Як швидко вивчити англійську мову. Вивчення англійської швидко, легко і самостійно

Вивчення іноземної мови, в тому числі і англійської – копітка і тривале заняття. Многоие викладачі на питання: «як швидко вивчити англійську мову», відповідають «ніяк». Але якщо перед вами несподівано постала необхідність оволодіти ним в короткий термін, не впадайте у відчай – зробити це все ж можливо. Для початку подумайте, що для вас значить швидко. Якщо це період в 3-4 місяці, тоді вітаємо – за такий час цілком можна вивчити англійську мову на пристойному рівні. Звичайно, на 100% оволодіти ним не вийде, і на вулицях Манчестера вас за кілометр відрізнять від корінного, але порозумітися і зрозуміти, куди вас направили, ви зможете.

Зміст:

kak bystro vyuchit anglijjskijj yazyk izuchenie anglijjskogo bystro, legko i samostoyatelno19 Як швидко вивчити англійську мову. Вивчення англійської швидко, легко і самостійно

Можна швидко вивчить англійську мову

На що розраховувати за умовний короткий термін – наприклад, 3 місяці наполегливих занять? Все залежить від вашої підготовки. Якщо брати усереднений варіант – шкільні знання рівня «London is the capital of Great Britain» при належному старанні та завзятості ваш приблизний прогрес буде виглядати так:
Ви навчитеся розуміти розмовну мову, розрізняти в ньому окремі слова, самостійно давати пояснення та висловлювати прості думки.

Зможете вести листування з іноземцями і помічати помилки в автоматичному перекладі Google.

Найважливіше. У вас з’явиться фундамент для подальшого вивчення мови. Залишиться збільшувати лексичний запас і глибше зануритися в граматику.

Звичайно, за короткий період не вийде бездоганно освоїти мову, щоб, наприклад, влаштуватися перекладачем. Але навички, необхідні для спілкування та швидкого читання, розвинути цілком реально. Природно, за умови відповідального підходу до справи.

Безкоштовний урок на тему:
Неправильні дієслова англійської мови: таблиця, правила і приклади

Обговоріть цю тему з особистим викладачем на безкоштовному онлайн уроці в школі Skyeng
Залиште контактні дані і ми зв’яжемося з вами для запису на урок

10 порад як швидко вивчити англійську мову при заняттях самостійно

 1. Спочатку протестуйте себе. Перш ніж складати план вивчення англійської мови і приступати до практичних занять, пройдіть тест на визначення рівня володіння мовою. Після цього вам вже легше буде скласти власну програму, знайти відповідні теоретичні матеріали, підібрати підручники, самовчителі. Не варто орієнтуватися на свою суб’єктивну думку, оскільки навіть «середнє» володіння англійською мовою буває трьох видів: pre-intermediate, intermediate і upper-intermediate. І для кожного з цих видів передбачена власна навчальна програма.
 2. Плануйте час. Для того щоб швидко досягти результату, постарайтеся скласти собі такий розклад занять, щоб на практику англійської мови у вас йшло як можна більше часу протягом дня. Враховуйте не лише час, відведений для занять, але і вільний час, який ви можете присвятити вивченню англійської: в дорозі або займаючись домашніми справами слухайте англійську мову, подкасти, радіостанції, читайте англійські тексти. Якщо сидите в соцмережах або просто читаєте новини в інтернеті, перейдіть на англомовні сайти.
 3. Пишіть якомога більше. Як відомо, записана інформація на довше відкладається в пам’яті, ніж просто почута. Тому, якщо ви хочете вивчити англійську мову в краичайшие терміни, намагайтеся багато писати на ньому, конспектируйте новий матеріал: правила граматики і фонетики, лекції викладача, прослухали аудіозаписи. Пишіть англійською мовою повідомлення і листи своїм друзям, пишіть твори, складайте власні топіки на популярні теми. Спробуйте написати новинну статтю або текст для газетної замітки.
 4. Оточіть себе англійською мовою. Поміняйте мову свого телефону, комп’ютера, планшета на англійську, те ж саме зробіть з усіма програмами, якими користуєтеся. Замініть по можливості всі російськомовні джерела інформації на англомовні: новини, книги, радіо, листування з друзями.
 5. Фіксуйте свій прогрес. Заведіть щоденник і щодня записуйте в нього, що корисного ви дізналися: нові слова, граматичні конструкції, особливості вимови і наголосу. Контролювати успіхи важливо, оскільки це дає додаткову мотивацію.
 6. Вчіть фрази цілком. Якщо ви хочете швидко поповнити свій словниковий запас новою лексикою, привчіть себе відразу запам’ятовувати цілі фрази, а не окремі слова. Це допоможе вам розібратися з правилами побудови речень і запам’ятати контекст, в якому вживаються ті чи інші слова. Також за допомогою фраз ви вивчите нові фразеологізми та ідіоми, освоїте правила вживання прийменників і сполучників.
 7. Вчіть синоніми та антоніми. Ще один прийом, який допоможе вам швидко вивчити багато нових слів – це запам’ятовування слова в зв’язці з його синонімами і антонімами. Коли ви дивитеся значення нового слова в словнику, підберіть до нього там же кілька синонімів і антонімів, і навчіться їх разом з ним. Так ви вивчите значно більше слів і познайомитеся зі словотвором.
 8. Думайте англійською мовою. До цього важко звикнути, і довести це уміння до автоматизму навряд чи вийде, але намагайтеся зусиллям волі змушувати себе думати англійською мовою. Наприклад, якщо ви роздумуєте над тим, що б з’їсти на вечерю, переберіть у голові можливі варіанти, але тільки англійською мовою.
 9. Візуалізуйте. Кожен раз, коли ви вивчаєте нове слово або поняття, подумки уявляйте їх образ. Розклейте будинку стікери з назвами: на меблі, техніку, посуд, продукти. Використовуйте спеціальні флеш-картки з ілюстраціями.
 10. Пам’ятайте, що помилки – це добре. Не бійтеся робити помилки, в іншому випадку ви ризикуєте втратити мотивації та ентузіазму. Наберіться хоробрості і розмовляйте англійською мовою з оточуючими, спілкуйтеся в англомовних відео-чатах і просите вказувати на ваші помилки, щоб потім виправити їх.

kak bystro vyuchit anglijjskijj yazyk izuchenie anglijjskogo bystro, legko i samostoyatelno20 Як швидко вивчити англійську мову. Вивчення англійської швидко, легко і самостійно

10 порад як прискорити вивчення мови, займаючись з викладачем

 1. Займайтеся з викладачем, з якою вам дійсно цікаво. При виборі викладача зверніть увагу на те, наскільки вам комфортно з ним, наскільки добре ви розумієте один одного. Завжди бажано бути з викладачем «на одній хвилі».
 2. Виберіть того викладача, у якого вже є учні, яким він допоміг досягти їхньої мети – успішно здати ЄДІ або міжнародний іспит типу IELTS, отримати роботу в англомовній компанії, вступити до іноземного ВУЗУ.
 3. Чітко сформулюйте вчитель свою мету вивчення англійської мови. Це допоможе йому скласти найбільш ефективну програму навчання, щоб ви досягли бажаного рівня максимально швидко.
 4. Пропонуйте цікаві вам теми занять. Хороший викладач напевно піде вам назустріч, і тоді вивчення англійської мови буде просуватися цікавіше і швидше.
 5. Не квапте викладача. Із-за поспіху ви можете упустити важливі теми, без яких подальше навчання виявиться дуже важким.
 6. Не бійтеся задавати питання. Якщо вам щось незрозуміло, обов’язково запитайте про це викладача. Відповідати на ваші запитання – одна з його основних функцій.
 7. Завжди просіть більше, ніж вам дають. Просіть викладача надавати вам додаткові матеріали, радити корисні сайти та підручники.
 8. Не нехтуйте домашніми завданнями. Не варто думати, що, вивчаючи англійську мову з викладачем, вам не потрібно займатися ним і самостійно. Напевно спільні заняття будуть проходити лише кілька разів на тиждень, і щоб вивчити мову швидко, вам доведеться вчити його і у вільний час. Функція викладача в цьому випадку – направити ваші зусилля в потрібне русло.
 9. Довіряйте вчитель. Якщо ви визначилися з викладачем і вирішили, що він вам підходить, довіртеся йому і дайте йому можливо навчити вас англійської мови.
 10. Не бійтеся змінити викладача, якщо бачите, що нинішній вам не підходить. Якщо через якийсь час ви відчуваєте, що щось йде не так, що ви прогрес недостатньо швидко, спробуйте розібратися, в чому причина цього. Якщо ви виявите, що причина у вашому вчителя, спробуйте знайти іншого.

kak bystro vyuchit anglijjskijj yazyk izuchenie anglijjskogo bystro, legko i samostoyatelno21 Як швидко вивчити англійську мову. Вивчення англійської швидко, легко і самостійно

7 корисних місць, де можна швидко вивчить англійську

ABCYa

Взагалі це сайт для дітей, але хто сказав, що дорослі теж не можуть його використовувати? На сайті представлені розвиваючі ігри англійською мовою, які особливо корисні для практики правопису і вимови.

Youtube-канал Sozo Exchange

Канал Sozo Exchange буде корисний для прискореного вивчення англійської мови, так як тут багато корисних порад по правильній вимові і позбавлення від іноземного акценту.

Youtube-канал Daily English Conversation

Цей канал допоможе в практиці розмовної мови. Відео на Daily English Conversation містять корисні поради щодо побудови пропозицій, також тут сленгових виразів і сучасної лексики.

Dave’s ESL Cafe

Це форум для викладачів і вивчають англійську мову з усього світу. Тут можна поспілкуватися з іншими учнями, обмінятися досвідом і попрактикуватися в упражениях на англійську граматику.

Група в фейсбуці Learn English

В цій групі ви знайдете багато порад щодо вивчення англійської мови, поширені фразеологізми, збірки лексики на різні теми.

Youtube-канал Mr Duncan

На цьому каналі харизматичний вчитель англійської мови містер Дункан смішно і доступно пояснює правила граматики та вимови, записує подкасти на цікаві теми і дає поради з вивчення англійської мови.

ESL Resource Center

Цей сайт створений для того, щоб об’єднати людей, що вивчають англійську мову. Тут багато корисної інформації, яка допоможе вчити мову швидше: опис правил граматики та вимови, лексичні збірки. Також тут є розділ, де можна пограти в текстові рольові ігри англійською мовою.

Корисне видно:

А тепер перевір себе і пройди тест на визначення рівня англійської мови:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: