Як вивчити англійські слова легко і швидко?

kak vyuchit anglijjskie slova legko i bystro  34 Як вивчити англійські слова легко і швидко?

Як би завзято людина не зубрив англійські слова, при розмові вони все одно зникають з голови. У результаті часто доводиться мучитися, згадуючи потрібне слово. Як же вивчити англійські слова швидко і легко, щоб вони не забувалися?

Ми підготували добірку з 4 статті з відповідями на запитання, які виникають абсолютно всіх людей при вивченні англійських слів. У статтях ви дізнаєтеся:

  • Як правильно вчити англійські слова?
  • Найчастіші помилки при запам’ятовуванні слів?
  • Як активізувати словниковий запас?
  • Як можна швидко поповнити?

Стаття №1: Як вчити англійські слова правильно і швидко?

Щоб не просто знати, але й вміти використовувати англійські слова на практиці, потрібно правильно навчати їх. Забудьте про нудне зубріння слів, після якої більше половини з них ви не зможете згадати на наступний день. Насправді, найефективніший спосіб запам’ятовування – відразу почати використовувати ці слова. Як це зробити?

У статті ви дізнаєтеся 3 простих кроки, які допоможуть вам запам’ятовувати англійські слова легко і надовго.

Читати статтю № 1 >>

Стаття №2: 5 помилок при запам’ятовуванні англійських слів

У цій статті ми розглянули найпоширеніші помилки, через які люди не можуть запам’ятати англійські слова. В ній ви дізнаєтеся, як уникнути цих помилок і зробити навчання ефективним.

Читати статтю № 2 >>

Стаття №3: Як активізувати словниковий запас?

Вам знайома ситуація, коли ви можете згадати слово, тільки глянувши на нього чи почувши підказку? Ця проблема виникає в багатьох людей.

Як же відбувається, що людина знає слово, але от згадати його в потрібний момент не може? Просто це слово знаходиться в пасивному словниковому запасі.

Пасивний словниковий запас – це слова, які ви можете зрозуміти і перекласти, коли зустрічаєте в тексті або чуєте, але от самі використовувати їх у мовленні ви не можете.

Читайте також:  Союзи в англійській мові: таблиця з перекладом

Зазвичай пасивний словниковий запас у людини більше, ніж активний. Адже туди йдуть всі слова, якими ви не користуєтесь.

Існують 2 способи, які допоможуть вам зробити ваш пасивний запас слів активним. Саме про них і піде мова в цій статті.

Читати статтю № 3 >>

Стаття №4: Як швидко поповнити словниковий запас?

Маленький словниковий запас англійських слів не дозволяє людині вільно висловити свої думки. Головна причина маленького словникового запасу – це неправильний метод вивчення нових слів.

У цій статті ви дізнаєтеся 4 рекомендації, які дозволять вам поступово збільшити словниковий запас. Також у ній розповідається, які слова краще вчити і як правильно формувати списки слів при вивченні.

Читати статтю № 4 >>

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: