому занятті, завдяки чітким і зрозумілим вказівок викладача, учень відчуває себе впевненіше і знає, чого від нього хочуть. Крім того, викладач в будь-який момент може використовувати функцію демонстрації екрана, щоб показати учневі на яку сторінку перейти, куди потрібно подивитися, на що звернути увагу і як вирішити які-небудь технічні проблеми. Інтерактивні дошки і чати дозволяють викладачеві писати нові слова і транскрипцію слів, малювати схеми і демонструвати таблиці і малюнки.

Сучасні технології дозволяють задіяти навіть більше ресурсів, ніж традиційні заняття, ви постійно сконцентровані на роботі, а викладач сконцентрований на вас і вашому розвитку. Тому варто спробувати вивчати англійська по Скайп!

Якщо ви ще сумніваєтеся, пройдіть безкоштовне вступне заняття. Наш викладач визначить ваш рівень, дасть рекомендації по вивченню англійської мови та відповість на всі ваші запитання. Після вступного заняття у вас не залишиться ніяких сумнівів: уроки по Скайп – самий сучасний, зручний і ефективний спосіб вивчення англійської мови, який вам підійде! Ми чекаємо на вас!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: