Як швидко вивчити англійську мову: 10 простих порад!

kak bystro vyuchit anglijjskijj yazyk: 10 prostykh sovetov  Як швидко вивчити англійську мову: 10 простих порад!

Ми всі чули тисячу разів, що єдиний спосіб дійсно швидко вивчити англійську мову, зануритися у мовне середовище. Але ми дивимося глибше, ніж це є насправді, і пропонуємо вам швидкий і легкий спосіб вивчити англійську. Наша дослідницька команда Native English School об’єднала 10 кроків, які ви можете слідувати, щоб вивчити англійську швидко і отримувати від цього набагато більше задоволення.

 

 

kak bystro vyuchit anglijjskijj yazyk: 10 prostykh sovetov 1 Як швидко вивчити англійську мову: 10 простих порад!

1. Знайди різні англійські радіостанції і програми в Itunes або Google Play.

У наші дні існує дуже багато додатків про все на світі: розваги, політика, новини. Качай програми з вивчення англійської собі на мобільний телефон і насолоджуйся ними у вільну хвилинку. Проглянь список каналів на кабельному ТБ, ти обов’язково знайдеш там англійський канал, який припаде тобі до душі. Слухай англійську радіостанцію, поки їдеш за кермом у машині. Відмінно тренується сприйняття на слух!

kak bystro vyuchit anglijjskijj yazyk: 10 prostykh sovetov 2 Як швидко вивчити англійську мову: 10 простих порад!2. Перевір Топ-відео на YouTube і подивися їх як мінімум кілька хвилин!

Більшість з них веселі! Це того варто). Спробуй подивитися на коментарі, щоб забрати деякі слова і пропозиції з якими ти не знайомий. Але будь обережний, на YouTube є різні види коментарів і висловів)).

І не допускай помилок, особисто мені подобається 30ї пункт:) 30 помилок при вивченні англійської мови

kak bystro vyuchit anglijjskijj yazyk: 10 prostykh sovetov 3 Як швидко вивчити англійську мову: 10 простих порад!3. Говори і співай собі на англійській мові.

Коли ти один вдома або в душі, почни говорити! Співай пісню англійською мовою так, як це звучить для тебе, говори про погоду або на будь-яку іншу тему. Роблячи це часто, твоє вимову буде кардинально поліпшуватися — гарантуємо!

kak bystro vyuchit anglijjskijj yazyk: 10 prostykh sovetov 4 Як швидко вивчити англійську мову: 10 простих порад!4. Чи є в тебе який говорить англійською улюблений актор? Тоді швидше на YouTube і дивися всі його / її інтерв’ю англійською мовою.

Можна годинами слухати інтерв’ю людини, яка тобі цікавий як особистість і, будь певен, ти не будеш відчувати, що спеціально чогось навчаєшся. А це так! Це дуже тобі допоможе, особливо у розвитку аудіювання.

kak bystro vyuchit anglijjskijj yazyk: 10 prostykh sovetov 5 Як швидко вивчити англійську мову: 10 простих порад!5. Сядь поруч з людьми, які говорять англійською в автобусі або в парку. Вслухайся…

Не потрібно бути шпигуном-перехоплювачем!)) Але зверни увагу на те, які слова ти можеш підібрати і почути в повсякденному розмові носіїв мови! Скільки ти розумієш? Які спільні теми для обговорення? Яке почуте слово тобі здалося цікавим і ти захочеш подивитися його пізніше в словнику?

kak bystro vyuchit anglijjskijj yazyk: 10 prostykh sovetov 6 Як швидко вивчити англійську мову: 10 простих порад!6. Зверни увагу на рекламні щити, вивіски, оголошення, журнальні стенди.

Подивись і подумай, про що ці оголошення говорять. Скільки слів з тексту ти знаєш? Чи зустрічав ти раніше ці слова в інших місцях? Постарайся перефразувати побачений текст своїми словами, щоб пояснити англійською сенс оголошення одному, наприклад.

kak bystro vyuchit anglijjskijj yazyk: 10 prostykh sovetov 7 Як швидко вивчити англійську мову: 10 простих порад!7. Любиш музику? Спробуй з’ясувати слова улюблених пісень.

Переглядай відеокліпи і подпевай. Читай переклад і нарощувати свій словниковий запас. Слухай «чисті» версії пісень і спробуй з’ясувати, які брудні слова були вилучені з тексту. Це весело!

 

kak bystro vyuchit anglijjskijj yazyk: 10 prostykh sovetov 8 Як швидко вивчити англійську мову: 10 простих порад!8. Дивись фільми, епізоди чи мильні опери англійською мовою.

Не має значення, якщо ти не розумієш, про що вони говорять. Дивись у будь-якому разі! Постарайся зрозуміти, чому щось смішно чи сумно. Якщо жарт пов’язана з самим словом, то, можливо, саме тому жарт не має сенсу на твоїй рідній мові. Подумай, як краще перекласти це твоя рідна мова?

kak bystro vyuchit anglijjskijj yazyk: 10 prostykh sovetov 9 Як швидко вивчити англійську мову: 10 простих порад!9. Бери участь у розмовах на Facebook з друзями, які роблять нотатки англійською мовою.

Якщо у тебе є англомовні друзі і вільний час, веди свої пости щодня і отримуй внутрішню інформацію про новини та вірусних відео на англійській мові. Твої друзі можуть бути твоїми вчителями! Вони витрачають свій час на кращі матеріали для твого навчання і «постять» їх онлайн! Користуйся цим!)

І не забувай про уроки ввічливості від NES

kak bystro vyuchit anglijjskijj yazyk: 10 prostykh sovetov 10 Як швидко вивчити англійську мову: 10 простих порад!10. Правило 3-х П! Виробляй, кажи, повторюй!

Незалежно від того, як сором’язливий ти або наскільки ти не «догоняешь англійський, примушуй себе говорити. Якщо не будеш намагатися, ні одні курси англійської не зможуть дати тобі очікуваний результат.

  • Допоможи туристу, який загубився. Він не буде звертати увагу на те, як ти борешся зі своїм мовним бар’єром у той час, як ти робиш йому ласку і допомагаєш!
  • Запишись на інтенсивний курс англійської мови. Після уроку поговори зі своїм учителем про те, як йдуть справи на англійській мові. (p.s. Інтенсивний англійська – це більш 4-х годин на тиждень).
  • Під час подорожі запитай про околицях англійською мовою, навіть якщо ти не потребуєш в них!
  • Спробуй купувати речі в Інтернеті з закордонних сайтів або з допомогою підтримки клієнтів англійською мовою.

Це не має значення, якщо ти говориш повільно. Ти вчишся, і це цілком природно!

kak bystro vyuchit anglijjskijj yazyk: 10 prostykh sovetov 11 Як швидко вивчити англійську мову: 10 простих порад!Додаткова порада: Побачивши новий фільм, подивися оригінальна назва в інтернеті або запитай на черговому муві-клабе в школі англійської Native English School! Наші викладачі-носії мови з радістю допоможуть тобі. Переклад іноді не відповідає оригіналу. Дізнайся, що означає оригінальна назва насправді. Запитайте себе, який сенс має переклад. Ти ніколи не забудеш нове слово, тому що воно буде асоціюватися з цікавим фільмом. Працює кожен раз! Успіхів!

Якщо Вам сподобалася стаття, Ви завжди можете відзначити

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: