Як швидко вивчити англійську: швидкі способи запам’ятовування слів

Ефективні методики, які можуть легше освоїти нові англійські слова

kak bystro vyuchit anglijjskijj: bystrye sposoby zapominaniya slov1 Як швидко вивчити англійську: швидкі способи запамятовування слівКожен чоловік, який приступав до вивчення мови, хоч раз та задавався такими питаннями: «Як правильно запам’ятовувати слова, щоб вони не вилетіли з голови вже через п’ять хвилин? Чи є якась система швидкого запам’ятовування нових слів або все-таки потрібно зазубрювати?».

А як думаєте Ви? Буває, люди самі виробляють для себе комфортний і, здавалося б, найбільш дієвий спосіб запам’ятовування слів. Одні пишуть в зошити, поки не запам’ятають, інші — постійно проговорюють вголос одне і те ж слово. Пам’ятається, один раз побувавши в гостях у моїх хороших знайомих, ми побачили будинок, обвішаний папірцями з назвами предметів англійською. На перший погляд, метод непоганий. От тільки ще б слова були написані правильно і за призначенням. 😉

Сьогодні, коли розвиток вашого бізнесу багато в чому залежить від знань співробітників.

Ми пропонуємо вибирати досвід, надійність і стабільність. Наша команда зможе відповісти на всі ваші запитання та надати той сервіс і знання, які необхідні саме вам для досягнення поставлених цілей і завдань.

Дізнатися детальніше!

kak bystro vyuchit anglijjskijj: bystrye sposoby zapominaniya slov2 Як швидко вивчити англійську: швидкі способи запамятовування слів

Тому перше, що Ви повинні зробити – це виробити методику спільно з Вашим викладачем, а не самостійно. Таким чином, Ви виключите помилки в написанні і звучанні слів.

Є багато способів, які допоможуть на довгий час відкласти в пам’яті слова. Найбільш ефективними, на думку NES, є наступні методи:

1.Візуалізація. Малюйте і записуйте слово (назва предмета). Навіть якщо Ви не вмієте малювати — це не важливо, головне, щоб Ви схематично намалювали предмет і підписали його англійською мовою.

2.Запам’ятовуйте цілими словосполученнями або навіть пропозиціями. Придумуйте прості речення, вони легше запам’ятовуються і надовго залишаються в пам’яті.

3.Читайте книги. Чим більше Ви повторюєте слова, тим швидше ви запам’ятайте їх. Порада від Native English School: читайте адаптовані книги, які підходять Вам за рівнем знань, тоді ви будете зустрічати менше складних незнайомих слів, а прості слова будуть запам’ятовуватися швидше.

4.На запам’ятовування нових слів використовуйте картинки. Все та ж візуалізація, але з допомогою вже готових малюнків.

5.Підходьте до вивчення нових слів систематично. Тільки правильна система та щоденне повторення дадуть результат.

Вчіть з користю і приходьте в школу англійської мови в Києві. Записуйтесь на БЕЗКОШТОВНИЙ пробний урок в Native English School! Ми допоможемо Вам створити ідеальну систему навчання, завдяки якій запам’ятовування нових слів буде не надзавданням, а цікавим квестом.

NES loves you!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: