Як відновити знання англійської мови

Більшість з нас вивчали англійську 5-7 років у школі, багато ще 5 років у Вузі. І все впитанное за ці роки зачату безповоротно втрачено. Так безповоротно? Ми поговорили з Михайлом (в можете пам’ятати його розмови про розвиток здібності до мови).

У короткі терміни необхідно відновити знання розмовної англійської мови та ділового. Порадьте, з чого розпочати і яку методику краще використовувати?

Для початку необхідно пройти тестування і визначити теми, які Вам потрібні. Індивідуальна, а не групова підготовка буде ефективніше на початковому етапі. Надалі краще закріпити знання спілкуванням в скайпі з англомовними друзями, спільнотами або на групових заняттях.

Від яких факторів залежить успішне досягнення необхідного рівня знань?

Важливо розкрити потенційні можливості Вашої пам’яті і постаратися активізувати свідомість для сприйняття мови. Максимально, щохвилини намагайтеся використовувати англійську мову в повсякденності. Спробуйте зануритися і відчути мовне середовище.

Можете більш детально розповісти про послідовності дій, необхідних для відновлення знань?

Заняття з репетитором 3 рази в тиждень по 2 акад. години — це в ідеалі (або хоча б хвилин 20 з посібником). Обов’язкове повторення пройденого матеріалу і відпрацювання його до автоматизму. Вечірній перегляд фільму, серіалу з російськими субтитрами чергуйте з читанням японських коміксів, насичених діалогами. Одних знань замало, потрібні навички. Використовуйте кожну можливість спілкування з людьми.

Чи потрібні якісь додаткові книги або методична література?

Немає. Все відпрацювати під час занять. Враховуючи виборчий підхід, не існує одного або двох джерел.

Які ще додаткові дії можете порекомендувати?

Насправді, значну частину матеріалу ви зможете згадати. Для цього достатньо переглянути раніше досліджуваний матеріал.

Знайдіть шкільні підручники з мови. Багато зайвого, але методу працює. Є інший варіант: курс 150slov.com — його створили з тим, щоб допомогти вам згадати і поповнити багаж англійської.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: