Як вибрати репетитора по англійській мові?

У багатьох мовних школах, перед вами стоїть вибір курсу, виду і спрямованості занять, а також вибір викладача. Можна, звичайно, не думати про це і погодитися на першого запропонованого. Але для того, щоб домогтися найкращих результатів і уникнути головного болю, до цієї справи варто поставитися з усією серйозністю. Сьогодні ми допоможемо вам розібратися, як знайти репетитора з англійської.

Як знайти хорошого репетитора з англійської мови? 2 питання:

kak vybrat repetitora po anglijjskomu yazyku 54 Як вибрати репетитора по англійській мові?Питання №1: Вибір репетитора: як з’ясувати, що викладач хороший?

По-перше, поцікавтеся який рейтинг викладача серед студентів. Деякі школи пропонують студентам заповнити невеликі оціночні фідбек про своїх учителів. Чому це не зроблено в якості регулярної практики, я не знаю. Ви особисто чи ваші батьки платять за навчання, тому, по можливості, ви повинні отримати кращого викладача. Так, за допомогою рейтингу, ви зможете побачити оцінки потенційних викладачів.

Де знайти репетитора з англійської ще? Якщо немає рейтингу в школі, ви завжди можете почитати відгуки в інтернеті або поцікавитися у своїх друзів або знайомих, які вже навчалися в цій школі або розпитати у групі тих, хто почав курс раніше. Така інформація дуже швидко поширюється серед студентів школи.

Питання №2: Що робить викладача професіоналом своєї справи?

kak vybrat repetitora po anglijjskomu yazyku 55 Як вибрати репетитора по англійській мові?Попросивши наших студентів відповісти на це питання, вони сказали, що ідеальний учитель-це той, який має хорошу базу знань, який терплячий і розуміє, енергійний і з почуттям гумору, але при цьому підтримує дисципліну. Поєднувати всі ці якості не здається можливим, але студенти кажуть, що вони зацікавлені до тих пір, поки викладач ставиться до них з повагою і розумінням; адже викладачі теж люди і залишатися досконалим постійно не завжди виходить.

Також перевіряйте кількість заданого домашнього завдання. Його не повинно бути занадто багато або занадто мало, або його повна відсутність. Ви повинні розуміти, що якщо вирішили вивчити мову і добре володіти ним, то будьте готові до самостійної роботи. Одного відвідування класів не достатньо для того, щоб отримати бажаний результат за короткий термін.

Після уроку, запитайте себе, чи був урок цікавим? Чи дізналися ви щось нове? З яким настроєм ви йдете додому? Хороший викладач мотивує своїх студентів, заохочує, спрямовує студентів на виявлення відповіді самостійно, а не дає готову інформацію і не зациклюється на критиці.

Що слід зробити перед остаточним вибором викладача?

kak vybrat repetitora po anglijjskomu yazyku 56 Як вибрати репетитора по англійській мові?Попросіть пробний урок. Так ви зможете поспостерігати за тим, як вчитель веде заняття, чи підходить вам такий метод навчання. Приємна атмосфера в класі? Наскільки розслаблено почуваються інші студенти?

Дізнайтеся про очікування вашого викладача щодо вас. Поставте конкретну мету і запитайте про те, яким чином вам краще всього досягти даної мети. Також визначте терміни проходження кожного з курсів, а також, які знання ви отримаєте після проходження кожного з них.

І не забувайте, що не існує однакових правил вибору хорошого викладача. Тому що всі ми різні, і одні будуть у захваті від одного вчителя, а вам він можеться здатися нецікавим і нудним.

ТУТ ви можете познайомитися з викладачами Native English і вибрати собі репетитора)

Якщо Вам сподобалася стаття, Ви завжди можете відзначити

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: