Як вивчити англійську.Частина I: основні принципи

kak vyuchit anglijjskijj chast i: osnovnye principy19 Як вивчити англійську.Частина I: основні принципи

Ви вчили англійську в школі. Займалися з репетитором. У вас був окремий курс в університеті. А результати не радують? Ця історія добре знайома багатьом. Звичайно, здатність до вивчення мов у всіх різна, але ставити на собі хрест, просто неправильно. Можливо, підхід був не той, чи ви не до кінця розуміли всю необхідність.

Є кілька прописних істин, без яких вивчення англійської, так і будь-якої іншої мови, просто нерезультативно. Необхідно розуміти основні принципи навчання,і тоді на популярні питання швидко знайдуться відповіді.

Як швидко вивчити англійську мову? — можете почитати в статті дано 10 порад для швидкого вивчення.

Як самостійно вивчити англійську мову? — тисніть і читайте багато корисних порад.

Дотримуйтеся головних принципів, і у вас все вийде.

kak vyuchit anglijjskijj chast i: osnovnye principy20 Як вивчити англійську.Частина I: основні принципиВивчайте англійську, якщо це дійсно потрібно

Починай вивчення, якщо це дійсно необхідно, і ви збираєтеся користуватися цією мовою. Першим ділом відповідайте собі на питання «Навіщо?» або «Для чого?». Це стане в нагоді в роботі або для вашого кар’єрного просування? Ви хочете поїхати працювати або вчитися в англомовну країну? А може ви розширюєте межі свого бізнесу без англійської ніяк не обійтися? В такому випадку у вас є додатковий стимул до навчання. Коли є мета, дорога до неї стає більш зрозумілою і приємною ?

kak vyuchit anglijjskijj chast i: osnovnye principy21 Як вивчити англійську.Частина I: основні принципиВибирайте підходящий матеріал

Заучувати заїжджені теми з шкільних підручників немає сенсу. Якщо вам не цікаві пам’ятки столиці Великобританії та транспорт Америки, не варто до них звертатися. Візьміть те, що вам по-справжньому цікаво. Античне мистецтво, спорт або рибалка — все що викличе у вас додатковий інтерес. Щось пов’язане з роботою або хобі. Це дасть необхідний поштовх у вивченні. Вам не доведеться змушувати себе перекладати і вчити подібні тексти. Ви будете вчити англійську і отримувати цікаву і, що немало важливо, потрібну для вас інформацію.

Читайте також:
Пасивний заставу в англійській мові (Passive Voice).

kak vyuchit anglijjskijj chast i: osnovnye principy22 Як вивчити англійську.Частина I: основні принципиЗаймайтеся щодня

Регулярність — чарівне слово для успіху у вивченні. Якщо ви не готові знаходити хоч 30 хв часу кожен день, залиште цю затію. При цьому не обов’язково кожен день вчити правила. Робіть що-небудь різноманітне. Один день вчіть слова, інший прочитайте цікаву статтю в газеті. Мовний навик — це м’яз, яка вимагає регулярних тренувань. .

kak vyuchit anglijjskijj chast i: osnovnye principy23 Як вивчити англійську.Частина I: основні принципиНе зациклюйтеся на граматиці

У багатьох слово граматика викликає не жартівливу алергію. Ця недуга тягнеться ще зі шкільної лави. А все через мимовільного запам’ятовування і зубрежек. Відмовтеся від цього. Починати виключно з граматики не рекомендують. Спочатку спробуйте сприймати тексти на слух, стежте по тексту за диктором, читайте, переводите слова і вчіться розуміти їх значення за контекстом. А ось складні структури і обороти легше дадуться вам, якщо ви вже зустрічали подібні до прочитаних і почутих текстах. Не зубрите підручники, намагайтеся вчити живу мову.

kak vyuchit anglijjskijj chast i: osnovnye principy24 Як вивчити англійську.Частина I: основні принципиПрактикуйтеся!

Це золоте правило й заповідь. Вивчити мало. Необхідно застосовувати. У вас вже є мінімальні навички? Починайте практикувати. Читайте художні книги, газети і журнали англійською. Дивіться фільми та серіали. Знову ж таки, тільки ті, що дійсно вам цікаві.
А найважливіше — говорите. Немає нічого прекраснішого живої розмовної мови. Підручники ніколи не дадуть такого розуміння і практичного знання, як спілкування з носіями мови. Шукайте можливість поспілкуватися з такими людьми. Відкиньте сором і невпевненість, почніть говорити. Легше це зробити в неформальній обстановці: на вечірці, пікніку або тематичному заході.

Не забувайте, що подібні постійно проводяться в Native English School. У компанії англійців, американців, канадців і австралійців ви подивіться цікавий фільм, пограєте в покер, завітайте на дегустацію вин або влаштуєте дружній пікнік. Цікаво? Слідкуйте за анонсами заходів у нашому блозі або підписуйтесь на розсилку і ви завжди будете в курсі.

Читайте також:
Мультики навчають англійській мові дітей

Дотримуйтеся зазначених принципів і ваше навчання дасть відмінний результат. Саме так ми працюємо. Native English School за цікавий і різнобічний процес вивчення. Зазубрювання правил — не для нас. Продуктивне спілкування і повне занурення в мовне середовище — оце по-нашому!

Хочете знати більше про нашою методикою? Тисніть на цього карапуза! kak vyuchit anglijjskijj chast i: osnovnye principy25 Як вивчити англійську.Частина I: основні принципи

А ще ми запрошуємо вас на пробне заняття. Переконайтеся у всьому самі.

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн