Як вчити англійські слова з нуля?

kak uchit anglijjskie slova s nulya  5 Як вчити англійські слова з нуля?

Починаючи вчити незнайомий нам мову, ми спочатку запам’ятовуємо окремі слова і вчимося вимовляти їх, а потім вже починаємо будувати із цих слів речення. Так було з нашою рідною мовою і будь-яким іншим.

Тому кожна людина, яка починає вчити англійську мову, задається питанням: «Як правильно вчити англійські слова?».

Звичайно, найкращий спосіб запам’ятати слово – це використовувати його у своїй промові, складаючи пропозиції з ним. Але як же складати англійські речення з новим словом, якщо тільки починаєш вчити мову?

У цій статті я по кроках розповім вам, як правильно вчити англійські слова з самого початку вивчення мови.

Як запам’ятати англійські слова?

kak uchit anglijjskie slova s nulya  6 Як вчити англійські слова з нуля?

Більшість людей вчать англійські слова, зазубривая їх.

Зубріння – багаторазове повторення слова протягом невеликого проміжку часу. Однак цей метод не є ефективним. Чому?

Ми пам’ятаємо тільки те, що використовуємо, а використовувати ми можемо тільки те, що розуміємо. Зазубривая слова, ви запам’ятовуєте літери, з яких вони складаються, а не вчитеся використовувати саме слово.

Наприклад, вызубрив будь-яку формулу з геометрії, ви швидко забудете її, тому що просто вивчите послідовність символів. При цьому ви не будете розуміти, чому саме в такому порядку розташовані ці символи, і як ви можете застосувати цю формулу в житті. З англійськими словами точно така ж ситуація.

Замість того щоб зубрити слова, куди більш ефективно відразу почати використовувати їх. Давайте подивимося, як зробити це правильно.

Покрокова інструкція по запам’ятовування англійських слів з нуля

kak uchit anglijjskie slova s nulya  7 Як вчити англійські слова з нуля?

Щоб вивчити слово необхідно:

  • знати, як воно вимовляється і пишеться,
  • розуміти сенс цього слова.

Зараз ми розглянемо, як вивчити англійське слово, якщо ви не знаєте правил англійської мови і не можете будувати речення англійською мовою.

Читайте також:  Скоромовки на англійській мові для дітей і дорослих

Крок 1. Дивимося переклад та значення слова

Щоб використовувати слово, ми повинні знати не тільки його переклад, але і значення.

Переклад слова – це те, як ми переводимо слово на російську мову. Як правило, це одне слово.

Наприклад: bag – сумка

Значення – це значення, яке несе це слово.

Наприклад: bag – мішок з тканини, шкіри, призначений для носіння речей.

При вивченні слів дуже важливо знати не лише переклад, але і значення. Так ви будете розуміти, в якій ситуації потрібно використовувати слово. До того ж в англійській мові деякі слова мають однаковий переклад, але різні значення і можуть використовуватися в різних ситуаціях.

Зверніть увагу, що англійські слова зазвичай мають кілька значень. Вам потрібно обов’язково прочитати всі ці значення, а також стійкі вирази з цим словом.

Крок 2. Вчимося правильно вимовляти слово

Ви повинні з самого початку навчитися правильно вимовляти слово.

Це можна зробити, прослухавши вимова слова в онлайн словнику (наприклад, оксфордський словник). Вам просто потрібно натиснути на спеціальний значок. Як правило, він розташований поруч з самим словом або поруч із транскрипцією. Натиснувши на цей значок, ви почуєте, як правильно вимовити це слово. Повторюйте слово вголос до тих пір, поки не скажете його максимально схоже до оригіналу.

Якщо ви займаєтеся з викладачем, вам буде набагато простіше, повторіть кілька разів слово за викладачем. Якщо ви будете вимовляти що-то неправильно, ваш викладач вас поправить.

Крок 3. Будуємо свої власні речень з цим словом

Тепер вам потрібно почати використовувати слово. Для цього треба скласти власні пропозиції з цим словом. «Як же я буду це робити, не знаючи англійської мови?» – запитаєте ви. Дуже просто!

Читайте також:  8 негативних префіксів в англійській мові

Ви можете складати російські пропозиції, вставляючи в нього англійське слово. Пропозиції не повинні бути складними, краще складати пропозиції з власного життя.

У нас є слово bag. Ми можемо скласти наступні пропозиції:

У мене велика bag.

Цю bag мені подарувала сестра.

В моїй bag завжди багато речей.

Складайте такі пропозиції до тих пір, поки не зможете впевнено використовувати це слово. Звичайно, потрібно скласти від 3 до 10 пропозицій.

Після цього намагайтеся використовувати це слово в своїй промові в реальному житті. Повторюйте його кожен раз, коли бачите bag. Також можете попросити друзів/рідних допомагати вам і вчити мову разом. Наприклад, просіть їх: принеси мою bag, потримай bag, дістань з bag і т. д.

Таким чином, ми заміщаємо російське слово «сумка» англійським словом bag. І дуже скоро, глянувши на сумку, в голові у вас виникне bag. Вам не потрібно буде довго думати і згадувати це слово, ви зможете використовувати його на автоматі. Правда, просто?

Використовуючи цей метод запам’ятовування слів, ви зможете вчити слова швидко і ефективно. А головне, ви з самого початку вивчення англійської мови будете привчати себе думати на ньому.

Спробуйте вивчити нове слово з цього методу прямо зараз!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: