Як швидко і легко вивчити англійський алфавіт

kak bystro i legko vyuchit anglijjskijj alfavit17 Як швидко і легко вивчити англійський алфавітСьогоднішня стаття стане в нагоді тим людям, які ніколи раніше не вивчали англійську мову, або тим, хто хоче надати допомогу у вивченні англійської своїм діткам. Ми обговоримо, як швидко і легко можна вивчити англійський алфавіт, розглянемо, з яких букв він складається, як ці букви вимовляються, і запропонуємо деякі вправи для його запам’ятовування.

Алфавіт є формою писемності, заснованої на стандартних наборах символів. В алфавітах літера – окремий знак – означає фонему мови, хоча однозначних відповідностей “звуки-букви» ми можемо спостерігати не часто, вони можуть мати тенденцію змінюватися в процесах розвитку усних мов. Звертаючи увагу на English Alphabet, можемо сказати, що писемність, нехай навіть з використанням англо-саксонських рун, виникла на англійській мові в V столітті нашої ери. У VII столітті, по приходу християнських місіонерів, руни були замінені на букви латиниці. На сьогоднішній день English Alphabet складається з 26 літер.

Насамперед варто вибрати алфавіт, який ви надрукуєте, і будете постійно мати перед очима. Варто зауважити, що обов’язково повинна бути присутня транскрипція і звучання букв повинно бути вивчено правильно спочатку. При читанні алфавіту свою увагу потрібно звертати на звучання букв, які в рідній мові (або раннє досліджуваному іноземною мовою) читаються по-різному, наприклад, букви З, W, V, Y,Q.

Для запам’ятовування алфавіту з дітками можна розучити мелодійні пісеньки. Варто вибрати ритмічну, не складну мелодію і просто проспівувати англійські букви. Мелодія може бути з мультфільму, дитячої пісні, мелодія Happy Birthday і д. н. kak bystro i legko vyuchit anglijjskijj alfavit18 Як швидко і легко вивчити англійський алфавітЯкщо вивчити алфавіт потрібно з класом, під час прогулянки можна зробити його похідної піснею і під вигук «Запевай» учні повинні стати в стрій, взятися за руки і заспівати алфавіт. На кілька таких прогулянках він буде вивчений на зубок. Другим способом вивчення англійського алфавіту в класі є фізкультхвилинка. Під час розминки діти повинні робити розслаблюючі вправи і проговорювати під вибраний ритм англійський алфавіт.

Читайте також:
Питання і відповіді англійською мовою

Цікавим методом вивчення English Alphabet є лістинг. Можна роздрукувати і вирізати невеликі квадратики, на одній стороні яких буде зображений предмет або об’єкт, а на другий літера, з якої починається його назва. Таким чином, показуючи людині картинку, він повинен згадати найменування рисунка і сказати букву. Це не погана тренування і для елементарного поповнення словникового запасу.

Важливим моментом є позначення голосних і приголосних звуків англійської мови. Вимова багатьох букв може змінюватися при складанні їх у буквосполучення, в залежності від того ставляться вони з шиплячими, дзвінкими, м’якими або глухими.

kak bystro i legko vyuchit anglijjskijj alfavit19 Як швидко і легко вивчити англійський алфавітТрохи пізніше вам знадобиться роздрукувати ще один алфавіт англійської мови. Він повинен бути представлений великими літерами, так як спочатку у школах учнів вчать писати друкованими. Тепер ви зможете без сорому писати листи за кордон і хвалитися чудовим почерком. Носіям буде приємно те, що людина, рідна мова не є англійською, не полінувався написати листа від руки, не користуючись комп’ютером. Будьте оригінальні!

Команда Native English School бажає вам відмінно провести останні вихідні літа, насолодитися теплими променями сонечка і добре відпочити. Дозвольте собі повеселитися перед новим навчальним роком і вереснем. З нетерпінням чекаємо вас в школі для вдосконалення англійської мови і веселого спілкування з носіями! До зустрічі! =)

 

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн