Як вивчити англійську будинку? Три авторські методики

Коли мова заходить про вивчення іноземної мови, кожен дорослий чоловік стає на мить немовлям і намагається похапцем «зібрати пасочки з пісочниці»: «ось моє прагнення оволодіти новою мовою», «ось моя п’ятірка з французької в школі», «ось стопка модних книг, підручників і робочих зошитів», «ось престижні курси», «ось-ось-ось». Часто сама підготовка до настільки «нелегкому шляху» настільки вимотує, що і бажання випаровується, і допомога книг-курсів-репетиторів не допомагає. А адже так хочеться, щоб легко і ефективно, і не витрачати багато часу, щоб якісно…

Як вивчити англійську будинку?

Три авторські методики вивчення англійської самостійно

Сьогодні ми поговоримо про нові методики, які дозволяють вивчати англійську вдома самостійно. Спочатку хочеться сказати, що нижче наведені методики не для тих, хто звик, сидячи за партою, гризти граніт науки, копатися в звивинах свого мозку і черпати-черпати-черпати. Це скоріше для тих, хто готовий експериментувати, і, не зариваючись, пурхати. Також ви можете дізнатися про методику вивчення англійської в Native English School.

Методика Іллі Франка

«Освоїти англійську мову читаючи» — нехитро, чи не правда? Дуже важко це уявити, коли й мови не знаєш. Але якийсь Ілля Франк розробив цілу методику, яка руйнує стереотипи і дозволяє поглянути на англійську мову з іншого боку, вчити без словника англійська будинку.

kak vyuchit anglijjskijj doma  tri avtorskie metodiki9 Як вивчити англійську будинку? Три авторські методикиЗавдяки особливому розташуванню оригінального тексту, який розбивається на невеликі уривки, і синхронного перекладу, читач з головою занурюється у простір мови, ніби рідного. Тексти побудовані дуже просто: спочатку пропозиції перериваються переказами, далі йдуть цілісно, без перекладу. Часто створюється враження, що нічого не зрозуміло, що лексика незнайома, що слова вислизають, але тут знову вискакує «переривчастий» абзац і все по колу.

Читайте також:
Що робити, якщо ви не розумієте співрозмовника?

Мета – вивчити слова не зубрінням, а постійним повторенням у «живому» тексті. Звичайно, така система допоможе не досконально вивчити англійську будинку, швидше відчути його красу, зацікавитися. На сьогодні за цією методикою опрацьовано величезну кількість англомовної літератури різних жанрів і тематики. Так, кожен може насолодитися тонкощами обертів художньої літератури, познайомитися з першоджерелами класики. Це – прекрасний варіант для тих, хто любить читати, і не важливо де: удома, по дорозі на роботу або навчання. Тут головне не зупинятися, а продовжувати. Якщо класичне вивчення англійської мови (курси, репетитори, підручники та робочі зошити) схоже на занурення батискафа, то тут скоріше серфінг – ловиш хвилю і продовжуєш рухатися.

Статті на тему:

Як вивчити англійську.Частина I: основні принципи

Як вивчити англійську. Частина II: 5 кроків до досягнення мети

Методика Дмитра Петрова

А як щодо того, щоб вивчити англійську мову за 16 годин?! «Нереально!» — відповісте ви, але будете неправі. І Дмитро Петров вже кілька років доводить протилежне своїми новими, такими доступними уроками. kak vyuchit anglijjskijj doma  tri avtorskie metodiki10 Як вивчити англійську будинку? Три авторські методикиВ основі його методики лежить принцип «збери намистини своїх знань і насолоджуйся намистом». У сучасному світі безліч англійських слів постійно на слуху, крім того, багато хто вже зрілі люди в дитинстві, юнацтві, так чи інакше, намагалися вивчити англійську – у дитячому садку, школі, університеті. Часто на це не вистачало посидючості, часто часу, а іноді і бажання. Але коли час, кар’єра, партнери не можуть довго чекати, коли так хочеться знайти спільну мову з людьми під час перебування за кордоном, розумієш, скільки втрачено можливостей. Тут і приходить інтенсивний курс Дмитра Петрова на допомогу.

В своїх уроках лінгвіст вказує на те, що 90% всієї лексики, що використовується в розмовній мові, становлять від 400 до 550 слів. А що таке 550 слів? До неможливості прості та структуровані таблиці допомагають наочно пояснити і зрозуміти для себе тонкощі тимчасових відмін, схеми використання прикметників, побудова речень з розрахунковими і неисчисляемыми іменниками та багато-багато іншого – і все це в 16 годин захоплюючих уроків. Тут немає непотрібної зубріння, талмудів непотрібних записів, тут неправильні дієслова просто відкладаються у підсвідомості, тут говориш імпульсивно, довго не роздумуючи. Просто Watch & Speak! (Дивись та Говори!) Легко і невимушено, без хитромудрих схем і постійного тестування, без часових заучування нових слів і словосполучень. До неподобства просто, але так логічно. Ви і самі не повірите в те, що можете поєднувати слова в логічний ланцюжок, будувати складні граматичні конструкції, навіть не замислюючись над тим, який час використовувати, яке закінчення поставити, який артикль написати. Страх перед співрозмовником як рукою зніме!

Читайте також:
Вік. Вживання слова AGE.

«Ви будете клацати англійська, як таблицю множення!» — каже Петров Дмитро, і це дійсно так.

На превеликий жаль багатьох учнів, часто відбувається так, що ця сама навчання вже стає не інструментом досягнення мети (поїздка за кордон в туристичних цілях, спілкування з іноземними партнерами тощо), а самою метою. Глибоке занурення на все тому ж батискафі в безодню правил і, що найприкріше, в ще більш глибоку безодню винятків з цих правил, призводить до того, що учень заганяє себе у «мовну» яму замість того, щоб впевнено плисти далі.

Стаття в тему:

Як швидко вивчити англійську мову: 10 простих порад!

Як вивчити англійську мову самостійно? Поради від NES

Метод Олександра Драгункина

І тут на допомогу приходить славна і навіть казково-захоплююча методика Олександра Драгункина, яка дозволяє вивчити англійську вдома самостійно. kak vyuchit anglijjskijj doma  tri avtorskie metodiki11 Як вивчити англійську будинку? Три авторські методикиОлександр Драгункин один з небагатьох, хто зухвало і впевнено почав використовувати у своїй методиці принцип аналогії з російською мовою. Він створив свою систему правил, зовсім не схожу на ту, яка так старанно підноситься в класичних англійських школах, крім того, придумав правила для тих винятків з «класичних» правил, в яких часто плутаються учні.

Не менш цікавою родзинкою, особливо для тих, хто тільки почав вивчати англійську мову, стала русифікована транскрипція – всі нові слова підписані російськими буквами для роз’яснення правильності вимови.

Цікаво стежити за тим, як плавно російська перетікає в англійську мову і навпаки. Олександр Драгункин намагається показати, що англійська мова не просто «не складний», він сміховинно «простий і логічний».

Розсікати хвилі англійської мови на серфінгу нестримних читань разом з Іллею Франком, створювати намиста знань англійської мови з Дмитром Петровим або руйнувати стереотипи правил і виходити за рамки навіть самих каверзних винятків з правил разом з Олександром Драгункиным і вчити англійську мову будинку – вибирати вам.

Читайте також:
Афоризми англійською мовою з перекладом — висловлювання великих людей

І, звичайно, приходьте до нас, в Native English school, корисні, цікаві і веселі заняття з нашими чудовими викладачами. Насолоджуйтеся процесом вивчення англійської з носіями мови, і не зупиняйтеся на досягнутому!

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн