Як спитати по-англійськи вартість товару або послуги?

Шановні читачі! Кілька разів ми вже представляли вам варіації на тему покупок і пропонували різні слова і вирази про покупках англійською мовою: Підготовка до шопінгу і Похід в супермаркет. Як додаток до цих топикам ми більш детально розглянемо такий важливий момент, як питання ціни товарів і послуг. Ось як правильно запитати «скільки це коштує» англійською? А як сказати «в яку це вартість» по-англійськи? І чи є якась різниця між цими словосполученнями в англійській мові? На всі ці питання ви знайдете відповіді нижче.

Ціна і цінність, вартість, витрати. Як сказати по-англійськи?

kak sprosit po anglijjski stoimost tovara ili uslugi 33 Як спитати по англійськи вартість товару або послуги?

Роблячи покупки в магазині, поселяючись у готелі, викликаючи таксі і взагалі отримуючи різні види сервісу, необхідно знати і розрахувати, скільки на все це витратити грошей. І в питанні про ціну немає нічого поганого. Тому, якщо не бачите цінника на товар або вам не повідомили про вартість послуги, сміливо запитуйте: «Скільки коштує?»; англійською мовою зробити це дуже просто.

Читайте, які слова використовувати для уточнення вартості!

Слово price позначає ціну предмета, за якою його можна придбати або продати: the price of vegetables – ціна овочів, наприклад.

Слово cost позначає «коштувати»: a new car cost $5000 – нова машина коштує 5000 доларів, а також кількість грошей, використаних на виробництво чого-небудь: production cost – виробничі витрати; слово може вживатися і більше фігурально: the cost of victory – ціна перемоги.

В значенні «ціна» і «вартість» вживаються також слова value (по відношенню до цінних предметів, рідкісним, навіть абстрактним): the value of love – цінність любові і charge (ціна за послуги): he charged $500 for the mobile phone – він призначив ціну за мобільний телефон 500 доларів.

Читайте також:
Уроки англійської мови онлайн безкоштовно

ХОЧЕТЕ ВИВЧИТИ АНГЛІЙСЬКУ З НУЛЯ?

ТОДІ КУРС АНГЛІЙСЬКИЙ ДЛЯ ПОЧАТКІВЦІВ В NES СТВОРЕНИЙ ДЛЯ ВАС!

УНІКАЛЬНІ МЕТОДИКИ + ПЕРЕВІРЕНІ ПОСІБНИКИ + ВИКЛАДАЧІ — НОСІЇ МОВИ

З НАМИ ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ
БУДЕ ЛЕГКИМ, ЦІКАВИМ І ЕФЕКТИВНИМ.

СПРОБУЙТЕ САМІ! ПЕРШЕ ЗАНЯТТЯ БЕЗКОШТОВНЕ

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ!

Питання про вартість англійською мовою

Розберемо конкретні фрази для уточнення вартості товару і послуг по-англійськи.

Дівчата, уявіть, що в магазині ви побачили ту саму пару туфельок, яку так давно шукали. Але на них немає цінника. Біжіть прямо до консультанта і з упевненістю запитуйте: Скільки коштують ці туфлі? – How much are these shoes? Може ще уточнити: чи Можу я отримати знижку? – Could I have a discount?

Молоді люди, а ви у пошуках класної футболки улюбленої спортивної команди або приладдя для риболовлі не стримуйтеся від питання: у вас є в продажу? – Do you have this item in stock? З наступним: Скільки це коштує? – How much is that?

Як запитати про вартість номера в готелі? Просто! По телефону або прямо біля стійки реєстрації уточнюйте: Яка ціна за ніч? – What is the price per night? Або Які розцінки в цьому готелі? – What are the charges in this hotel?

Зібралися покататися по місту, дізнайтеся скільки коштуватиме поїздка на таксі: Скільки в середньому коштує доїхати на таксі до аеропорту/вокзалу/центру? – How much is the typical taxi fare to the airport/train station/city centre etc? По закінченні можна перепитати: Скільки я вам винен? – How much do I owe you?

А якщо в салоні краси ви побачите в модному журналі нову зоряну стрижку і захочете і собі таку ж – просто покажіть фото майстра і запитайте: Скільки я вам повинен буду заплатити за це? – How much will you charge me for it? Ну а може бути ви потрапите на виставку робіт, скажімо, модерніста Альфонса Мухи і захочете придбати одну з його робіт, спершу уточніть: Яка вартість цієї картини? – What is the value of this painting?

Читайте також:
Future Continuous Tense.

Як бачите, варіантів дізнатися вартість по-англійськи – маса. Використовуючи вирази How much does it cost? How much is it? What is its price? How much money do you want for it? ви, напевно, отримаєте точний відповідь про вартість товару або сервісу і будете вирішувати дорого чи ні, чи варто воно того, чи можна пошукати варіант подешевше…

kak sprosit po anglijjski stoimost tovara ili uslugi 34 Як спитати по англійськи вартість товару або послуги?ХОЧЕТЕ ВИВЧИТИ АНГЛІЙСЬКУ З НУЛЯ? В NATIVE ENGLISH SCHOOL НАШІ ВИКЛАДАЧІ РОЗРОБИЛИ УНІКАЛЬНУ СИСТЕМУ АНГЛІЙСЬКОЇ ДЛЯ ПОЧАТКІВЦІВ, З ДОПОМОГОЮ ЯКОЇ ВИ ЗМОЖЕТЕ ШВИДКО ТА ЕФЕКТИВНО ОСВОЇТИ МОВУ

ДЕТАЛЬНІШЕ

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн